بررسی عملکرد کفش آدیداس Dame 3 : آیا ارزش خرید دارد؟

کفش آدیداس

از زمانی که مایکل جردن Air Jordan 1 را در 1985 به ما داد، رویای هر فردی که با آرزوی ورد به NBA بزرگ می شود این است که کفش مخصوص خود را داشته باشد. دامیان لیارد یکی از افرادی است که رویایش به واقعیت تبدیل شد.

با تشکر از آدیداس، لیارد که پست گارد راس  Portland Trail Blazersرا دارد، بالاخره اسم خود را روی یکی از آنها گذاشت، کفش آدیداس Dame 3.

آیا ارزش خرید دارد؟ در این بررسی از کفش آدیداس Dame 3 به شما می گوییم که بعد از انجام تست و جمع آوری اطلاعات چه چیزی در مورد این محصول یافته ایم.

ویژگی ها و مزیت ها کفش آدیداس Dame 3

کفش آدیداس

کفی پلاستیکی

کفش آدیداس Dame 3 به طور خاص برای بسکتبال درون سالن خوب است چرا که کفی آن از جنس پلاستیک نرم است. مدل های درون سالنی معمولا نسبت به کفش های بیرون سالنی پلاستیک نرم تری دارند. کفی مدل های درون سالنی از پلاستیک نازک درست شده است که به سبک بودن آن ها برای حرکات سریعتر بر روی زمین کمک می کند در حالی که مدل های بیرون سالنی به کفی ضخیم تر برای طول عمر بیشتر نیاز دارند.

اگر شما به یک کفش بیرون سالنی نیاز دارید این کفش خاص ممکن است بهترین گزینه شما نباشد. در نتیجه نرمی پلاستیک، کفش کشش خوبی برای زمین های بیرون سالنی ندارد. پلاستیک نرم جنس مقاومی برای وضعیت سخت بازی های خارج از سالن ندارد.

طرح آج با کشش خوب

همانطور که در بالا توضیح داده شد، کفش آدیداس Dame 3 برای بسکتبال درون سالن بسیار مناسب است و نه فقط به خاطر نرمی پلاستیک آن بلکه به خاطر طرح آج آن نیز مناسب است.

طرح آج مدل های درون سالنی فضای بیشتری نسبت به طرح آج مدل های بیرون سالنی دارند چرا که طرح های پراکنده در مدل های بیرون سالنی باعث سر خوردن می شود. به همین دلیل، با استفاده از طرح پراکنده خود، آج های کفش آدیداس Dame 3 به خوبی برای استفاده درون سالنی طراحی شده اند.

با کفش آدیداس Dame 3 آدیداس موفق شد مشکل Dame 2 را حل کند: کشش. آن محصول کشش خوبی نداشت. با کفش آدیداس Dame 3 می توانید شروع و توقف های ناگهانی را درون زمین و بدون هیچ ترسی از سر خوردن داشته باشید.

کشش خوب یکی از مزیت هایی است که محصول از طرح آج خود کسب می کند که در این مدل باعث برتری نسبت به نسل قبل خود شده است. بررسی عملکرد کفش آدیداس Dame 3 نتایج خیلی بهتری نسبت به نسل های قبل خود دریافت کرده است.

کفش آدیداس

پاشنه پددار

پاشنه پددار راحتی بیشتر را تضمین می کند. همچنین شوک وارده در زمان بالا پایین پریدن در سرعت بالا را جذب می کند. کانتورهای نئوپرن در اطراف پاشنه پا را می پوشاند و به همین دلیل حس راحتی و نرم بودن فوق العاده ای به شما داده می شود.

نشان یک کفش بسکتبال خوب این است که شما را از فکر ناراحتی پا رها می سازد. با راحتی که کفش آدیداس Dame 3 فراهم می سازد، می توانید ذهن خود را بر روی بردن متمرکز کنید. پاشنه پا کاملا انعطاف پذیر بوده که باعث می شود  فرآیند پوشیدن راحتر و سریع تر باشد.

 

لایه گذاری واکنشی

با استفاده از لایه گذاری، این مدل قابلیت جهشی بسیار خوبی بدست آورده است که برای رانینگ و دانکینگ کمک بسیاری به شما می کند. با استفاده از این ویژگی، می توانید بلند تر و راحتر بپرید. قابلیت واکنشی سریع آن به شما امکان حرکت سریعتر را می دهد. لایه گذاری پرشی باعث می شود که شما در هر قدم انرژی بگیرید. این قابلیت انعطاف و واکنش را به همراه دارد.

این لایه گذاری به شما راحتی بهبود یافته نیز ارائه می دهد. روی پا ماندن، دویدن به اطراف زمین، در طول مدت یک بازی بسکتبال یا جلسه تمرینی می تواند شکنجه بدی برای پاهای شما باشد. هر چیزی که شما راحت کند واقعا یک مزیت بزرگ به حساب می آید و این کاری است که کفش آدیداس Dame 3 انجام می دهد. با داشتن کفش آدیداس Dame 3 می توانید بر روی خوب بازی کردن تمرکز کنید.

نوعی که کفش آدیداس Dame 3 طراحی شده است، کفی میانی به نحوی دور محصول کشیده شده است که که به پاهای شما امکان احساس بهتر در زمین را می دهد. این به شما کمک می کند که به سرعت و بدون هیچ گونه خطایی مسیر خود را تغییر دهید.

کفش آدیداس

چهار ناحیه انعطاف

بسیاری از تست های در مورد ماهیت دویدن و پریدن و خرید کردن بر روی طراحی این مدل انجام می شود. برای مثال، بدون ثبات مناسب ممکن است پاشنه پایتان پیچ بخورد. برای تضمین ثبات، کفش آدیداس Dame 3 چهار ناحیه انعطاف دارد. چهار ناحیه انعطاف به بهبودی احساس شما نیز کمک می کند.

 

ویژگی خلوص

این کفش یک ویژگی دارد که به اسم خلوص شناخته می شود که به کفش کمک می کند تا احساس راه رفتن بدون کفش را برای شخص تداعی کند. به این شکل که درباره کشش، انعطاف، و سرعت عمل می کند. این یک ویژگی کاربردی است و مزیت بسیار خوبی برای بازیکن به حساب می آید چرا که به آنها امکان داشتن احساس بهتر در زمین را می دهد. با داشتن انعطاف پذیری بالا اعتماد و تطبیق پذیری بیشتری را برای بازیکن به همراه می آورد.

به این دلیل، این کفش انتخاب بسیار خوبی برای بازیکن گارد راس است که باید برای دویدن، پاس دادن، کنترل توپ و تصمیم گیری از سرعت بالایی برخوردار باشد. گارد های راس مثل استفن کری به کفش هایی نیاز دارد که واکنش مناسب داشته باشند و در نتیجه به آن ها احساس خوبی در زمین بدهد و به آن ها امکان دویدن مثل باد را بدهد.

از آنجایی که آن ها در فاز هجومی و موقعیت رهبری بازی می کنند، بازیکنان گارد راس باید سرعت بازی را تعیین کنند و به کفش هایی نیاز دارند که این ویژگی ها را دارند. این که کفش آدیداس Dame 3 ویژگی هایی دارند که برای گارد راس مناسب است جای تعجبی ندارد. جدای از همه این ها، دامیان لیارد که ستاره ای است که آدیداس برای درست کردن این کفش با وی کار کرده است، و برای Portland Trail Blazers به عنوان گارد راس بازی می کند.

 

ساختار  Sprintframe

کفش آدیداس Dame 3 یک ساختار Sprintframe را با اسکلت سبک و مقاوم تشکیل می دهد. همانطور که قبلا گفته شد، این کفش ها برای بازی در داخل سالن مناسب هستند، و این ساختار سبک وزن آن ها را برای بازی در داخل سالن حتی بیشتر هم مناسب می کند.

این ویژگی به بازیکن امکان استفاده حداکثری از سرعت را می دهد و چابکی در هر حرکت ناگهانی مثل شروع، ایست یا پرش را شدت می بخشد. به طور کل، این ها کفش های مناسبی برای یک گارد هستند که تمرکز خاصی بر روی سرعت دارد.

کفش آدیداس

دوخت طبیعی، انعطاف پذیر و بدون درز

این کفش ها برای پشتیبانی طبیعی و انعطاف پذیر بودن طراحی شده اند. آن ها همچنین یک دوخت بدون درز دارند و به اندازه سایز واقعی خود هستند. در هر صورت، مثل خیلی از کفش های آدیداس، باید در نظر داشته باشیم که کمی نازک هستند در نتیجه برای کسی که پاهای بزرگی دارد احتمالا مناسب نباشد.

 

سوالات متداول

  1. آیا این کفش ها برای خارج از سالن نیز مناسب هستند؟

نم اما برای بسکتبال درون سالن عالی هستند. کفی پلاستیکی به اندازه کافی سخت نیست که در زمین های خارج از سالن نیز دوام داشته باشد. علاه بر این، الگوی آج این کفش بیشتر برای زمین های داخل سالن طراحی شده است.

  1. آیا آن ها دقیقا به اندازه سایز خود هستند؟

بله وقتی که آن ها را دریافت کردید کفش ها به همان اندازه ای که انتظار دارید هستند. بزرگتر یا کوچکتر از چیزی که تبلیغ شده اند نخواهند بود. یک چیز که توجه ما را جلب کرد این است که مثل اکثر کفش های آدیداس از بغل کمی نازک هستند. اگر پاهای عریض دارید، امکان این وجود دارد که به خوبی اندازه شما نباشد.

  1. آیا این ها دارای پاشنه بلند هستند؟

خیر، پاشنه بلند نیستند. تعریف بهتر از آن ها می تواند پاشنه میانه باشد. این بدان معناست که حمایت بهتری به نسبت پاشنه کوتاه ها از پاشنه شما می کند ولی به خوبی پاشنه بلند ها نیستند.

  1. آن ها به اندازی خوب هستند که خارج از زمین هم پوشیده شوند؟

بله این کفش ها خیلی بروز هستند. طراحان آدیداس که بر روی این کفش ها کار کردند، می خواستند کفشی تولید کنند که فقط برای زمین بسکتبال خوب نباشند بلکه مردم بتوانند در خیابان هم آن را بپوشند در نتیجه تا جایی که می توانستند آن را جذاب کردند.

به طور کل، کفش ها به نظر خیلی خوب هستند و می توانید آن ها را با شلوار لی و ژاکت ست کنید. طراحان می گویند که خیلی علاقه داشتند که فرهنگ واقعی کفش را حفظ کنند که این امر باحال بودن انکار ناپذیر Dame 3 را توضیح می دهد.

  1. کفش ها راحت هستند؟

بله هستند. البته می توانند بهتر هم باشند. راحتی در این مورد این کفش ها بسته به سلیقه فردی است. برخی افراد آن ها را نسبت به دیگر افراد راحتر می دانند. برای مثال، اگر پاهای عریضی دارید، مطمئنا از پوشیدن آن ها راضی نخواهید بود. علاوه بر این آن ها وقتی نو هستند اغلب تنگ هستند. بعد از یکی دو بازی جا باز می کنند.

 

رای نهایی

اگر به دنبال یک جت کفش جدید برای داخل سالن هستید، کفش آدیداس Dame 3 ارزش خرید را دارند. از سوی دیگر، اگر خارج از سالن بسکتبال بازی می کنید، گزینه دیگری را انتخاب کنید چرا که با این کفش ها سر خواهید خورد.

اگر گارد راس بازی می کنید، یا اگر روش بازی شما به سرعت وابسته است، این کفش ها برای شما مناسب هستند. آن ها تجربه خوبی را در زمین برای شما رقم می زنند. آن ها همچنین برای پرش بسیار مناسب هستند.

بررسی کفش آدیداس Dame 3 ما فقط می تواند با یک جمله به پایان برسد: ارزش خریدن را دارد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *