در هفتمین و آخرین روز مسابقات دوستانه بسکتبال NBA ، چه گذشت؟

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به بسکتبال NBA در روز هفتم خود در قالب بازی‌های دوستانه و جهت آمادگی تیم‌ها برای شروع مجدد لیگ که قرار است از امروز به صورت رسمی آغاز شود، به کار خود ادامه داد تا تیم‌های حاضر آمادگی گروهی و بازیکنان را ارزیابی کنند.

طلسم برگزاری مسابقات رسمی بسکتبال NBA بالاخره شکسته خواهد شد؟

در روز گذشته شش بازی به ترتیب زیر برگزار شد که در این بازی‌ها مدعیان با غلبه بر حریفان بار دیگر قدرت خود را به رخ کشیدند. این بازی‌ها در آخرین روز مسابقات دوستانه برگزار شدند تا بعد از این، لیگ به صورت رسمی آغاز به کار کند و رقابت تیم‌ها برای کسب عنوان قهرمانی مجددا شروع شود. لازم به ذکر است همه تیم‌ها پیش از آغاز رسمی لیگ سه بازی برگزار کردند تا آمادگی خود را محک جدی بزنند و اکثریت تیم‌های مدعی بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
بد نیست بدانید شروع مجدد فصل جاری NBA، با برگزاری مسابقه یوتا جز برابر نیواورلینز پلیکانز و لس آنجلس کلیپرز برابر لس آنجلس لیکرز در اورلاندو رقم خواهد خورد.

تورنتو رپترز مدافع عنوان قهرمانی که در دو بازی قبل خود به پیروزی رسیده بود، در بازی دیروز در برابر فینکس سانز با نتیجه ۱۱۷ – ۱۰۶ بازی را واگذار کرد تا یک شکست را در بازی‌های دوستانه به نام خود ثبت کند. مایکال بریجز با ۲۶ امتیاز و کمرون جانسون با ۱۹ امتیاز برترین بازیکنان تیم پیروز و پاسکال سیاکم با کسب ۱۷ امتیاز نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند.

بازی میان ممفیس گریزلیز و میامی هیت با نتیجه ۱۲۸ بر ۱۱۰ به نفع ممفیس رقم خورد تا این تیم بعد از دو شکست متوالی بالاخره بتواند در یکی از بازی‌های خود پیروز شود. بهترین بازیکن این تیم دیلن بروکس بود که توانست ۲۳ امتیاز و بعد از او مورنت بود که ۲۲ امتیاز و ۱۲ اسیست بدست آورد. برای میامی هیت نیز که در دو بازی گذشته‌اش یک باخت و یک برد به دست آورده بود و این دومین باختش محسوب می‌شد جیمی باتلر ۱۸ امتیاز کسب کرد.

در دیگر بازی اوکلاهاما سیتی تاندر به سومین پیروزی متوالی خود و از سوی دیگر پورتلند تریل بلیزرز به سومین شکست خود دست پیدا کردند. اوکلاهاما در این بازی توانست ۱۳۱ بر ۱۲۰ پورتلند را مغلوب کند. برترین بازیکن تیم برنده داریوس بزلی با کسب ۲۰ امتیاز و برترین بازیکن تیم بازنده افرنی سیمونز با ۲۳ امتیاز بودند.

بازی دالاس موریکس برابر فیلادلفیا سونی سیکسرز با پیروزی دالاس به پایان رسید. این تیم موفق شد با نتیجه ۱۱۸- ۱۱۵ حریف خود را از پیش رو بردارد. لوکا دانچیچ در این دیدار ۲۳ امتیاز، ۷ ریباند و ۶ اسیست برای دالاس و توبایس هریس نیز با ۲۸ امتیاز و ۱۱ ریباند بهترین بازیکن سونی سیکسرز در این مسابقه بود. بد نیست بدانید هر دو تیم یک باخت و یک پیروزی در دو بازی قبل خود کسب کرده بودند.

در دیگر بازی سن انتونیو اسپرز موفق شد اولین پیروزی خود را جشن بگیرد و با نتیجه ۱۱۸ بر ۱۱۱ ایندیانا پیسرز را مغلوب خود کند. رودی گی در ۲۱ دقیقه، ۲۳ امتیاز برای اسپرز کسب کرد. کلدون جانسون نیز ۲۱ امتیاز آورد و دمار دروزن نیز ۱۷ امتیاز و ۷ ریباند داشت. در ترکیب ایندیانا نیز مایلز ترنر با ۱۷ امتیاز و ۱۰ ریباند بهترین بازیکن بود. اسپرز در دو بازی قبل بازی را به حریفان خود واگذار کرده بود.

آخرین بازی دیشب متعلق به هیوستون راکس و بوستون سلتیکس بود که هیوستون موفق شد با نتیجه قاطعانه و با اختلاف ۱۳۷ بر ۱۱۲ بر حریف خود چیره شود و سه پیروزی را برای خود به ثبت برساند. برترین بازیکن تیم برنده جیمز هاردن بود که توانست ۳۵ امتیاز، ۸ ریباند و ۶ اسیست برای تیمش به ثبت برساند و برای سلتیکس نیز کارسن ادواردز با ۱۹ امتیاز امتیازآورترین بازیکن بود.

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *