مدیر ورزشی واشنگتون:فروش دوایت هاوارد ، سریع ترین انتقال دوران زندگی‌ام بود

در اوایل جولای، واشنگتون ویزارد در ازای سی جی مایلز، دوایت هاوارد را به ممفیس گریزلیز فروخت. تامی شپارد، مدیر ورزشی واشنگستون ویزارد در مصاحبه با آدریان وجناروفسکی، خبرنگار ESPN اظهار داشت که زمان زیادی صرف این نقل و انتقال نشده است.

توضیح مدیر ورزشی واشنگتون در خصوص فروش دوایت هاوارد

شپارد دراین باره گفت:

انتقال دوایت هاوارد سریع‌ترین معامله‌ای بود که در عمرم دیدم.

با این انتقال برای شپارد مسلم شد که تد لئوسیس می‌تواند رهبر جدیدی برای ویزارد باشد. لئوسیس بعد از این نقل و انتقال گفت:

زیرکی شپارد را برای عقد قرارداد با بازیکنان NBA ستایش می‌کنم و باید به بازتاب جهانی این نقل و انتقالات نیز توجه داشت.

دوایت هاوارد در سال ۲۰۱۸ و در بازار آزاد نقل و انتقالات، قرارداد دوساله‌ای به ارزش ۱۱ میلیون دلار با ویزارد به امضا رساند و خیلی زود تأثیر خودش را بر این تیم گذاشت و حتی برای او این جوک را ساختند که حالا وایت هاوارد به ویزارد چیزهای جدیدی را در بسکتبال NBA یاد می‌دهد.

دوایت هاوارد

انتقال هاوارد نشان از این دارد که شپارد قصد تحول در ترکیب تیمش را دارد. اما پس از آن تاریخ، شپارد از عنوان دستیاری به سمت مدیر ورزشی واشنگتن ویزارد ارتقای درجه یافت. شپارد وقتی به این سمت برگزیده شد که ویزارد هاوارد دل را به خدمت گرفته بود اما وی در شب درفت ویزارد را همراهی کرد تا این تیم روی هاچیمورا و آدمیرال سکوفیلد و به علاوه ایسایا توماس را با قراردادی یک ساله به خدمت بگیرد.

لازم به ذکر است دوایت هاوارد 33 ساله در مراسم درفت سال ۲۰۰۴به اورلاندو مجیک پیوست و سپس به ترتیب در تیم‌های لس آنجلس لیکرز، هیوستون راکتس، آتلانتا هاکتس، شارلوت هورنتس بازی کرد. وی در سال ۲۰۱۸ به واشنگتون ویزارد پیوست اما به دلیل عمل جراحی نتوانست در اکثر مسابقات فصل تیم خود را همراهی کند. وی در اورلاندو مجیک بهترین دوران خود را سپری کرد و در فاصله سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۴ موفق شد ۸ بار آل استار شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *