20 رکوردی که در شروع مجدد NBA شکسته می شوند

 

 

 

لبرون جیمز می تواند در برد های پلی آف به عنوان مرد شماره یک تاریخ شناخته شود.

در اینجا 19 مورد از دیگر رکورد ها و نقاط عطف مورد نظر برای شروع مجدد فصل در اواخر این ماه در اورلاندو قرار دارند.

 

 

با شروع مجدد فصل 20-2019 NBA  ، بسیاری از بازیکنان در این رویداد مهم در انتظار شکسته شدن رکورد هایشان هستند.

 

با در نظر گرفتن این که هشت بازی از فصل عادی به اضافه دیدارهای پلی آف باقی مانده، لبرون جیمز ، کارملو آنتونی ، دوایت هاوارد و جیمز هاردن در صدر فهرست 20 رکوردی قرار دارند که می تواند در اورلاندو شکسته شود.

 

نگاهی به نقطه عطف در مرحله پلی آف

 

بیایید با لبرون جیمز شروع کنیم کسی که می تواند به رکورد تاریخی حضور خود در پلی آف اضافه کند.

 

 

لبرون جیمز این شانس را دارد که در تعداد بازی های پلی آف ، رهبر همیشگی شود. وی در حال حاضر با 239 بازی در رده چهارم ، پس از رابرت هوری با 244 ، تیم دانکن با 251 و درک فیشر با 259 بازی قرار دارد. اگر لیکرز به دورهای بعدی مرحله پلی آف صعود کند ، احتمالاً جیمز فصل را در شماره 1 این فهرست به پایان می رساند.

 

برای صعود به  جایگاه اول لیست، لبرون به شش برد پلی آف نیاز دارد. وی در حال حاضر با 156 برد ، پس از تیم دانکن (157) و درک فیشر (161) در رده سوم قرار دارد.

 

لبرون همچنین می تواند در آمار پرتاب سه امتیازی در مراحل پلی آف پیش برود. وی در حال حاضر با  370 پرتاب در رتبه چهارم است ، فقط با چهار  شوت کمتر پشت سر كلی تامپسون (374) و 15 تا عقب تر از ری آلن (385) قرار دارد ، در حالی كه استف كری (470) در رده ی اول قرار دارد.

لبرون همچنین در پاس های منجر به امتیاز در پلی آف به برخی از افسانه ها نزدیک می شود. وی در حال حاضر با 1687 پاس نفر سوم است و به 153 پاس نیاز دارد تا جان استوکتون (1839) را در مقام دوم پشت سر بگذارد. مجیک جانسون (2346) دور از دسترس و مرد شماره یک همه دوره ها است .

 

 

در حال حاضر جیمز در ششمین  رتبه در لیست کل ریباند های مرحله پلی آف (359 امتیاز  کریم عبدالجبار) است و  2 ریباند تا صعود به جمع 20 نفر برتر در ریباند های تهاجمی فاصله دارد. او در حال حاضر  366 ریباند دارد که یک عدد کمتر از دیوید رابینسون (367) است.

 

جیمز هاردن برای عبور از درک فیشر برای تبدیل شدن به  10 امین نفر در لیست بهترین بازیکنان تاریخ به هشت پرتاب سه امتیازی احتیاج دارد.

 

کریس پاول فقط به پنج توپ ربایی دیگر نیاز دارد تا بتواند به جمع 20 نفر برتر ربایندگان در مراحل پلی آف صعود کند. وی در حال حاضر دارای 222 توپ ربایی ، پشت سر بایرون اسکات با 226 توپ ربایی قرار دارد. جیمز هاردن با 205 ربودن توپ در رده بیست و سوم قرار دارد.

 

سرژ ایباکا از تورنتو در لیست بهترین مدافعان کل تاریخ خیلی آهسته بالا می رود. او فقط هفت بلاک را لازم دارد تا  از کوین مک هیل (281) در هشتمین رتبه عبور کند. در مسابقات پایان فصل سال 2019 ، ایباکا توانست 23 بلاک ثبت کند.

 

سرانجام ، کارملو آنتونی برای رسیدن به 2000 امتیاز در بازی های پلی آف به 236 امتیاز نیاز دارد. او می تواند 10 مین بازیکن فعال باشد که به این مقام رسیده است و او به جمع لبرون جیمز ، کوین دورانت ، استفن کری ، جیمز هاردن ، راسل وستبروک ، کلای تامپسون ، کوای لئونارد ، کریس پاول و پائو گسول بپیوندد.

 

 

در این فصل در اورلاندو چه خبر است؟

 

هشت بازی سید بندی در اورلاندو در ادامه فصل عادی حساب خواهد شد ، این بدان معنی است که بازیکنان فرصت های بیشتری برای دستیابی به نقاط عطف و رکوردهای فردی و صعود در لیست بهترین بازیکنان تمام تاریخ دارند.

 

 

دو بازیکن می توانند وارد باشگاه 10 هزار امتیازی شوند: جیمی باتلر به 177 امتیاز و دانیلو گالیناری به 223 امتیاز نیاز دارند. ستاره عضو تیم آل استار میامی به نظر می رسد شوت بهتری دارد و در 8 بازی باقی مانده به میانگین 22.1 امتیاز نیاز دارد، در حالی که گالیناری به طور متوسط به ​​27.9 امتیاز در هر بازی نیاز دارد.

بسیار محتمل است که کارملو آنتونی در لیست امتیازات بهترین بازیکنان تاریخ NBA به جمع 15 نفر برتر صعود کند. وی در حال حاضر با 26314 امتیاز در رده 17 ام است ، که او با 81 امتیاز در پشت جان هاولیک (در رده شانزدهم) و 83 امتیاز از دیگر مهاجم پیشین بوستون در پل پیرس (در رده پانزدهم) قرار دارد. برای گرفتن تیم دانکن (در رده چهاردهم) ، کارملو نیاز دارد در 8 بازی باقی مانده 182 امتیاز (یعنی به طور میانگین 22.8 امتیاز در هر بازی) کسب کند.

 

 

پل میلزاپ و حسن وایتساید هر دو درگیر رسیدن به 1000 بلاك در دوران حرفه ای قرار دارند. میلزاپ فقط به 6 بلاک نیاز دارد در حالی که وایتساید در حال حاضر 15 بلاک عقب است.

 

دوایت هاوارد به 108 ریباند نیاز دارد تا بتواند حکیم اولاجوون را در رتبه سیزدهم لیست بهترین بازیکنان ریباند NBA جا بگذارد. او در 8 بازی باقی مانده به طور میانگین 13.5 ریباند نیاز خواهد داشت. غیرممکن نیست ، اما او برای رسیدن به آن به یک پرش بزرگ نیاز دارد.

Los Angeles Lakers center Dwight Howard in an NBA basketball game against the Memphis Grizzlies in Los Angeles, Tuesday, Oct. 29, 2019. (AP Photo/Kyusung Gong) ORG XMIT: LAS10

 

مورد دیگر برای دوایت این است که او برای عبور از دانکن و ورود به 10 بازیکن برتر تاریخ NBA به 33 ریباند تهاجمی نیاز دارد. او در حال حاضر  3،827 ریباند دارد، در حالی که دانکن دارای 3859 ریباند است.

 

 

جیمز هاردن – در میانه لیست برترین های NBA در ششمین فصل متوالی از نظر پرتاب های آزاد – به 15 مورد دیگر نیاز دارد تا رجی میلر را در رتبه  پانزدهم پشت سر بگذارد. کارملو آنتونی می تواند  حضور در جمع 20 بازیکن برتر را از آن خود کند ، زیرا تنها چهار پرتاب برای عبور از دومینیک ویلکینز نیاز دارد.

 

 

چندین بازیکن در مسیر هستند تا به هزار پرتاب 3 امتیازی در دوران حرفه ای برسند: آندره ایگودالا (2) ، سی جی  مک کالوم (3) ، گوران دراگیچ (15) و راسل وستبروک (27). اینها نفراتی هستند که می توانند به این جایگاه دسترسی پیدا کنند.

 

صحبت از سه امتیازی شد ، دیمین لیلارد تنها 29 پرتاب 3 امتیازی نیاز دارد تا از سد پژا استویاکوویچ با آمار 1760 بگذرد و در 20مین جایگاه در لیست برترین های تاریخ NBA قرار بگیرد. با میانگین 3.9  پرتاب سه امتیازی در هر بازی در این فصل ، او به 3.6 شوت سه امتیازی در هر بازی برای رسیدن به آن امتیاز نیاز دارد.

 

ال هورفورد برای رسیدن به 5000 در دوران حرفه ای خود نیاز به 33 گل از پرتاب های منطقه ای دارد. در حال حاضر با میانگین 4.8 در هر بازی ، او باید با سهولت به آمار 5000 برسد.

 

اگر بخواهیم بیشتر درباره ملو توضیح دهیم او 10 شوت منطقه ای تا عبور از موزس مالون در رتبه نوزدهم این آمار در کل تاریخ فاصله دارد.

 

لو ویلیامز تنها چهار بازی تا رسیدن به 1000 بازی در دوران حرفه ای خود فاصله دارد. مایک اسکات  با یک، ویل بارتون با 4، دنیس شرودر با 6 و کلی اولینیک با 8 بازی دیگر می توانند به رکورد 500 بازی برسند.

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *