کریس پال با رد شایعات ترک هیوستون، از ماندن در این تیم می‌گوید

برخلاف اخبار و شایعات چند روز گذشته که حسابی در جامعه ورزشی آمریکا سر و صدا کرد، کریس پال فوق ستاره هیوستون راکتس از ماندن در جمع موشک ها سخن به میان می‌آورد.

کریس پال شایعه جدایی اش از هیوستون راکتس را تکذیب کرد

کریس پال می‌گوید حتی در ازای رسیدن پیشنهاد دیگر تیم ها و یا ترید از هیوستون، به این درخواست ها پاسخ منفی می‌دهد. او به هیچ وجه قصد ترک هیوستون راکتس را ندارد. گارد راس کهنه کار و ۳۴ ساله تیم هیوستون راکتس در مورد شایعات جدایی وی از این تیم در مصاحبه با «جاناتان فیگن» از روزنامه Houston Chronicle می‌گوید:

من هرگز درخواست جدایی و یا ترید از تیم را نکردم. اصولا نیازی به ترید ندارم. من در هیوستون خواهم ماند. من در اینجا خوشحالم. از حضور در جمع بازیکنان و هواداران بسیار راضی و خوشحالم. حالِ من در اینجا خوب است.

در طول چند روز گذشته صحبت های زیادی از اختلاف بین پال و هاردن به میان آمده بود. اختلافاتی که در رختکن این تیم و پس از حذف راکتس مقابل گلدن استیت در رقابت های پلی آف مسابقات NBA به وجود آمده بود. گزارش هایی مبنی بر اینکه مسئولان تیم هیوستون درصدد تقویت تیم شان برای فصل آینده هستند وجود دارد و احتمالا ترید چند بازیکن در دستور کار مدیران این تیم کنفرانس غرب باشد. این تیم در طول ۵-۴ سال گذشته مرتبا توسط گلدن استیت حذف شده اند و حال مسئولان هیوستون می‌خواهند تیمی به مراتب قوی تر از طلایی پوشان در منطقه کنفرانس غرب تشکیل دهند.

کریس پال

پال دراین مورد می‌گوید:

تیمی موفق است که در پایان بتواند برنده شود. از وقتی که به هیوستون آمدم، هدفم پیروزی در این تیم بوده است. همیشه تنها برنده شدن برای من و بازیکنان مهم بوده است.

با مصدومیت دو ستاره تأثیرگذار گلدن استیت یعنی کلی تامپسون و کوین دورانت، هیوستون راکتس این شانس بزرگ را دارد که بتواند در فصل ۲۰-۲۰۱۹ این تیم را پشت سرگذاشته و بهترین تیم منطقه غرب لقب گیرد. البته هنوز مشخص نیست که هیوستون آیا برنامه ای برای حفظ کریس پال در فصل آینده مسابقات NBA داشته باشد. پال دومین بازیکن گرانقیمت رقابت های بسکتبال لیگ حرفه ای آمریکا در فصل گذشته با دستمزد ۳۳.۵ میلیون دلار بوده است. بنابراین می توان متصور بود که فروش این بسکتبالیست ۳۴ ساله به تیم دیگری بیشتر به سود مدیران هیوستون خواهد بود. هرچند حفظ او می تواند تضمین کننده وجود یک گارد راس مطمئن و باتجربه در تیم باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *