دیوید استوکتون به لس آنجلس لیکرز پیوست

تیم لس آنجلس لیکرز اعلام کرد دیوید استوکتون ، فرزند اسطوره بسکتبال آمریکا، جان استوکتون که در پست گارد رأس بازی می‌کند به این تیم پیوست.

لیکرز موفق شد دیوید استوکتون را جذب کن

ترکیب لیکرز قبلاً پر شده بود، هم در میان ترکیب واقعی لیگ NBA و هم اردوی تمرینی! برای این که فضای کافی برای جذب او باز شود، لیکرز جوردن کارولین را از تیم خارج کرد. این امر موجب شد تا استوکتون این شانس را داشته باشد تا در اردوی تمرینی خود را به اثبات برساند، اما او در ترکیب لیگ NBA نمی‌تواند به میدان برود، چون وایت هاوارد آخرین نفر لیست بود. دیوید استوکتون به جای آن در تیم سوث بی لیکرز در جی لیگ بازی خواهد کرد. اگر او برای سوث بی لیکرز بازی کند به چندین بازیکنی ملحق خواهد شد که نام بزرگی دارند اما در این تیم توپ می‌زنند. کوستاس آنتتوکومپو، برادر یانیس آنتتوکومپو، MVP لیگ NBA در این تیم حضور دارد و کوبی کارل، پسر سرمربی کهنه‌کار لیگ NBA، جورج کارل نیز مربی این تیم است.

دیوید استوکتون

تیم سوث بی لیکرز تاریخچه بسیار غنی دارد و چندین ستاره به دنیای بسکتبال معرفی کرده است. الکس کاروسو نیز شرایطی مانند استوکتون دارد. او با حضور در تیم NBA لیکرز عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشت. این عملکرد موجب شد تا با لیکرز قراردادی ۲ ساله به ارزش ۵ میلیون دلار منعقد کند که قراردادی در سطح لیگ NBA است. انتظار می‌رود که او نقشی اساسی را در بازی‌های این فصل لیکرز ایفا کند. دیوید استوکتون تنها ۱۸ امتیاز در شش بازی کسب کرده است. کسب ۱۸ امتیاز در هر بازی در طول چهار فصل نمی‌تواند آمار درخشانی باشد استوکسون ۲۸ ساله است اما لیکرز توجهات خود را به سمت او معطوف داشته تا بتواند در لیگ NBA هم از او استفاده کند. دیوید استوکتون و آنتتوکومپو دو نام بزرگی هستند که توجه کل جی لیگ را به سمت خود معطوف می‌دارند و هر دوی آن‌ها بر روی سینه خود نام لیکرز را خواهند دید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *