کریس میدلتون و آینده مبهم این بازیکن در میلواکی باکس

کریس میدلتون یکی از بازیکنان سرشناس لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا به حساب می‌آید که ششمین فصل حضورش را در تیم میلواکی باکس می‌گذراند.

آینده کریس میدلتون در میلواکی باکس مبهم است

کریس میدلتون با میانگین ۱۸.۳ امتیاز در هر بازی، یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان گوزن ها (لقب تیم میلواکی باکس) در فصل ۱۹-۲۰۱۸ بسکتبال NBA قلمداد می‌شود. بازی های خوب کریس میدلتون در میلواکی سبب شده تا حرف و حدیث هایی بر سر ماندن یا انتقال این بازیکن از میلواکی به گوش برسد. آدرین وجناروسکی، یکی از سرشناس ترین خبرنگاران فعال در حوزه بسکتبال NBA شرایط میدلتون را از مایک لیندِمن، مدیربرنامه های او جویا شده است.

لیندِمن در این باره به خبرنگار ESPN می‌گوید:

باکس و میدلتون در حال برنامه ریزی برای عقد قراردادی بلندمدت هستند. قراردادی که می تواند سبب شود کریس به مدت پنج سال در این تیم باقی بماند. هرچند اگر او مردد به ماندن در باکس باشد می‌تواند با تیمی دیگر قراردادی چهار ساله ببندد.

آدرین وجناروسکی گزارش می‌دهد که در قرارداد کریس میدلتون مهاجم میلواکی بندی وجود دارد که این بازیکن برای بازی در فصل بعد باید با ۱۳ میلیون دلار بازی کند. هرچند مایک لیندِمن می‌گوید که موکلش و میلواکی به دنبال راهی برای ادامه بازی در این تیم هستند. وی این انتظار را دارد که یا قراردادی به مدت پنج سال با باکس ببندد یا به عنوان بازیکن آزاد بتواند با تیمی دیگر چهار ساله ببندد.

کریس میدلتون

کریس میدلتون آمار خوبی در فصل گذشته رقابت های NBA برجای گذاشته است. او به طور میانگین در هر بازی موفق شده ۱۸.۳ امتیاز، ۶ پاس گل و ۴.۳ ریباند داشته باشد و بدین ترتیب میدلتون در انتهای فصل در فهرست آل استار این مسابقات در فصل ۱۹-۲۰۱۸ قرار گرفت.

کریس میدلتون درمورد شرایطش در تابستان پیش رو می‌گوید:

من بهترین تصمیم را برای خود و خانواده ام در آینده خواهم گرفت و در نظر می‌گیرم که شرایط چه تیمی در فصل بعد برای من بهتر خواهد بود.

باکس شرایط خوبی در فصل گذشته مسابقات NBA داشت و طرفداران این تیم می‌خواهند بدانند که چه سرنوشتی در انتظار بازیکنان سرشناس این باشگاه همچون میدلتون، اریک بلدسو و سوپراستار آن ها یانیس آنته توکومپو خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *