ادامه مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA و پیروزی پورتلند، دنور و ایندیانا

 مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که از هفته گذشته به صورت رسمی بازی‌های خود را پس از پنج ماه دوری، آغاز کرد دیشب در چند بازی دیگر ادامه یافت که در ادامه به بررسی نتایج آن خواهیم پرداخت.

در ادامه بازی‌های بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA چه نتایجی رقم خورد؟

همان طور که در خبرهای روزهای گذشته سایت بسکتفا خواندید پیش از آغاز رسمی رقابت‌ها، تیم‌های حاضر در لیگ NBA به مدت یک هفته در قالب بازی‌های دوستانه با یکدیگر به رقابت پرداختند تا تیم‌ها یک دیگر را محک بزنند و همچنین آمادگی بازیکنان خود را بررسی کنند چرا که به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان این مسابقات به مدت پنج ماه به حالت تعلیق درآمد. در این بازی‌های دوستانه هرکدام از تیم‌ها در سه بازی با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم‌های مدعی برای سایر تیم‌ها خط و نشان کشیدند. در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهایی که برگزار شد می‌پردازیم.

در یک بازی پورتلند تریل بلیزرز و لس آنجلس کلیپرزر با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم لس آنجلسی موفق شد با نتیجه ۱۲۲ – ۱۱۷ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۳۴ – ۳۷ به نفع تیم بازنده به اتمام رسید. کوارتر دوم نیز پورتلند توانست با نتیجه ۳۵ بر ۳۸ پیروز به رختکن برود. در کوارتر سوم لس آنجلس که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق شد تا حدودی فاصله امتیازی را جبران کند و با نتیجه ۲۶ – ۲۱ ست را پیروز شود. اما در کوارتر چهارم نیز باز لس آنجلس که عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود، این ست را نیز با نتیجه ۲۷ بر ۲۱ پیروز شد که در مجموع کلی ۱۲۲ – ۱۱۷ پیروز اعلام شود. در این بازی امتیازآورترین بازیکن لس آنجلس پاول جورج بود که در مدت زمان ۲۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۱ امتیاز، ۶ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن پورتلند تریل بلیزرز سی‌جی مک کالم بود که در مدت زمان ۳۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹ امتیاز، ۴ ریباند و ۸ اسیست را به نام خود ثبت کند.

در دیگر بازی دنور ناگتس و یوتا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۳۴ بر ۱۳۲ به نفع دنور به پایان رسید. در ست اول یوتا بسیار خوب ظاهر شد و موفق شد با نتیجه ۱۵ – ۲۹ حریف خود را شکست دهد. کوارتر دوم با نتیجه ۳۴ بر ۳۴ به پایان رسید. در کوارتر سوم دنور ناگتس که تلاش خود را دو چندان کرده بود و نمی‌خواست که در این بازی شکست بخورد موفق شد پیروز به رختکن رود و با نتیجه ۳۰ – ۲۵ ست را پیروز شد تا اختلاف امتیازی کاهش پیدا کند. کوارتر چهارم نیز تیم برنده مجددا موفق شد نتیجه ۲۶ – ۱۷ را رقم بزند و در مجموع کلی با نتیجه ۱۳۴ – ۱۳۲ پیروز اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن دنور ناگتس نیکولا یوویچ بود که در مدت زمان ۴۲ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز،۱۱ ریباند و ۷ اسیست بدست آورد و نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن یوتا داناوان میچل بود که در مدت زمان ۴۷ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۵ امتیاز، ۶ ریباند و ۸ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مسابقه میان ایندیانا اسپرز و لس آنجلس لیکرز  با نتیجه ۱۱۶ – ۱۱۱ به نفع ایندیانا به پایان رسید. کوارتر اول با برتری ۳۴ – ۲۴ به نفع تیم برنده به اتمام رسید. کوارتر دوم اما ورق برگشت و تیم لس آنجلسی توانست با نتیجه ۲۰ بر ۳۵ پیروز به رختکن برود. در کوارتر سوم ایندیانا که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق شد تا حدودی نتیجه ست قبلی را جبران کند و با نتیجه ۳۳ – ۲۲ ست را پیروز شود. اما در کوارتر چهارم نیز باز لس آنجلس که عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود، این ست را موفق شد با نتیجه ۲۹ بر ۳۰ پیروز شود ولی در مجموع کلی ایندیانا با نتیجه ۱۱۶ – ۱۱۱ پیروز اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن ایندیانا اسپرز تی جی وارن بود که در مدت زمان ۳۷ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۹ امتیاز، ۵ ریباند و ۱ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن لس آنجلس لیکرز لبرون جیمز بود که در مدت زمان ۳۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۱ امتیاز، ۸ ریباند و ۷ اسیست را به نام خود ثبت کند.

در دیگر بازی فونیکس سانز و میامی هیت به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۱۹ بر ۱۱۲ به نفع فونیکس به پایان رسید. در ست اول میامی هیت خوب ظاهر شد و موفق شد با نتیجه ۲۵ – ۳۲ حریف خود را شکست دهد. کوارتر دوم اما فونیکس با نتیجه ۳۵ بر ۲۸ پیروز شد و تا حدودی اختلاف امتیاز را جبران کرد. در کوارتر سوم میامی که تلاش خود را دو چندان کرده بود و نمی‌خواست که در این بازی شکست بخورد موفق نشد پیروز به رختکن برود و با نتیجه ۲۸ – ۲۶ ست را واگذار کرد تا اختلاف امتیازی تقریبا به همان صورت باقی بماند. کوارتر چهارم نیز تیم برنده مجددا موفق شد نتیجه ۳۱ – ۲۶ را رقم بزند و در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۹ – ۱۱۲ پیروز اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن فونیکس سانز دوین بوکر بود که در مدت زمان ۳۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۵  امتیاز،۳ ریباند و ۶ اسیست بدست آورد و نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن میامی هیت تایلر هیرو بود که در مدت زمان  ۳۶ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۵ امتیاز، ۵ ریباند و ۱۰ اسیست را به نام خود ثبت کند.

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *