بازی‌های دوستانه بسکتبال NBA در روز چهارم با پیروزی مدعیان خاتمه یافت

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به بسکتبال NBA در روز چهارم خود در بازی‌های دوستانه جهت آمادگی تیم‌ها برای شروع مجدد لیگ که قرار است از روز چهارشنبه آغاز شود، به کار خود ادامه داد تا تیم‌های حاضر آمادگی خود و بازیکنان را ارزیابی کنند.

مدعیانی که برای حریفان خط و نشان کشیدند

در روز گذشته شش بازی به ترتیب زیر برگزار شد که در این بازی‌ها مدعیان با غلبه بر حریفان بار دیگر قدرت خود را به رخ کشیدند.

بازی میان لس آنجلس کلیپرز و واشینگتن ویزاردز با نتیجه ۱۰۵- ۱۰۰ به نفع تیم لس آنجلسی خاتمه یافت. برترین بازیکن کلیپرز پاتریک پترسون بود که ۱۶ امتیاز کسب کرد و ۷ بازیکن کلیپرز توانستند امتیازات خود را بالای ۱۰ برسانند تا نقش مهمی در کامبک تیم‌اشان داشته باشد. لازم به ذکر است کلیپرز تا دقایق پایانی از واشینگتن عقب بود و با یک کامبک عالی توانست بازی را به نفع خود به اتمام برساند. برترین بازیکن ویزاردز نیز آیسک بونگا و رویی هاچیمورا بودند که هر کدام با ثبت ۱۵ امتیاز نتوانستند تیم خود را از شکست نجات دهند.

لس آنجلیس لیکرز با نتیجه ۱۱۹ بر ۱۱۲ بر اورلاندو مجیک چیره شد تا بار دیگر قدرت نمایی کند. ستاره این تیم لبرون جیمز در این بازی توانست ۲۰ امتیاز و ۷ اسیست بدست آورد ولی بهترین بازیکن این تیم کایل کوزما بود که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و توانست ۲۵ امتیاز و ۷ ریباند برای تیم خود به دست آود. پنج بازیکن اورلاندو نیز امتیازات خود را دو رقمی کردند که آگستین با کسب ۲۱ امتیاز، به عنوان امتیازآورترین بازیکن معرفی شد.

در این میان و در بازی دیگر بروکلین تنس توانست با نتیجه ۱۲۴ بر ۱۱۹ سن آنتونیو اسپرز را مغلوب خود کند. برترین بازیکن بروکلین کریس لورت بود که توانست ۲۷ امتیاز از آن خود کند و برترین بازیکن سن آنتونیو درک وایت با ۲۲ امتیاز بود که علیرغم تلاش‌هایش تیم خود را مغلوب شده دید.

بسکتبال NBA

در دیگر بازی میلواکی باکس صدرنشین کنفرانس شرق به مصاف ساکرامنتو کینگز رفت و توانست این تیم را با نتیجه ۱۲۳-۱۳۱ شکست دهد. بازیکنان برتر میلواکی بروک لوپز با ۲۱ امتیاز و کایل کورور با کسب ۲۲ امتیاز بودند که پیروزی این تیم را رقم زدند و البته ناگفته نماند که چهار بازیکن دیگر نیز امتیاز بالای ۱۰ را برای خود به ثبت رساندند. ضمن اینکه یانیس آنته توکومپو نیز ۱۶ دقیقه بازی کرد و ۱۵ امتیاز، ۹ ریباند و ۶ اسیست به دست آورد.  اما در تیم ساکرامنتو بادی هیلد که به عنوان بازیکن نیمکت نشین به زمین مسابقه آمد توانست ۱۹ امتیاز کسب کند و سه نیمکت نشین دیگر این تیم توانستند امتیازات خود را دو رقمی کنند.

بازی یوتا و میامی هیت با نتیجه ۱۰۱ بر ۹۹ و تنها با یک پرتاب دو امتیازی بیشتر به نفع یوتا به پایان رسید. بازیکنان برتر یوتا رودی گوبر با ۲۱ و مایک کانلی و کلارکسن با ۱۷ امتیاز بودند که برای تیم خود خوش درخشیدند. بازیکنان برتر میامی نیز کلی اولینیکربا ۲۷ امتیاز و تایلر هیرو با ۲۰ امتیاز بودند. ضمن اینکه ستاره مطرح این تیم جیمی باتلر در این بازی غایب بود.

آخرین بازی که برگزار شد متعلق به نیواورلینز پلیکانز و دنور ناگتس بود که پلیکانز توانست مقابل حریف خود به برتری ۱۱۹- ۱۰۴ برسد. برترین بازیکن میدان تروی دنیلز بود که علیرغم اینکه ۲۸ امتیاز برای تیمش بدست آورد نتوانست تیمش را از شکست نجات دهد ولی برترین بازیکن زمین و تیم خود بود. این بازیکن به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد. بازیکن برتر پلیکانز نیز الکساندر واکر بود که او هم همانند دنیلز از نیمکت به تیم اضافه شد و ۲۱ امتیاز به دست آورد.

بد نیست بدانید لیگ بسکتبال NBA قرار است از چند روز دیگر یعنی ۹ مرداد ماه مسابقات خود را از سر گیرد و تیم‌ها مجددا با یکدیگر به رقابت بپردازند تا تکلیف قهرمان این دوره نیز مشخص گردد. ضمن اینکه در حال حاضر ۲۲ تیم در ادامه رقابت‌ها حضور خواهند داشت که بعد از ۸ مسابقه ۶ تیم حذف می‌شوند و ۱۶ تیم دیگر در پلی آف رقابت خواهند کرد تا در نهایت دید که ویروس کرونا کار مسابقات این فصل بسکتبال را به کجا خواهد کشاند.

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *