بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | دنور ناگتس با شکست کلیپرز به فینال رسید

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA به اوج حساسیت خود رسیده است و تیم‌ها در مرحله نیمه نهایی و فینال با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. این بازی‌ها روزانه در قالب چند بازی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با دنبال کردن اخبار روزانه سایت بسکتفا، از نتایج و اتفاقات مسابقات به صورت کامل باخبر شوید.

ورود به سایت بتکارت

در حال حاضر یکی از مهیج ترین بازی‌های روز دنیای ورزش، بازی‌های بسکتبال حرفه ای آمریکا موسوم به NBA است که به روزهای اوج خود نزدیک شده است و بازار داغی را در سایت‌های شرط بندی بوجود آورده است چرا که با دور ماندن تماشاگران از استادیوم‌های ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا، هواداران به صورت آنلاین و از راه دور تفریح و سرگرمی مهیجی را برای خود تدارک دیده‌اند.

بیشتر بخوانید:

بد نیست بدانید که دلیل پراکندگی و نامرتب بودن برنامه مسابقات، تعویق سه روزه‌ بازی‌ها بود که برنامه مرتب و ترتیب بازی‌ها را به هم ریخت که در ادامه شما می‌توانید شرح ماجرا را از لینک رو به رو و خبرهای قبلی سایت بسکتفا مشاهده فرمایید.

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

بازی هفتم و مجموع نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : لس آنجلس کلیپرز ۳ – ۴ دنور ناگتس

بازی‌های دو تیم لس آنجلس کلیپرز و دنور ناگتس در مرحله نیمه نهایی در حالی در بازی هفتم به اتمام رسید که تیم دنور موفق به کسب یک پیروزی حساس در بازی هفتم شد و در نهایت بعد از تلاش و رقابتی تنگاتنگ به فینال صعود کرد.
بازی بامداد امروز میان لس آنجلس کلیپرز و دنور ناگتس در حالی به نفع دنور رقم خورد که این دیدار با نتیجه ۱۰۴ بر ۸۹ به نفع این تیم به اتمام رسید.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

در کوارتر اول نتیجه ۲۴-۲۴ مساوی رقم خورد. کوارتر دوم کلیپرز موفق شد با نتیجه ۳۲ بر ۳۰ پیروز شود. در کوارتر سوم دنور که تلاش خود را دو چندان و عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود، موفق شد با نتیجه ۲۸ – ۱۸ حریف خود را از پیش رو بردارد و در کوارتر چهارم هم مجددا موفق شد با نتیجه ۲۲ – ۱۵ پیروز شود و در مجموع کلی نتیجه ۱۰۴ – ۸۹ پیروز میدان لقب گیرد.
در این بازی امتیاز آورترین بازیکن دنور ناگتس جمال مورای بود که در مدت زمان ۴۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۴۰ امتیاز و ۴ ریباند و ۵ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن کلیپرز مونترز هارل بود که در مدت زمان ۲۶ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۰ امتیاز و ۳ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بازی اول فینال و مجموع نتیجه کلی بازی‌های فینال پلی آف : میامی هیت ۱ – ۰ بوستون سلتیکس

در بازی اول فینال پلی آف میامی هیت و بوستون سلتیکس با یکدیگر به رقابت پرداختند که میامی هیت موفق شد با نتیجه ۱۱۷ – ۱۱۴ حریف خود را شکست دهد و گام اول را محکم بردارد.
کوارتر اول با برتری ۲۶ – ۱۸ به نفع بوستون به اتمام رسید. کوارتر دوم میامی توانست اختلاف بوجود آمده در نتیجه را جبران کند و با نتیجه ۳۷ بر ۲۹ پیروز میدان شد. در کوارتر سوم باز هم بوستون موفق شد این ست را پیروز به رختکن رود و با نتیجه ۲۸ بر ۱۶ ست را ببرد. در کوارتر چهارم باز هم تیم پیروز توانست این ست با نتیجه ۳۵ بر ۲۳ پیروز شود و همه چیز به تساوی و ست پنجم کشیده شد که در نهایت در ست پنجم میامی موفق شد با امتیاز ۱۱ بر ۸ بوستون را شکست دهد و در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۷ – ۱۱۴ برنده میدان لقب بگیرد.
در این بازی امتیاز آورترین بازیکن میامی هیت گوران دراگیچ بود که در مدت زمان ۳۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹ امتیاز، ۷ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن بوستون سلتیکس جیسون تاتوم بود که در مدت زمان ۴۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز، ۱۴ ریباند و ۵ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مطالب آموزشی سایت بسکتفا را دنبال کنید:

برای پیش بینی مسابقات بسکتبال همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *