• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • عملکرد تحسین‌برانگیز رودی گوبرت علیرغم باخت یوتا جاز به میامی هیت

عملکرد تحسین‌برانگیز رودی گوبرت علیرغم باخت یوتا جاز به میامی هیت

رودی گوبرت دو بار عنوان بهترین مدافع سال بسکتبال NBA را بدست آورده و هنوز روی دانکی که دریک جونز روی سر او انجام داده شک وجود دارد.

عملکرد خوبی رودی گوبرت تیمش را از شکست نجات نداد

جونز تأکید می‌کند که این یک دانک بود. رودی گوبرت دیدگاهی متفاوت دارد و می‌گوید مسئله‌ای نیست. اعداد روی اسکوربرد گویای همه چیز است. جیمی باتلر ۲۰ امتیاز بدست آورد، بم آدبایو ۱۸ امتیاز و ۱۲ ریباند به نام خود ثبت کرد و میامی هیت از شب فوق‌العاده رودی گوبرت جان سالم به در برد و موفق شد دوشنبه شب یوتا جاز را با نتیجه ۱۰۷ بر ۱۰۴ از پیش رو بردارد و رکورد دیدارهای خانگی خود را به ۱۳ پیروزی و ۱ شکست ارتقا دهد که بهترین رکورد در میان تیم‌های بسکتبال NBA است. اریک اسپولسترا، سرمربی میامی هیت در پایان بازی اظهار داشت:

ما در مقابل چنین تیمی در این بازی راهی متفاوت را برای پیروزی یافتیم.

میامی هیت تا انتهای کوارتر سوم ۷ امتیاز از حریف خود عقب بود، پس از آن آن‌ها ۲۱ امتیاز کسب کردند و تنها ۴ امتیاز به یوتا جاز دادند تا در اوایل کوارتر چهارم با ۱۰ امتیاز اختلاف از حریف خود پیش بیفتند و این برتری را تا پایان بازی حفظ کند. تایلر هرو ۹ امتیاز از ۱۷ امتیاز خود را در کوارتر چهارم برای میامی به دست آورد. داناوان میشل، گارد یوتا جاز که ۵ پرتاب موفق از ۱۸ پرتاب خود داشت و با ۱۳ امتیاز به کار خود در این بازی پایان داد. گوران دراگیچ ۱۵ امتیاز برای میامی هیت به ارمغان آورد و میامی هیت در زمینه ریباند برتری ۵۵ بر ۴۶ در مقابل یوتا جاز داشت که موجب شد نوار ۵ پیروزی متوالی یوتا جاز که بهترین رکورد فصل این تیم محسوب می‌شد در این بازی پاره شود. جو اینگلز با ۲۷ امتیاز بیشترین امتیاز فصل خود را برای یوتا جاز بدست آورد. کوئین اسنایدر، سرمربی یوتا جاز در پایان بازی اظهار داشت:

فکر می‌کنم ما خسته شدیم. ما در برخی مواقع عملکرد بسیار خوبی داشتیم و پس از آن نتوانستیم جلوی آن‌ها را بگیریم.

بوگدان بوگدانوویچ ۱۹ امتیاز برای یوتا جا بدست آورد. رودی گوبرت با ۱۸ امتیاز و ۹ پرتاب موفق از ۱۱ پرتاب، ۲۰ ریباند (بیشترین ریباند فصل) و ۵ بلاک یک شب فوق‌العاده را سپری کرد. اریک اسپوئلسترا درباره گوبرت گفت:

او یک بازیکن فوق‌العاده باهوش است.

رودی گوبرت

هواداران میامی هیت در پایان بر روی پاهای خود ایستاده بودند. آن‌ها در کوارتر دوم نیز چنین نمایش خیره‌کننده‌ای را دیده بودند جاییکه یکی از بهترین دانک‌های بازی بر روی سر رودی گوبرت، بازیکنی که دو بار بهترین مدافع سال بسکتبال NBA شده بود به نمایش گذاشته شد. که دانک دریک جونز بر روی سر رودی گوبرت بود. کمی قبل از شروع این بازی یوتا جاز با کلیولند کاوالیرز توافق کرد که در ازای به خدمت گرفتن جردن کلارکسون، دانته اکزام، بازیکن نیمکت‌نشین خود و دو پیک راند دومی آینده‌دار را به این باشگاه منتقل کند. اکزام در ۱۱ حضور خود در بازی‌های این فصل یوتا جاز میانگین ۲.۲ امتیاز را به ثبت رساند. او در لیست بازیکنان این دیدار یوتا جاز نیز قرار داشت اما فرصت بازی نیافت.

نکات بازی:

یوتا جاز: جو اینگلز در سیصد و سی و چهارمین بازی متوالی خود حاضر شد که بیشترین رکورد در میان بازیکنان فعال بسکتبال NBA محسوب می‌شود. داناوان میشل ۷ پاس گل در این بازی داشت.

میامی هیت: رکورد دونکان رابینسون در زمینه بیش از یک پرتاب سه امتیازی، پس از چهارده دیدار متوالی به پایان رسید. او در این بازی یک پرتاب سه امتیازی داشت.

بازی روز دوشنبه آخرین بازی همراه با محرومیت داین ویترز بود. ویترز در این فصل اصلاً بازی نکرد و این‌که میامی هیت او را در بازی بعدی به بازی خواهد گرفت در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اما او دوباره اجازه یافته تا با تیم تمرین کند و روز جمعه در فهرست بازیکنان تیم باشد.

بوگدان بوگدانوویچ در کوارتر اول تمامی بازی‌های این فصل بیشتر از یک خطا مرتکب نشده است اما در شش دقیقه کوارتر اول بازی روز دوشنبه سه بار مرتکیب خطا شد. تنها بازیکن دیگری که در این فصل در کوارتر اول ۳ بار مرتکب خطا شده جف گرین است که در تاریخ ۲۰ نوامبر مقابل مینستوتا تیمبرولوز این آمار را رقم زد. این اولین سه خطائه بودن بوگدان بوگدانوویچ در کواتر ابتدایی کل دوران بازیگری‌اش است.

بازی بعدی:

یوتا جاز: روز پنجشنبه میزبان پورتلند بلیزرز خواهد بود.

میامی هیت: جمعه از ایندیانا پیسرز پذیرایی خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *