مدیران گلدن استیت به فکر تمدید پنج ساله و سپس ترید کوین دورانت

کوین دورانت

کوین دورانت ، ستاره ۳۰ ساله تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز در بازی پنجم فینال مقابل تورنتو رپترز از ناحیه تاندون آشیل پایش دچار مصدومیت سختی شد. دورانت دوران نقاهت عمل جراحی خود را پشت سر می گذارد و به نظر نمی رسد به این زودی ها بتواند به میادین بسکتبال بازگردد.

گلدن استیت به دنبال تمدید قرارداد کوین دورانت

تردیدها در مورد وضعیت KD سبب شده تا مسئولان گلدن استیت به فکر قراردادی جدید با او و یا ترید این ستاره باشند. هیچ تضمینی وجود ندارد که دورانت پس از برگشت از مصدومیتش، همان ستاره سابقی باشد که همگان او را به خاطر دارند و همین موضوع سبب شده تا مدیران گلدن به فکر قراردادی جدید با بازیکن خود باشند. به گزارش برایان ویندهورست از ESPN مدیران گلدن استیت به فکر تمدید بلندمدت قرارداد با این ستاره هستند. ویندهورست مدعی است که مدیران تیم گلدن استیت، تمایل به تمدید قراردادی پنج ساله با کوین دورانت دارند و پس از آن به او اجازه دهند که به تیمی دیگر، ترید شود. در واقع این کار به منظور ایجاد درآمد بیشتر برای خود کوین دورانت می باشد. این درآمد بیشتر دقیقا ۵۷ میلیون دلار خواهد بود. این کار در واقع به سود دو طرف خواهد بود تا اینکه آن ها به یکباره همه چیز را از دست بدهند.

کوین دورانت

در واقع مسئولان گلدن استیت، علاقه دارند که KD در جمع آن ها باقی بماند. با او قراردادی بلندمدتِ پنج ساله امضا کنند و سپس در صورت وجود پیشنهاد خاصی در اواسط فصل و یا درصورت آماده نبودن این ستاره پس از برگشت به مسابقات بسکتبال، او را به تیم دیگری ترید نمایند. با این شرایط دورانت ۵۷ میلیون دلار پول بیشتری دریافت می کند و همین مساله باعث می شود که ارزش او نیز بالاتر رود. مساله ای که در صورت ترید انتقالی این بازیکن به سود تیم گلدن استیت هم خواهد بود. حال اینکه آیا ستاره طلایی پوشان با این شرایط و تمدید بلندمدت قراردادش موافقت می کند، مسئله دیگری است. وضعیت کوین دورانت منحصر بفرد است. این ستاره پس از مصدومیت و بازگشت به رقابت های بسکتبال به عنوان بازیکن آزاد تلقی شده و باید دید که پیشنهاد تمدید بلندمدت قراردادش، مورد موافقت او قرار خواهد گرفت یا نه.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *