• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • درخشش اریک پاسکال ، نقطه اتکای واریرز برای پیروزی مقابل شیکاگو بولز

درخشش اریک پاسکال ، نقطه اتکای واریرز برای پیروزی مقابل شیکاگو بولز

یک بازیکن سالم دیگر به گلدن استیت واریرز کمک کرد. این بازیکن دریموند گرین بود، یک رهبر احساسی که در هر دو سمت زمین الگوی خوبی برای بازیکنان جوان بود. اریک پاسکال هم در این دیدار درخشش داشت.

عملکرد خوب اریک پاسکال برابر شیکاگو

اریک پاسکال ۲۵ امتیاز بدست آورد و گلدن استیت واریرز دو روز بعد از باخت، چهارشنبه شب موفق شد با نتیجه ۱۰۴ بر ۹۰ مقابل شیکاگو بولز پیروز شد و این دومین پیروزی خانگی آن‌ها در چیس سنتر است. استیو کر، سرمربی گلدن استیت واریرز در پایان بازی گفت:

بازگشت دریموند گرین خبر فوق‌العاده‌ای بود. به جای ۸ بازیکن، ۹ بازیکن داشتم و این مسئله بااهمیتی است. با بازیکنان بیشتر گزینه‌های بیشتری خواهید داشت.

آخرین خبر مصدومیت گلدن استیت واریرز برای استیو کر بود. دست راست استیو کر در برخورد با تابلوی ویدئویی بریده شد. این مسئله فقط حداقل یک بار در فصل اتفاق می‌افتد. خون روی تابلوی ویدیویی به بازیکنان واریرز فهماند که سرمربی آن‌ها آسیب دیده است. الک برکس ۲۳ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۷ پاس گل در دومین پیروزی گلدن استیت واریرز در ۱۲ بازی اخیر خود کسب کرد. آن‌ها دوشنبه شب با نتیجه نزدیک ۱۰۰ بر ۹۷ از اوکلاهاما سیتی تاندر شکست خوردند و به تاندر اجازه دادند که ۱۳ امتیاز پایانی بازی را بدست آورد. آن‌ها نوار سه شکست متوالی را پاره کردند. دریموند گرین بعد از غیبت در ۳ بازی به دلیل مصدومیت در این بازی حاضر شد و ۷ امتیاز، ۸ پاس گل و ۵ ریباند در تقریباً ۲۴ دقیقه به دست آورد. زاچ لاوین ۳۶ امتیاز، ۵ ریباند و ۵ پاس گل برای شیکاگو بولز به ثبت رساند. بولزی که حالا برای جبران شکست دوشنبه شب ۱۱۷ بر ۹۴ مقابل پورتلند تریل بلیزرز روز جمعه به مصاف این تیم خواهد رفت.

با دانک اریک پاسکال در ۵:۱۷ مانده به پایان بازی گلدن استیت واریرز با نتیجه ۸۸ بر ۸۳ از حریف خود پیش افتاد. شیکاگو بولز در نیمه اول ۱۶ پرتاب موفق از ۴۴ پرتاب خود داشت تا در این نیمه با برتری ۵۳ بر ۴۸ به رختکن برود. اوماری اسپلمن که به عنوان بازیکن تعویضی به بازی آمده بود ۱۳ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۳ بلاک شات در پنجمین دبل دبل دوران بازیگری خود و اولین دبل دبل با پیراهن گلدن استیت واریرز به ثبت رساند و پس از پایان بازی گفت:

فقط خوشحالم که توانستم انرژی به تیم خود تزریق کنم.

چندلر هاتچیسون، مهاجم شیکاگو بولز که در ۲ بازی هفته قبل به دلیل مصدومیت غایب بود در ترکیب ابتدایی این بازی حضور داشت اما فقط ۲ دقیقه بازی کرد.

اریک پاسکال

نکات بازی:

شیکاگو بولز: لوک کورنت که به دلیل عمل سینوس خود ۸ بازی در ترکیب تیم حضور نداشت در این بازی ۱۰ دقیقه بازی کرد. حالا شیکاگو بولز در بازی‌های خارج داز خانه مقابل تیم‌های کنفرانس غرب ۱ پیروزی و ۱ شکست به ثبت رسانده است.

گلدن استیت واریرز: اریک پاسکال ششمین عملکرد ۲۰ امتیازی خود را به ثبت رساند که در میان بازیکنان فصل اولی از این حیث در رتبه سوم قرار دارد. دی آنجلو راسل با مصدومیت انگشت شست راست خود ششمین بازی متوالی را از دست داد اما انتظار می‌رود در سفر پیش رو، واریرز را همراهی کند و روز شنبه شرایط او مجدداً بررسی خواهد شد. یاکوب اوانز طبق برنامه‌ریزی‌ها روز سه شنبه بار دیگر ارزیابی خواهد شد. گلدن استیت ۵ بازی متوالی مقابل شیکاگو بولز پیروز شده است.

کلی تامپسون در حال ریکاوری جراحی زانوی خود قرار دارد و تمرینات خود را پیگیری می‌کند و این بازی را نیز از گوشه زمین تماشا می‌کرد. باب میرز، مدیر ورزشی گلدن استیت واریرز یک غلتک را برداشت و وقتی کلی تامپسون به رختکن تیم آمد غلتک را به جلوی دهان او برد و به شوخی از او پرسید:

هی، کلی، برای حضور روی نیمکت در بازی امشب آماده‌ای؟

تامپسون هم پاسخ داد:

بله، دانش خود را منتقل خواهم کرد.

تامپسون در بازی ششم دیدار فینال لیگ NBA فصل قبل که با اولین قهرمانی تورنتو رپترز همراه بود دچار مصدومیت شد و در دوم جولای ۲۰۱۹ رباط صلیبی پاره شده زانوی چپ خود را به تیغ جراحان سپرد.

گلدن استیت واریرز ۱۱ پرتاب موفق و شیکاگو بولز ۱۰ پرتاب موفق از ۲۹ پرتاب ۳ امتیازی خود داشتند.

بازی بعدی:

شیکاگو بولز: روز جمعه مهمان پورتلند تریل بلیزرز خواهند بود. شیکاگو بولز ۶ بازی قبلی خود را باخته که شامل ۲ باخت متوالی در پورتلند بوده است.

گلدن استیت واریرز: آن‌ها جمعه مهمان میامی هیت خواهند بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *