استیو بالمر: عده‌ای در شهر لس آنجلس برای لنارد صدای گاو درآوردند!

استیو بالمر ، مالک تیم لس آنجلس کلیپرز، روز پنجشنبه به طور شفاف توضیح داد که از جنگ و جدل با مادیسون اسکویر گاردن و جیمز دولان، مالک نیویورک نیکس عقب نخواهد نشست و اینکه مادیسون اسکویر گاردن باید برای یک جنگ طولانی مدت بر سر دادخواهی سالن پیشنهادی استیو بالمر در اینگلوود کالیفرنیا خود را آماده کند.

مصاحبه استیو بالمر در خصوص شرایط کلیپرز

در سال ۲۰۲۴ قرارداد اجاره استپلز سنتر توسط تیم لس آنجلس کلیپرز پایان می‌یابد و وقتی از استیو بالمر درباره مکان جدیدی برای تیمش سوال پرسیدیم پاسخ داد:

ما در راهی قدم برمی‌داریم که فکر می‌کنیم باید این مکان احداث شود، حال هر چیزی که در دادخواهی می‌خواهد اتفاق بیفتد برای ما فرقی نخواهد داشت. ما کارها را به پیش می‌بریم. در نقطه مقابل ما اشخاصی هستند که فقط می‌خواهند روند کار را کند کنند. اما ما هم کار خود را به خوبی می‌دانیم. ما مدت‌ها در این بازی‌های طولانی‌مدت حضور داشتیم و کاربلد هستیم. شما می‌خواهید مشت خود را به سوی ما روانه کنید؟ باشد! ما به راه خود ادامه خواهیم داد. شما نمی‌توانید ما را زمین بزنید. مطمئن نیستم که آن‌ها چیزی از راهی که در آن قدم برداشته‌اند بدانند، از نقطه نظر من، این احساس را داریم که ما به کار خود ادامه خواهیم داد. آن‌ها واقعاً در راه ساخت استادیوم پیشنهادی در نیویورک مخالفت کردند. آن‌ها این کار را انجام دادند. پیشنهاد شده بود که در آن‌سوی شهر مکانی برای این امر تعبیه شود. ما صبر پیشه خواهیم کرد. وقت زیادی برای این کار داریم. صبور هستیم و به کار خود ادامه می‌دهیم.

استیو بالمر هم‌اکنون در جزایر هونولولو است که در آن لس آنجلس کلیپرز بازی تمرینی خود را روز جمعه مقابل هیوستون راکتس انجام داد و با نتیجه ۱۰۹ بر ۹۷ مغلوب شد. بالمر در گفتگو با خبرنگاران گفت:

ما از هر راهی که شده آن مکان ورزشی را بازگشایی خواهیم کرد.

جیمز دولان رئیس اجرایی و مدیرعامل مادیسون اسکویر گاردن است که متعلق به Forum می‌باشد و در سال ۲۰۱۱ در شهر اینگلوود احداث شد. این مکان ورزشی مکان برگزاری رویدادها و کنسرت‌هاست و مادیسون اسکویر گاردن دو دادخواهی را پشت سر می‌گذارد، یکی از آن‌ها علیه شهر اینگلوود و ساخت و ساز غیرمجاز یک مکان جدید توسط Forum و دینفعان آتی لس آنجلس رامز و لس آنجلس چارجرز است. استیو بالمر از این نکته آگاه است که یک دادخواهی دیگر می‌تواند وضعیت ناخوشایندی را برای مالک NBA رقم بزند. استیو بالمر وقتی نام جیمز دولان را می‌شنود می‌گوید:

شریک من در سازمان NBA! این بدترین شکل شراکت است!

استیو بالمر

آدام سیلور، کمیسیونر NBA از برنامه استیو بالمر برای احداث مکانی جدید برای لس آنجلس کلیپرز حمایت می‌کند. بالمر می‌گوید پروژه چند میلیارد دلاری بودجه‌اش به صورت خصوصی تأمین می‌شود. آدام سیلور، در فینال لیگ NBA که اواخر ماه می برگزار شد در این باره گفت:

من با جیمز دولان و استیو بالمر درباره این دادخواهی صحبت کردم. مشخصاً هیچ دو شریکی در لیگ NBA دوست ندارند که چنین رابطه‌ای میان‌ آن‌ها به وجود بیاید. فکر نمی‌کنم در این لحظه مهم‌ترین موضوع لیگ باشد اما چیزی است که توجهات زیادی را به آن معطوف ساخته‌ایم.

بالمر گفت که عجیب است که یک مکان را با تیم دیگری به اشتراک گذاشته‌اند که لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز باید در استپلز سنتر بازی کنند. استیو بالمر در این باره می‌گوید:

خیلی بد است که این مکان در یک شهر قرار دارد. این حقیقت که ما در همان سالن بازی می‌کنیم بدترین شب‌ها را برای ما رقم می‌زند. دوشنبه شب ‌های فوتبالی چه تیمی بازی می‌کند؟ کلیپرز! براساس قرارداد اجاره همه چیز درست است. قرارداد اجاره ما می‌گوید ما حداقل مطلوبیت را بعد زا بازی‌های ساکرامنتو کینگز و لس آنجلس لیکرز خواهیم داشت.

بالمر به این اشاره می‌کند که کوای لنارد، فوروارد ستاره لس آنجلس کلیپرز چگونه بر روی پرده بازی‌های لس آنجلس رامرز توسط هواداران لیکرز با صدای گاو مورد تمسخر قرار گرفت. بالمر درباره داشتن دو تیم در یک شهر و دو دستگی هواداران می‌گوید:

نمی‌گویم که چیز بدی است، اما مطمئناً برای من حائز اهمیت است. باید ذهن خود را به آن معطوف کنم و از خودم بپرسم چگونه تیمم ممکن است توسط عده‌ای در شهر خود تشویق نشود؟ من آنجا نبود اما خواندم که کوای لنارد در بازی رامز حاضر بود و تماشاگران صدای گاو برای او درآوردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *