بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | ادامه پیروزی‌های لس آنجلس لیکرز و میامی هیت

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

برای کسانی که علاقه‌مند به ورزش بسکتبال هستند، این روزها رنگ و بوی دیگری دارد چرا که مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA ، به صورت مرتب برگزار می‌شود و حساسیت به اوج خود رسیده است. در دیدارهای شب گذشته این رقابت‌ها لس آنجلس لیکرز، لس آنجلس کلیپرز، یوتا جاز و میامی هیت بر رقبای خود چیره شدند.

ورود به سایت بتکارت

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به NBA هر شب در چند دیدار برگزار می‌شود؛ در حال حاضر که رقابت‌ها به صورت فشرده برگزار می‌گردد و خبری از تعطیلی بازی‌ها وجود ندارد. با این حال سایر بازیکنان به صورت مرتب تست‌های کرونا را انجام می‌دهند تا صورت ابتلا به این بیماری، دوران قرنطینه خود را بگذرانند و مجددا به ترکیب تیم خود بازگردند.

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

مجموع کلی چهار دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف : میامی هیت ۴ – ۰ ایندیانا اسپرز

در یک بازی میامی هیت و ایندیانا اسپرز با یکدیگر به رقابت پرداختند که میامی موفق شد با نتیجه ۹۹ – ۸۷ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۲۱ – ۲۲ به نفع ایندیانا به اتمام رسید. کوارتر دوم نیز اما میامی بود که با نتیجه ۲۷ – ۲۰ پیروز شد. در کوارتر سوم ایندیانا که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق نشد این ست را پیروز به رختکن رود و با نتیجه نزدیک ۲۲ – ۲۰ ست را واگذار کرد. در کوارتر چهارم مجددا میامی توانست ست را با نتیجه ۲۹ بر ۲۵ پیروز شود و در مجموع کلی با نتیجه ۹۹  – ۸۷ برنده میدان لقب بگیرد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن میامی هیت گوران دراگیچ بود که در مدت زمان ۳۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۳ امتیاز، ۵ ریباند و ۳ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن ایندیانا اسپرز ویکتور اولادیپو بود که در مدت زمان ۴۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۵ امتیاز، ۸ ریباند و ۵ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مجموع کلی چهار دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف : لس آنجلس لیکرز۳ – ۱ پورتلند تریل بلیزرز

لس آنجلس لیکرز و پورتلند تریل بلیزرز با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم لس آنجلسی موفق شد با نتیجه ۱۳۵ – ۱۱۵ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۴۳ – ۲۵ به نفع تیم برنده به اتمام رسید. کوارتر دوم مجددا نتیجه ۳۷ – ۲۶ به نفع این تیم به ثبت رسید. در کوارتر سوم پورتلند تلاش خود را دو چندان کرد و توانست با نتیجه ۳۶ – ۳۲ پیروز شود و در کوارتر چهارم نیز علیرغم این که توانست ست با نتیجه ۲۸ بر ۲۳ پیروز شود، در مجموع کلی ۱۳۵ – ۱۱۵ مغلوب شد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس لیکرز لبرون جیمز بود که در مدت زمان ۲۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز، ۶ ریباند و ۱۰ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن پورتلند تریل بلیزرز خوزف نارکیچ بود که در مدت زمان ۲۷ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۰ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۴ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مجموع کلی پنج دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف : لس آنجلس کلیپرز ۳ – ۲ دالاس ماوریکس

بازی میان لس آنجلس کلیپرز و دالاس ماریکس با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۱۱ به نفع دالاس به اتمام رسید؛ در کوارتر اول نتیجه ۴۱ بر ۲۲ به نفع کلیپرز رقم خورد. کلیپرز کوارتر دوم نیز با نتیجه ۳۵ بر ۳۲ پیروز به رختکن رفت. در کوارتر سوم کلیپرز مجددا موفق شد با نتیجه ۳۵ – ۳۴ حریف خود را از پیش رو بردارد و در کوارتر چهارم با نتیجه ۴۳ – ۲۵ پیروز شد تا در مجموع کلی نتیجه ۱۵۴ – ۱۱۱ رقم بخورد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس کلیپرز پاول جورج بود که در مدت زمان ۲۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۵ امتیاز و ۳ ریباند و ۲ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن دالاس ماوریکس لوکا دانچیچ بود که در مدت زمان ۳۱ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۲ امتیاز، ۸ ریباند و ۴ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مجموع کلی پنج دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف : دنور ناگتس ۲ – ۳ یوتا جاز

در دیگر بازی دنور ناگتس و یوتا جاز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۱۷ بر ۱۰۷ به نفع دنور به پایان رسید. در ست اول نتیجه ۳۳ – ۳۲ به نفع دنور رقم خورد. کوارتر دوم نتیجه ۲۱ بر ۳۱ به نفع یوتا به پایان رسید. در کوارتر سوم دنور که تلاش خود را دو چندان کرده و عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود پیروز به رختکن رفت و با نتیجه ۲۸ – ۲۳ به پیروزی رسید.  در کوارتر چهارم مجددا دنور توانست با نتیجه ۳۵ بر ۲۱ بر یوتا پیروز شود تا در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۷  – ۱۰۷ پیروز میدان اعلام شود. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن دنور ناگتس جمال مورای بود که در مدت زمان ۴۱ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۴۲ امتیاز، ۸ ریباند و ۸ اسیست بدست آورد تا نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن یوتا جاز داناوان میچل بود که در مدت زمان ۳۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز، ۲ ریباند و ۵ اسیست را به نام خود ثبت کند.

برای پیش بینی مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *