چگونه بورس تحصیلی بسکتبال بدست آوریم

اگر به دنبال بورس تحصیلی در بسکتبال هستید ، با برخی از بهترین ورزشکاران جوان ایالات متحده و جهان گسترده ای روبرو می شوید. برای تأمین بورس تحصیلی ، بسیار مهم است که در برابر همه بایستید. با تمرین هر چه بیشتر بسکتبال ، کار سخت در دانشگاه و تماس با مدارس و مربیان می توانید در مقابل رقابت ایستادگی کرده و شانس خود را برای دریافت بورس تحصیلی در بسکتبال افزایش دهید.

بورس تحصیلی

 

مهارت های بسکتبال خود را افزایش دهید

بسکتبال را تا آنجا که می توانید بازی کنید تا بازی خود را بهتر کنید. در گذشته ، شما می توانید بهترین بازیکن تیم خود در سال ارشد دبیرستان خود باشید و این کافی است تا بتوانید بورس تحصیلی را برای شما تضمین کنیم. اوضاع تغییر کرده است و دانشکده ها اکنون سعی می کنند بازیکنان را خیلی زودتر از گذشته شناسایی کنند. هدف این است که در کل دبیرستان در تیم بسکتبال مدرسه خود بازی کنید تا شانس دریافت بورس تحصیلی را افزایش دهید.

هرچه بیشتر ممکن است تمرین کنید و حتماً راه صحیح را تمرین کنید. به جای شلیک به طور تصادفی در حلقه ، تمرین های مخصوص را تمرین کنید تا مهارت های خود را بهبود بخشید. به عنوان مثال ، قبل از حرکت بر روی دریل دیگر ، هدفی را انجام دهید که 10 ضربه آزاد پشت سر هم ایجاد کند.

به یک تیم اتحادیه دو و میدانی آماتور در منطقه خود بپیوندید. اتحادیه دو و میدانی آماتور ورزش آماتور را در ایالات متحده ترویج می کند. در حالی که بازی در تیم دبیرستان برای دریافت بورس تحصیلی بسیار مهم است ، می توانید با پیوستن به تیمی در خارج از مدرسه ، شانس خود را نیز افزایش دهید. نه تنها بسکتبال بیشتری بازی خواهید کرد بلکه می توانید بازی خود را با بازی با بازیکنان مختلف توسعه دهید.

بازی برای بیش از یک تیم به استخدام کنندگان دانشگاه نشان می دهد که شما به این ورزش اختصاص داده شده ، هدایت می شوید و اشتیاق به این ورزش را دارید.

AAU تیم های خود را به گروه های سنی تقسیم می کند. تیم های 17 و زیر و 15 و زیر تیم دارد. تورنمنت هایی که توسط AAU حمایت مالی می شوند ، بعضا اردوگاه های استخدام پرشور نامیده می شوند زیرا برنامه های بسکتبال دانشگاهی برای دستیابی به بهترین بازیکنان در یک مکان مرکزی به مسابقات متکی هستند.

برای جلب توجه مربیان در اردوهای تابستانی شرکت کنید. اردوهای تابستانی و برنامه های ویترین با حضور مربیان کالج های سراسر ایالات متحده برگزار می شود. شما می توانید از این رویدادها برای ایستادگی و نشان دادن استعداد خود در مقابل این مربیان استفاده کنید ، همه این افراد به دنبال جذب استعدادی برای تیم های کالج خود هستند. همچنین می توانید در این رویدادها با مربیان صحبت و توسعه برقرار کنید.

 

پاسخگویی به نیازهای دانشگاهی و NCAA

در مدرسه سخت کار کنید و در امتحانات خوب انجام دهید. باید به خاطر داشته باشید که کالج در درجه اول و بیشتر از همه محل تحصیل است. در صورت دریافت بورس تحصیلی ، مجبور به شرکت در کلاس ، نوشتن مقاله و امتحانات خود شوید. اگر در حین تحصیل در دبیرستان مشغول کار نباشید ، استخدام کنندگان کمتر از شما فرصتی خواهند گرفت. هر روز مطالعه کنید و با معلمان خود کار کنید تا در ضعیف ترین موضوعات خود پیشرفت کنید.

SAT و ACT های خود را هرچه زودتر انجام دهید. هرچه زودتر این امتحانات را بگذرانید ، فرصت های بیشتری برای تکرار آنها خواهید داشت. اگر اولین بار نمرات مورد نظر خود را نگرفتید ، دوباره امتحانات را بگیرید. هرچه نمرات شما در این آزمون ها بهتر باشد ، بیشتر به کالج های آینده نگر خواهید بود.

در حالی که شما برای کسب بورس تحصیلی در بسکتبال باید در بسکتبال بسیار خوب باشید ، مدارس آینده نگر دوست دارند نمرات آزمون خوبی را از متقاضیان ببینید.

آیین نامه دانشجویی NCAA و NAIA را بیابید. هر اتحادیه قوانین و مقررات مختلفی در رابطه با روند استخدام دارد. این مهم است که قبل از حرکت بیشتر در این روند ، قوانین مربوط به تماس با مربیان آینده دار را بدانید.

به عنوان مثال ، در یک دوره “آرام” ، مربی کالج مجاز به برقراری ارتباط حضوری با شما یا والدینتان ، تماشای بازی و یا دبیرستان شما نیست.

برخی از الزامات NCAA برای بورس های تحصیلی شامل تکمیل 16 دوره اصلی در دبیرستان ، کسب معدل 2.0 یا بالاتر در آن 16 دوره ، برآورده کردن نیاز به مقیاس کشویی SAT ها و ACT ها و فارغ التحصیلی از دبیرستان است.

انتخاب مدارس و تهیه مدارک بورس تحصیلی

لیستی از کالج هایی را که می خواهید در آن شرکت کنید ایجاد کنید. یک لیست گسترده و گسترده از کالج هایی ایجاد کنید که امیدوارید از آن بورسیه شوید. الزامات مربوط به هر مدرسه را در مورد نمرات آزمون دبیرستان و توانایی بازی پیدا کنید. فراموش نکنید که در هنگام ایجاد لیست ، تنظیمات برگزیده موقعیت مکانی خود را در نظر بگیرید. لیست شما در ابتدا باید بزرگ باشد و با گذشت زمان ، کوچکتر و کوچکتر شوید.

این لیست را هرچه زودتر در دبیرستان تهیه کنید.

با معلم راهنمایی شغلی در دبیرستان خود صحبت کنید تا دریابید که کدام دانشکده ها و بورس های تحصیلی مناسب شما هستند.

دبیرستانهایی را که به آنها علاقه مندید ، دیرتر از سال تحصیلی خود ببینید. برای دریافت بورس تحصیلی در بسکتبال ، شما فقط نمی توانید در خانه بنشینید و امیدوار باشید کالج ها توجه کنند. به برخی از دانشکده های موجود در لیست خود مراجعه کرده و با مربیان آنجا صحبت کنید. در مورد کیفیت تیم و رقابتی که در تلاش برای تهیه بورس تحصیلی با آن روبرو هستید ، سؤال کنید.

مطمئن شوید مربیان دانشکده ها می دانند که شما علاقه مند به دریافت بورس تحصیلی هستید. نترسید از برخی از دستاوردهایی که تاکنون در زندگی بسکتبال داشته اید بگویید.

یک رزومه شخصی برای دانشکده ها و مربیان بسازید. رزومه کاری خود را تا آنجا که می توانید دقیق و حرفه ای کنید. رزومه خود را با ذکر نام و اطلاعات تماس خود در بالا ، و همچنین تاریخ تولد و مکانی که در آن زندگی می کنید ، بسازید. بخش مختصری از “درباره من” را با 4-5 جمله بنویسید که در مورد نوع شخصیت شماست. اطلاعات بعدی شامل اطلاعات دانشگاهی ، معدل تحصیلی و نمرات آزمون شما باشد. بعد از آن بخشی را به بسکتبال اختصاص دهید و آمار و تاریخ بازی خود را نیز درج کنید. [11]

در بخش “درباره من” از کلماتی مانند “رانده” ، “متمرکز” و “سخت کوش” ​​استفاده کنید تا در کنار مربیان و مدارس قرار بگیرید.

در بخش بسکتبال هم به دستاوردهای انفرادی و هم تیمی اشاره کنید. در حالی که شما به دنبال بورس تحصیلی برای خود هستید ، صحبت در مورد دستاوردهای تیم نشان می دهد که شما یک بازیکن تیم هستید.

آخرین بخش قرار دادن بخش بسکتبال شما مدرسه هایی را نشان می دهد که از سر گرفته شده شما نگاه می کنند که دانشگاهیان را بالاتر از بسکتبال در فهرست اولویت های خود قرار دهید.

برای ارسال مربیان ، ویدئویی از نکات برجسته بسکتبال خود تهیه کنید. به یکی از دوستان خود کمک کنید تا بازی چند بازی مختلف را ضبط کنید و فیلم را با هم ویرایش کنید تا یک حلقه برجسته از بهترین لحظات شما باشد. فیلم را زیر 3 دقیقه نگه دارید.

مهم نیست از موقعیتی که معمولاً بازی می کنید ، کلیپ هایی از تمام قسمت های بازی خود مانند دفاع ، پاس ، حرکت و گلزنی را در بر بگیرید.

ارتباط با مربیان و پیشاهنگان

برای مربیان در هر مدرسه موردعلاقه خود ایمیل کنید. برای یافتن اطلاعات تماس هر مربی می توانید با مدرسه تماس بگیرید یا ببینید که آیا می توانید آن را در وب سایت کالج ها پیدا کنید. برای هر مدرسه یک ایمیل به مربی ارسال کنید که شامل دلایل عدم حضور در آن مدرسه ، رزومه کاری شما و فیلم های برجسته شما است.

شما می توانید بنویسید:

“آقای / خانم عزیز. [نام مربی] ،

من به دنبال این هستم که می خواهم برای سال آینده بورس تحصیلی بسکتبال را به نام [کالج] بدست آورم. من نه فقط بخاطر تیم بسکتبال با استعداد و موفق بسکتبال بلکه به دلیل داشتن تاریخ غنی به عنوان انستیتوی آموزش و پرورش ، جذب [نام کالج] می شوم. من چند ماه پیش به [دانشکده و شهر] سفر کردم و بلافاصله عاشق آن مکان شدم. من در حال پیوستن به رزومه خود و یک فیلم کوتاه هستم که مهارت های بسکتبال را نشان می دهد. با تشکر از وقت شما ، و امیدوارم به زودی از شما بشنوم.

با احترام ،

[نام کامل شما] ”

 

با مربیانی تماس بگیرید که بعد از 3 هفته جواب نمی دهند. اگر مربیان بعد از گذشت 3 هفته به ایمیل شما پاسخ ندادند ، با دانشکده تماس بگیرید و از او بپرسید که آیا امکان دارد با مربی بسکتبال صحبت کنید. ممکن است احساس بی نظیری در دستیابی به این حالت داشته باشید اما ممکن است این مورد باشد که مربی ایمیل شما را ندیده است. مربی ممکن است از دریافت یک تماس تلفنی که به آنها در مورد علاقه شما هشدار می دهد خوشحال باشد.

از مربی نپرسید که چرا هنگام صحبت از طریق تلفن به ایمیل شما پاسخ ندادند. ذکر کنید که نامه الکترونیکی ارسال کرده اید و برای ابراز علاقه خود به برنامه بسکتبال در آن دانشکده تماس می گیرید.

هنگام صحبت با مربی ، بگویید “سلام ، من دو هفته پیش برای دریافت بورس تحصیلی در بسکتبال برای شما ایمیل ارسال کردم و می دانم که آیا فرصتی برای دیدن آن دارید؟

 

به مربیانی که به ایمیل شما پاسخ داده اند پاسخ دهید. بسیار محتمل است که برخی مربیان ، اگر بیشتر آنها نیستند ، به شما پاسخ دهند. اگر مربیان به شما علاقه نشان می دهند ، تمام تلاش خود را بکنید تا رابطه خوبی با هر مربی برقرار کنید. در مورد هر مربی و هر تیم تحقیقاتی انجام دهید تا بتوانید سؤال آگاهانه بپرسید.

وقتی مربی پاسخ می دهد ، فارغ از اینکه جواب آنها چیست ، مودب باشید. سپاسگزار باشید که آنها وقت خود را برای خواندن ایمیل شما گرفتند. بگویید “من می خواهم عمیق ترین تشکر خود را ابراز کنم که شما وقت خود را برای خواندن ایمیل و تماشای ویدیوی برجسته های من گرفتید.”

این مهم است که هرگز یک ایمیل یا تماس تلفنی از مربی را نادیده نگیرید. ممکن است پاسخهای خود را از کالج های موردعلاقه خود و یکی در پایین لیست خود دریافت کنید. کالج را در پایین لیست خود نادیده بگیرید. آنها ممکن است آخرین گزینه شما در پایان روند.

 

اگر خودتان ناموفق بوده اید ، از مربی خود بخواهید با دانشکده ها تماس بگیرد. مربی شما می تواند به مربیان دانشکده کمک کند تا درباره شما به عنوان یک بسکتبالیست و به عنوان یک فرد اطلاعات کسب کنند. بپرسید که آیا مربی شما می تواند برنامه بازی را به مربیان دانشکده بدهد ، بنابراین مربی کالج می تواند برای دیدن شما بازی کند.

مربی شما می تواند در هنگام آمدن یک مربی کالج برای تماشای بازی شما ، اطلاعات و نکاتی اساسی در مورد چگونگی ایستادگی در بازی ها به شما بدهد.

 

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *