بسکتبال NBA | سرمربی جدید لس‌آنجلس کلیپرز معرفی شد

بسکتبال NBA |

نزدیک به یک سال قبل بود که خبر رسید تیم کلیولند کاوالیرز تایرن لو و دستیار او دمین جونز را از سمت های خودشان اخراج کرد.

ورود به سایت بتکارت

پس از این اتفاق این مربی آمریکایی در صحبت های خداحافظی اش چنین گفت:

دوران من در کلیولند واقعا خاص بود. من خیلی سپاسگزارم بابت تعهد، احترام و حمایت تمام بازیکان تیم، مربیان بزرگی که با آنها کار کرده ام و البته هواداران باورنکردنی ما در اخر بسیار تشکر میکنم از دن گیلبرت، دیوید گریفین و کاوی آلتمن برای فرصتی که در سه سال گذشته به من دادند و فقط آرزوی موفقیت میکنم برای کادر فنی بعدی تا بتوانند حرکتی رو به جلو داشته باشند.

در سایت بسکتفا بخوانید: یادگیری ورزش بسکتبال برای مبتدیان به زبان ساده

با این حال با گذشت یک سال طبق صحبت هایی که قبلا شنیده شده بود و انتظارش هم می رفت، تایرن لو هدایت لس آنجلس کلیپرز را برعهده گرفت. به گزارش ESPN تایرن لو، سرمربی سابق کلیولند کولیرز که به همراه این تیم به ۳ فینال NBA رفت و قهرمان فصل ۲۰۱۵/۱۶ شد، به مدت ۵ سال هدایت لس آنجلس کلیپرز را برعهده گرفت.

250 اصطلاحات بسکتبال برای هر مربی و بازیکن

لازم به ذکر است که لو فصل گذشته فاصله ای تا هدایت لس آنجلس لیکرز نداشت که درنهایت با مدیران این تیم به توافق نرسید و دستیار داک ریورز در لس آنجلس کلیپرز شد. چانسی بیلاپس، ستاره سابق دیترویت پیستونز نیز قرار است به عنوان دستیار اصلی لو به کادرفنی لس آنجلس کلیپرز ملحق شود. لو از احترام زیادی میان بازیکنان برخوردار است و شنیده می شود که بازیکنان لس آنجلس کلیپرز نیز از حضور این سرمربی ۴۳ ساله استقبال کرده اند.

لس-آنجلس-کلیپرز

بیشتر بخوانید: نگاهی اجمالی به قوانین ورزش بسکتبال

شایان ذکر است در اوایل سال ۲۰۱۰ با جذب بازیکنان کلیدی چون بلیک گریفین و کریس پاول،شانس به لس آنجلس کلیپرز رو کرد و آنها در سال ۲۰۱۳ توانستند اولین قهرمانی منطقه در تاریخ خود را کسب کنند و برای نهمین بار به مرحله پلی آف لیگ راه یابند.کلیپرز در این سال برای پنجمین بار بازی های فصل را با رکورد بهتری نسبت به لیکرز به اتمام رساند و برای دومین بار از سال ۱۹۸۴ سری بازی های فصل عادی مابین این دو تیم به سود کلیپرز پایان یافت.

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *