• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • هدیه ارزشمند روز تولد دوین بوکر ؛ پیروزی مقابل واریرز با کمک بینز و ساریچ!

هدیه ارزشمند روز تولد دوین بوکر ؛ پیروزی مقابل واریرز با کمک بینز و ساریچ!

دوین بوکر ، بازیکن فینیکس سانز در شب تولدش بازی خوبی برابر گلدن استیت انجام داد. در پایان فینیکس توانست گلدن استیت را شکست دهد.

پیروزی فینیکس در شب تولد دوین بوکر

دوین بوکر بعد از پایان بازی فینیکس سانز و گلدن استیت واریرز گفت:

یکی از آرزوهای من این بود که در روز تولدم پیروز شوم و ما در پایان به همین مهم نائل آمدیم.

فینیکس سانز چهارشنبه شب و در سان فرانسیسکو مقابل گلدن استیت واریرز پیروز شد و جشن تولدی به یاد ماندنی را برای بازیکن ۲۳ ساله خود رقم زد. در ۹:۱۳ مانده به پایان کوارتر اول بازی، دی آنجلو راسل یک پرتاب سه امتیازی انجام داد تا واریرز ۱۰ بر ۹ پیش بیفتد. گلدن استیت واریرز تا ۱:۴۶ مانده به پایان کوارتر اول نتوانست امتیاز دیگری از فیلد بگیرد. سانز به شدت روزنه‌های دفاعی خود را بسته بود و تمام خطوط پاس را اشغال کرده بود و در حالی که به شدت میل به بازی هجومی داشت اجازه نداد تا بازیکنان واریرز پرتاب‌‎‌های راحتی داشته باشند و آن‌ها را مجبور کرد که توپ‌های خود را لو بدهند. فینیکس سانز در هشت دقیقه توانست برتری ۳۰ بر ۱ در امتیازات داشته باشد و فقط به واریرز اجازه داد تا یک پرتاب آزاد انجام دهد. آن‌ها کوارتر اول را با درخشش بینز و بوکر با نتیجه ۴۳ بر ۱۴ به سود خود به پایان رساندند.

برتری ۲۹ امتیازی آن‌ها بیشترین اختلاف امتیاز کوارتر اول با حریف در طول تاریخ NBA است. فینیکس سانز در نیمه دوم نیز کوتاه نیامد و کم ردیش، بازیکن فصل اولی این تیم در اولین مالکیت توپ خود یک پرتاب ۳ امتیازی موفق انجام داد و شب موفقیت‌آمیز سانز را ادامه داد. آن‌ها ۲۹ امتیاز دیگر بدست آوردند و با برتری ۷۲ بر ۴۶ در نیمه اول به رختکن رفتند. در حالی که روند امتیازگیری فینیکس سانز بعد از پایان نیمه اول کاهش یافت اما دفاع آن‌ها همچنان قدرتمندانه در مقابل واریرز ظاهر شد و موجب شد تا گلدن استیت در کوارتر سوم فقط ۲۱ امتیاز کسب کند. واریرز با برتری ۱۶ بر ۲ در ابتدای کوارتر چهارم امید اندکی برای بازگشت داشت اما نهایتاً سانز بازی را بست و از برد ۱۲۱ بر ۱۱۰ خود اطمینان حاصل کرد.

آمار کلیدی:

حرکت توپ فینیکس سانز در پیروزی این تیم نقشی کلیدی را ایفا کرد و این تیم در ۴۴ فیلدگل خود ۳۳ اسیست را ثبت کرد.

دوین بوکر

بهترین عملکردها:

دوین بوکر: ۳۱ امتیاز، ۵ اسیست، ۴ ریباند، ۱ توپ‌ربایی
آرون بینز: ۲۴ امتیاز، ۱۳ ریباند، ۷ اسیست (بیشترین اسیست دوران بازیگری)، ۳ بلاک
داریو ساریچ: ۱۶ امتیاز، ۹ ریباند، ۵ اسیست، ۵ توپ‌ربایی (بیشترین توپ‌ربایی دوران بازیگری)
ریکی رابیو: ۱۴ امتیاز، ۷ اسیست، ۳ ریباند، ۱ توپ‌ربایی
کم جانسون: ۱۲ امتیاز، ۴ ریباند
کلی اوبر جی آر: ۱۱ امتیاز، ۷ ریباند، ۱ بلاک

دوین بوکر درباره آرون بینز و داریو ساریچ گفت:

این بچه‌ها باورنکردنی هستند. آن‌ها به پیشبرد بازی من کمک زیادی می‌کنند. جایگاه آن‌ها بسیار بالاتر از چیزی است که می‌بینید. وقتی بازیکنان آن‌ها را در یک محیط بسته نگه دارید، شانس خلق موقعیت‌های ثانویه برای شما پیش خواهد آمد. درباره نتیجه دغدغه‌ای نداشتم و همه چیز برایم واضح بود. شما تقریباً پرتاب‌های سه امتیازی حریف را ندید چون آرون بینز مانع از این کار می‌شد.

آرون بینز درباره مصدومیت استفن کری گفت:

احساس وجشتناکی نسبت به آنچه که برای استفن کری اتفاق افتاد دارم. یک بدشانسی بود. شما هیچ‌وقت دلتان نمی‌خواهد ببینید کسی بر روی زمین افتاده و آسیب دیده است. بهترین آرزوها را برای او دارم و امیدوارم سریع‌ترین ریکاوری را داشته باشد.

آرون بینز همچنین درباره پیام سرمربی خود گفت:

فکر می‌کنم این مسئله به پیامی برمی‌گردد که سرمربی ما در هفته گذشته به ما داد. شما به بازی نمی‌روید تا فقط در آن پیروز شوید. تلاش می‌کنید به میدان بروید و کار مثبت دیگری را برای تیم انجام بدهید. هر چه که می‌خواهد باشد. می‌خواهد جایجایی پست‌ها و کمک به دفاع باشد یا به حرکت درآوردن توپ. اگر ما در جاییکه بر روی هر یک از موقعیت‌ها تمرکز می‌کنیم، ذهنیت گروهی داشته باشیم سپس عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه خواهیم داد.

سرمربی فینیکس سانز در پایان بازی گفت:

تدریس پیروزی فوق‌العاده است. در این لیگ پیروزی‌ها بسیار سخت بدست می‌آیند. بنابراین برای این پیروزی سپاسگذاریم. بازیکنان ما می‌دانستند که باید در برتری خود را به شیوه‌ای بهتر حفظ کنند و بازی کردن ر این بازی‌ها دشوار است.

بازی‌های بعدی:

فینیکس سانز در ادامه مسیر خود در لیگ NBA به ممفیس سفر خواهند کرد تا روز یکشنبه مقابل ممفیس گریزلیز صف‌آرایی کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *