آنتونی دیویس :زمان ترید شدنم به لیکرز،هدفم برگزاری جشن قهرمانی در اینجا بود

آنتونی دیویس وجه مشترکی با اکثر طرفداران لیگ NBA دارد. بسیاری از کسانی که از طریق توییتر و اینستاگرام خبرهای رسمی شدن ترید AD از نیواورلینز پلیکانز به لس آنجلس لیکرز را می خواندند، چند ماه پیش تر از طریق فضای مجازی از این انتقال بزرگ آگاهی یافته بودند.

سخنان آنتونی دیویس در خصوص پیوستنش به لس آنجلس لیکرز

آنتونی دیوس اما خیلی آن لحظات را به یاد نمی آورد. او در روز شنبه و در کنفرانس مطبوعاتی خود خطاب به خبرنگاران گفته بود که آن لحظات برای او بیشتر شبیه یک فضای مه آلود بوده و چیز زیادی را به خاطر نمی آورد! آنتونی دیوس لبخند زنان می گوید:

تمام این اتفاقات خیلی سریع به وقوع پیوست.

او به یاد می آورد که در حال تماشای یک فیلم در اتاقی در هتل Malibu بوده است که با او یک تماس تلفنی گرفته می شود. دیویس دراین‌باره می گوید:

من وقتی وسط تماشای فیلم هستم، علاقه ای به پاسخ دادن تلفن و یا SMS ندارم. بنابراین گفتم: آه بعدا جواب آن پیام را خواهم داد.

دیویس سریع تر از آنچه تصورش را می کرد، تلفنش برای بار دوم توسط پل زنگ می خورد و او دیگر مجبور می شود به این تماس پاسخ دهد:

وقتی تلفنم برای بار دوم زنگ خورد، به سمت پیام های صوتی ام رفتم. من چیزی نمی دانستم و برای همین اینستاگرام را چک کردم و آنجا بود که متوجه شدم که این انتقال اتفاق افتاده است.

شایعاتی وجود داشت که لبران جیمز و آنتونی دیویس در ماه های بعد قرار است در لیکرز با هم به بازی مشغول شوند. اما با این اخبار دیگر هیچ شایعه ای در کار نبود و همه چیز رنگ واقعیت به خود گرفته بود. دیوس در ادامه می افزاید:

سخت ترین قسمت برای من ندانستن نیست، ناشناخته بودن است. اینکه شایعاتی بشنوید که شما قرار است از نیواورلینز ترید شوید؟ و هنگامی که اخبار موثقی در این باره می شنوید که بله تمام این ها اتفاق افتاده است. این چیزی بود که برای مدت طولانی ذهن مرا درگیر ساخته بود. برایم دل کندن و ترک شهرم سخت بود. من هفت سال در این تیم بازی کرده بودم و باید اینجا را ترک می گفتم. اما وقتی به آینده نگاه می کردم، متوجه می شدم که برای من وقایع خوبی قرار است، اتفاق بیفتد و فکر می کنم این زمان ارزشمندی برای من بوده است.

آنتونی دیویس

آنتونی دیویس در این مصاحبه مطبوعاتی از شماره ۳ خود که قرار است از این پس در لیکرز برتن نماید نیز رونمایی کرد. راب پلینکا، مدیرکل تیم لس آنجلس لیکرز نیز در این مصاحبه شخصیت بازیکن جدیدش را مورد تحسین قرار داد. راب پلینکا دراین باره گفت:

هیچ بازیکن بسکتبالِ کاملی در این رشته وجود ندارد. فداکاری او (دیویس) به بسکتبال و تخصصی که دارد، بی نظیر است. وقتی در اینجا نشسته ام و به این فکر می کنم که چنین بازیکنی در لیکرز وجود دارد و برای سال ها در تیم بازی می کند، افتخار می کنم. دیویس، شخصیتی عالی دارد و او برای رسیدن به هدف و موفقیتش در مسیری درست قرار گرفته است.

مدیرکل باشگاه لیکرز در ادامه توضیح می دهد که او در گفتگوهای مداوم با لبران جیمز و آنتونی دیویس در تلاش است تا بهترین گزینه های ممکن را به لیکرز بیاورد و اضافه می کند که هدف یا اضافه کردن ستاره سوم دیگری به تیم است و یا عمق بخشیدن به ساختار کنونی تیم. لیکرز البته موفق نشد تا فوق ستاره دیگری چون کوای لنارد را به جمع بنفش و طلایی پوشان بیاورد؛ جایی که آنتونی دیویس حتی از چهار میلیون دلار حق ترید خود بابت این مسئله گذشت تا روند جذب مرد MVP فصل گذشته سرعت بیشتری به خود بگیرد. اتفاقی که با رفتن لنارد به کلیپرز محقق نشد.

دیویس دراین باره می گوید:

وقتی پای صحبت از ستاره ای همچون لنارد و حضور او در تیم به میان می آید، شما باید از هر چه دارید بگذرید تا بتوانید او را جذب کنید.

لونزو بال، جاش هارت و برندون اینگرام از لیکرز رفته اند، اما کایل کوزما و جوال مکی در تیم باقی مانده اند و در کنار آن خریدهایی چون دمارکوس کازینز، اوری بردلی و دنی گرین نیز صورت گرفته است. فرانک وگل، سرمربی لیکرز ایده هایی برای شروع فصل آینده در ذهن دارد، اما هنوز به درستی چیزی مشخص نیست. آن ها آنتونی دیویس را در فصل بعد در اختیار دارند؛ مسئله ای که سران پلیکانز از حضور او به عنوان تغییر تاریخ لیکرز نام می برند و زرد پوشان و هوادارنشان می توانند با حضور او به آینده امیدوار باشند.

دیویس در پایان مصاحبه اش اظهار می دارد:

تمام تمرکز من برای فصل آینده خواهد بود. هنگامی که به لیکرز ترید شدم، تنها هدفم این بود که اینجا جشن قهرمانی را برگزار نمایم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *