• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • زاچ کولینز به مدت ۴ ماه نمی‌تواند پورتلند بلیزرز را همراهی کند

زاچ کولینز به مدت ۴ ماه نمی‌تواند پورتلند بلیزرز را همراهی کند

پوتلند بلیزرز حداقل برای ۴ ماه زاچ کولینز ، سنتر خود را در اختیار نخواهد داشت. روز سه‌شنبه تیم پورتلند بلیزرز اعلام کرد کولینز به این میزان زمان نیاز دارد تا بعد از عمل جراحی شانه خود بتواند به میادین بازگردد.

مصدومیت زاچ کولینز

زاچ کولینز ۲۱ ساله در جریان پیروزی ۱۲۱ بر ۱۱۹ تیمش مقابل دالاس موریکس در ۲۷ اکتبر از ناحیه شانه خود دچار مصدومیت شد. کولینز ۴ دیدار قبلی را به خاطر این مصدومیت از دست داد. در روز شنبه، تیم پورتلند بلیزرز اعلام کرد زاچ کولینز باید از ناحیه شانه مورد عمل جراحی قرار گیرد. زاچ کولینز- پیک شماره ۱۰ مراسم درفت سال ۲۰۱۷ لیگ NBA در سه بازی این فصل میانگین ۹ امتیاز و ۴ ریباند را به نام خود ثبت کرده است. بعد از نقش کلیدی او در دو فصل اول حضورش در لیگ NBA انتظار می‌رفت وی در فصل ۲۰-۲۰۱۹ در ترکیب اصلی پورتلند بلیزرز قرار گیرد. با توجه به غیبت زاچ کولینز، پورتلند بلیزرز باید به آنتونی تالیور و اسکال لابیسیر چشم بدوزد تا خلأ حضور این بازیکن جوان را جبران کنند.

زاچ کولینز

اگر مدت این مصدومیت دقیق گزارش شده باشد، این بازیکن  می‌تواند در صورت صعود پورتلند بلیزرز به مرحله پلی‌آف تیم خود را در این مرحله همراهی کند. حال تصور کنید بدون داشتن بازیکن کلیدی مانند کولینز اوضاع پورتلند بلیزرز چگونه خواهد بود. این تیم از زمان غیبت زاچ فقط ۱ پیروزی بدست آورده و متحمل ۳ شکست شده است. لازم به ذکر است زاچ کولینز در نورس لاس وگاس نوادا متولد شد و دوران دبیرستان خود را در دبیرستان بیشاپ گورمن سپری کرد. سپس در سال ۲۰۱۶ به دانشگاه گونزاگا وارد شد و فقط با یک فصل بازی در تیم این دانشگاه توانست جواز حضور در مراسم درفت ۲۰۱۷ را بدست آورد. وی در مراسم درفت توسط ساکرامنتو کینگز انتخاب شد اما همانجا طی یک ترید به پورتلند بلیزرز پیوست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *