• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • مروری بر روز یازدهم تورنمنت تابستانی بسکتبال NBA در لاس وگاس

مروری بر روز یازدهم تورنمنت تابستانی بسکتبال NBA در لاس وگاس

یازدهمین روز رقابت های تابستانی بسکتبال NBA به پایان رسید و تیم های مختلف به مصاف هم رفتند.

نتایج روز یازدهم رقابت های تابستانی بسکتبال NBA

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به بازیکنان برتر روز یازدهم رقابت های تابستانی بسکتبال NBA و روز هشتم برگزاری این بازی ها در لاس وگاس:

گری ترنت جونیور، پورتلند تریل بلیزرز

ترنت جونیور تابستان چشمگیر خود را ادامه داد و زمینه ساز پیروزی ۹۹-۸۴ در برابر میلواکی باکس شد. در این دیدار این پدیدۀ ۲۰ ساله و دوپُسته مؤفق به کسب ۲۸ امتیاز و ۸ ریباند گردید.

مالیک نیومن، کلیولند کاوالیرز

گارد کاوالیرز به کلیولند کمک می کند که تورنمنت تابستانی را در مسیری درست سپری کند. در جریان دیدار بسیار فشرده و نزدیک کلیولند در برابر ساکرامنتو کینگز که با برتری فوق العاده نزدیک ۹۶-۹۸ کاوالیرز به پایان رسید، نیومن مؤفق به ثبت آمار خیره کنندۀ ۳۳ امتیاز و ۶۴ درصد پرتاب مؤفق داخل سبد داشت. او همچنین از ۶ پرتاب سه امتیازی ۴ پرتاب را وارد سبد کرد و ۱۲ امتیاز از این طریف نیز کسب کرد.

آلیز جانسون و دواین اَکون-پرسل، ایندیانا پیسرز

پیسرز به لطف نمایش جالب و جانانۀ جانسون و اکون-پرسل توانست با نتیجه ۷۵-۸۶ لس آنجلس کلیپرز را شکست دهد. آمار هر دو نفر فوق العاده بود و به ایدندیانا کمک کرد تا در این مسابقه قاطعانه به برتری برسد. جانسون ۲۵ امتیاز و ۱۳ ریباند و الکون-پرسل نیز ۲۴ امتیاز و ۱۰ ریباند در این بازی به ثبت رسانیدند.

بسکتبال NBA

جوردن کارولین، لس آنجلس لیکرز

در تورنمنت تابستانی امسال لس آنجلس لیکرز عملکرد چندان خوبی نداشته است. البته بالاخره آن ها در روز یازدهم پس از چند شکست توانستند در یک دیدار بسیار فشرده تنها با اختلاف یک امتیاز گلدن استیت واریرز را شکست دهند. آن مثل بازی های قبلی این مسابقه را نیز چندان خوب آغاز نکردند، هر چند نمایش کم نظیر جوردن کارولین به آن ها کمک کرد که به بازی برگردند و به نوعی کام-بک بزنند. کارولین در مجموع ۲۵ امتیاز برای این تیم محبوب و پرافتخار شهر لس آنجلس کسب کرد. او به شکل تحسین برانگیزی از ۸ پرتاب خود ۷ پرتاب را وارد سبد کرد و ۲۰ امتیاز از ۲۵ امتیازی که برای تیمش به ارمغان آورده بود بدین شکل به دست آمد.

لیندل ویگینتُن و کریس بوشه، تورنتو رپترز

در روز یازدهم مدافع عنوان قهرمانی و فاتح فصل قبل رقابت های بسکتبال NBA با نتیجه بسیار نزدیک ۱۰۲-۱۰۸ در برابر فیلادلفیا سونی سیکسرز شکست خورد. در جریان این مسابقۀ جذاب و نزدیک عملکرد زوج تورنتو تمجید فراوانی در پی داشت. این دو بازیکن در مجموع ۷۰ درصد پرتاب های خود را وارد سبد کرده و به امتیاز تبدیل نمودند و در مجموع ۵۰ امتیاز (در حدود نیمی از امتیازات تورنتو رپترز) را در این مسابقه کسب کردند. عملکرد هر دوی آن ها در لاس وگاس تحسین های بسیاری به همراه داشت. پوینت گارد جوان و جویای نام تورنتو لیندل ویگینتن ۲۱ ساله، توانست ۲۶ امتیاز برای تیم خود ثبت کند. همچنین سنتر اسبق گلدن استیت واریرز کریس بوشه که همین چند ماه قبل پیروزی تیم کانادایی برابر واریرز و نایب قهرمانی تیم سابقش در فصل گذشته رقابت های NBA را شاهد بود، نیز مؤفق به کسب ۲۴ امتیاز در برابر فیلادلفیا شد. این بازیکن دو متر و هشت سانتی متری و ۲۶ ساله که در همین فوریه گذشته با تورنتو یک قرارداد استاندارد بسته است، از حیث کسب امتیاز یکی از پنج بازیکن برتر تورنمنت تابستانی امسال بسکتبال NBA به حساب می آید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *