• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • اخبار بسکتبال| جریمه شدن کایری اروینگ در عدم رعایت پروتکل‌ها

اخبار بسکتبال| جریمه شدن کایری اروینگ در عدم رعایت پروتکل‌ها

جریمه شدن کایری اروینگ

به گزارش بسکتفا – جریمه شدن کایری اروینگ ستاره تیم بسکتبال بروکلین نتز که در یک جشن در یک سالن شرکت کرده بود و پروتکل‌های امنیتی ویروس کرونا را نادیده گرفته بود، به تیتر اول خبرگذاری‌های معتبر دنیا تبدیل شد.

ورود به سایت بتکارت

پروتکل‌های مبارزه با ویروس کرونا در NBA که منجر به جریمه شدن کایری اروینگ شد

بد نیست بدانید کایری اورینگ توسط مسئولان NBA با جریمه ۵۰ هزار دلاری روبرو شد و این بازیکن موظف است علاوه بر رد شدن از تمهیدات امنیتی که برای ویروس کرونا درنظر گرفته شده، این جریمه سنگین را نیز بپردازد. حال این بازیکن موظف است که زمانی را در قرنطینه بگذراند و تست‌های PCR که مربوط به تست کرونا است را نیز در چند دوره انجام دهد تا خیال مسئولین برگزاری مسابقات از بابت عدم ابتلای او به ویروس کرونا راحت باشد.

همان طور که در خبرهای به روز سایت بسکتفا مطالعه کردید، مسابقات بسکتبال نیز چند ماهی به حالت تعلیق درآمد و بسکتبال NBA به دلیل همه‌گیری، فصل قبل بازی‌ها را در ماه مارس به حالت تعلیق درآورد. این بازی‌ها، اواخر ماه جولای در منطقه ایزوله در مجتمع ورزشی جهانی ESPN در نزدیکی اورلاندو از سر گرفته شد. طبق پروتکل‌ها، هرکسی که آزمایش کووید-۱۹ مثبت داشته باشد، دو مسیر بالقوه برای بازگشت به کار دارد؛ ۱۰ روز تمام یا بیشتر پس از اولین آزمایش مثبت یا شروع علائم قرنطینه باشد، یا حداقل دو آزمایش PCR منفی متوالی ۲۴ ساعته جداگانه انجام دهد تا از سلامت جسمانی او اطمینان حاصل شود.

اخبار بسکتبال | لغو دو بازی NBA برای رعایت پروتکل‌ها

جریمه شدن کایری اروینگ

تمامی لیگ‌های ورزشی برای مقابله با ویروس کرونا تمهیدات ویژه‌ای را در نظر دارند و هر روزه برای سلامت بازیکنان اقدامات لازم را انجام می‌دهند. چندی پیش نیز پروتکل‌های جدید مقابله با ویروس کرونا نیز ارائه شد که این محدودیت‌ها شرایط خاصی را برای بازیکنان بوجود می‌آورد.

بد نیست بدانید که در سایت NBA.com مواردی در این خصوص ذکر شده که مثلا هر بازیکنی که تست او مثبت شد، حتی اگر بدون علامت باشد، باید حداقل ۱۲ روز قبل از بازگشت به تمرین تیم یا بازی صبر کند. این شامل حداقل ۱۰ روز است که در آن بازیکن مجاز به شرکت در هیچ‌گونه تمرین ورزشی نیست و سپس مجاز به دو روز بیشتر تمرین فردی و نظارت است. لازم به ذکر است که طرح اطلاعات محرمانه ناشناس نیز برای گزارش تخلفات احتمالی پروتکل‌های ایمنی تنظیم می‌شود.

در این میان اگر بازیکن یک تیم به ویروس مبتلا شود و دیگر بازیکنان نیز اطلاعی نداشته باشند، قرنطینه برای همگی تا مشخص شدن تست درنظر گرفته خواهد شد. همچنین تیم‌ها در صورت مثبت بودن تست بازیکنان، مراحل مختلفی را دنبال می‌کنند. لیگ همچنین یک محدودیت ۴۵ نفره را برای هر سفر تیمی از جمله حداکثر ۱۷ بازیکن در هر بازی اعمال می‌کند. طبق پروتکل‌های ESPN، با وقوع موارد مستقل یا تعداد اندک یا قابل ‌انتظار کووید-۱۹ نیازی به تصمیم‌گیری در مورد تعلیق یا لغو فصل ۲۱-۲۰۲۰ نیست و به احتمال قوی این بازی ها به همان ترتیب قبل برگزار خواهد شد.

مطالب آموزشی که می‌توانید در بسکتفا مطالعه فرمایید: پنج گام اولیه تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال

اگر به اخبار بسکتبال و مقالات آموزشی بسکتبال علاقه‌مندید، بسکتفا بهترین انتخاب برای شماست
همچنین برای شرط بندی مسابقات بسکتبال در معتبرترین سایت ایرانی همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *