ادامه مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA با برگزاری پنج دیدار

در ادامه دیدارهای بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که از هفته گذشته به صورت رسمی بازی‌های خود را پس از پنج ماه دوری، آغاز کرده بازی‌های مهمی برگزار شد که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

در ادامه بازی‌های بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA چه نتایجی رقم خورد؟

همان طور که در خبرهای روزهای گذشته سایت بسکتفا خواندید پیش از آغاز رسمی رقابت‌ها، تیم‌های حاضر در لیگ NBA به مدت یک هفته در قالب بازی‌های دوستانه با یکدیگر به رقابت پرداختند تا تیم‌ها یک دیگر را محک بزنند و همچنین آمادگی بازیکنان خود را بررسی کنند چرا که به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان این مسابقات به مدت پنج ماه به حالت تعلیق درآمد. در این بازی‌های دوستانه هرکدام از تیم‌ها در سه بازی با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم‌های مدعی برای سایر تیم‌ها خط و نشان کشیدند. در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهایی که برگزار شد می‌پردازیم.

در یک بازی سن آنتونیو اسپرز و هیوستون راکتس با یکدیگر به رقابت پرداختند که اسپرز موفق شد با نتیجه ۱۲۳ – ۱۰۵ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۳۱ – ۲۵ به نفع تیم برنده به اتمام رسید. کوارتر دوم اما نیز مجددا اسپرز توانست با نتیجه ۳۵ بر ۲۴ پیروز به رختکن برود. در کوارتر سوم لس آنجلس که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق نشد تا فاصله امتیازی را جبران کند و با نتیجه ۳۲ – ۲۹ ست را واگذار کرد. اما در کوارتر چهارم این تیم توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۷ پیروز شود ولی در مجموع کلی ۱۲۳ – ۱۰۵ اسپرز بود که پیروز میدان اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن سن آنتونیو اسپرز کلدون جانسون بود که در مدت زمان ۲۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۴ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۳ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن هیوستون راکتس راسل وستبروک بود که در مدت زمان ۲۷ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۰ امتیاز، ۵ ریباند و ۶ اسیست را به نام خود ثبت کند.

در دیگر بازی فونیکس سانز و فیلادلفیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۳۰ بر ۱۱۷ به نفع فونیکس به پایان رسید. در ست اول فیلادلفیا موفق شد با نتیجه ۲۳ – ۲۷ حریف خود را شکست دهد. کوارتر دوم با نتیجه ۴۰ بر ۳۱ به نفع فونیکس به پایان رسید. در کوارتر سوم دنور ناگتس که تلاش خود را دو چندان کرده بود و نمی‌خواست که در این بازی شکست بخورد موفق نشد پیروز به رختکن رود و با نتیجه ۳۲ – ۳۲ دو تیم به تساوی رسیدند تا اختلاف امتیازی باقی بماند. کوارتر چهارم نیز تیم برنده مجددا موفق شد نتیجه ۳۵ – ۲۷ را رقم بزند و در مجموع کلی فونیکس با نتیجه ۱۳۰ – ۱۱۷ پیروز اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن فونیکس سانز دوین بوکر بود که در مدت زمان ۴۱ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۵ امتیاز، ۹ ریباند و ۷ اسیست بدست آورد و نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن فیلادلفیا الک بورکز بود که در مدت زمان ۲۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۳ امتیاز، ۲ ریباند و ۴ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

بوستون سلتیکس و ممفیس گریزلیرز نیز در مسابقه‌ای دیگر با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم بوستون موفق شد با نتیجه ۱۲۲ – ۱۰۷ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۲۴ – ۱۷ به نفع تیم برنده به اتمام رسید. کوارتر دوم نیز بوستون توانست با نتیجه ۳۲ بر ۲۳ پیروز به رختکن برود. در کوارتر سوم ممفیس که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق شد تا حدودی فاصله امتیازی را جبران کند و با نتیجه ۲۷ – ۳۳ ست را پیروز شد. اما در کوارتر چهارم باز بوستون که عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود، این ست را نیز با نتیجه ۳۹ بر ۳۴ پیروز شد که ولی مجموع کلی ۱۲۲ – ۱۰۷ پیروز اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن بوستون سلتیکس جیسون تاتوم بود که در مدت زمان ۲۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹  امتیاز، ۶ ریباند و ۲ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن ممفیس گریزلیرز جا مورانت بود که در مدت زمان ۴۲ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۶ امتیاز، ۴ ریباند و ۱۳ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بازی میان میلواکی باکس و واشینگتن ویزاردز با نتیجه ۱۲۶ بر ۱۱۳ به نفع میلواکی به اتمام رسید. کوارتر اول میلواکی موفق شد با نتیجه ۲۴ – ۲۱ به پیروزی برسد. کوارتر دوم نیز به همین صورت با نتیجه ۴۲ بر ۲۵ پیروز به رختکن رفت. در کوارتر سوم باز هم نتیجه ۳۳ – ۳۸ به نفع میلواکی رقم خورد. اما فقط در کوارتر چهارم بود که واشینگتن موفق شد با نتیجه ۲۷ – ۲۹ حریف خود را شکست دهد و البته فایده‌ای نیز نداشت و میلواکی در مجموع کلی ۱۲۶ – ۱۱۳ پیروز اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن میلواکی باکس بروک لوپز بود که در مدت زمان ۲۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۴ امتیاز و ۴ ریباند بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن واشینگتن ویزاردز رای هاچیمورا بود که در مدت زمان ۲۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۰ امتیاز، ۵ ریباند و ۱ اسیست را به نام خود ثبت کند.

در دیگر بازی ساکرامنتو کینگز و نیو اورلاندز با یکدیگر دیدار کردند که ساکرامنتو موفق شد با نتیجه ۱۱۲ – ۱۰۶ حریف خود را از پیش رو بردارد. در ست اول نیو اورلاندر بود که با نتیجه ۲۷ – ۲۹ پیروز اعلام شد. اما در ست دوم و سوم ساکرامنتو توانست به ترتیب با نتایج ۳۵ – ۳۲ و ۳۲ – ۲۳ حریف خود را از پیش رو بردارد و پیش بیفتد. در کوارتر چهارم نیز نیو اورلاندز موفق شد با نتیجه ۱۸ – ۲۲ پیروز شود ولی در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۲ – ۱۰۶ بازی را واگذار کرد.

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *