• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • فیلادلفیا چگونه بدون جوئل امبید، بوستون سلتیکس را مغلوب کرد؟

فیلادلفیا چگونه بدون جوئل امبید، بوستون سلتیکس را مغلوب کرد؟

برت براؤن تیم خود را در رختکن جمع کرد تا برای پیروزی از آن‌ها تشکر کند و سرمربی فیلادلفیا سونی سیکسرز چهره آشنایی را بر روی تلفن التون براند، مدیر ورزشی سونی سیکسرز دید. او جوئل امبید بود که از نیویورک تماس می‌گرفت و خود را برای عمل جراحی روز جمعه آماده می‌کرد تا لیگامنت پاره شده خود را به تیغ جراحان بسپارد.

پیروزی فیلادلفیا برابر بوستون

بن سیمونز، گارد فیلادلفیا سونی سیکسرز پس از پایان بازی اظهار داشت:

ما جوئل امبید را برای مدتی نامشخص از دست دادیم اما امشب شروع خوبی برای این عدم حضور بود.

جوش ریچاردسون ۲۹ امتیاز کسب کرد و بن سیمونز ۱۹ امتیاز بدست آورد تا فیلادلفیا سونی سیکسرز پنجشنبه شب بدون جوئل امبید با نتیجه ۱۰۹ بر ۹۸ بوستون سلتیکس را از میان بردارد. امبید لیگامنت پاره شده انگشت دست چپ خود را به تیغ جراحان سپرد و طبق بررسی‌ها یک تا دو هفته دیگر به میادین بازخواهد گشت. امبید در ۳۱ بازی این فصل میانگین ۲۳.۴ امتیاز و ۱۲.۳ ریباند را بدست آورده و دوشنبه شب در جریان پیروزی مقابل اوکلاهاما سیتی تاندر با پارگی لیگامنت انگشت روبرو شد. مایک اسکات به همراه آل هورفورد، توبیاس هریس، جوش ریچاردسون و بن سیمونز در ترکیب اصلی به بازی گرفته شد. سیمونز که یک گارد آل استار است در این بازی در پست سنتر حاضر شد و در ۱:۴۵ مانده به پایان کوارتر اول جلوی حمله انس کانتر را گرفت.
برت براؤن در پایان بازی درباره بن سیمونز اظهار داشت:

فکر می‌کنم او بازی خوبی ارائه داد. نمی‌دانم چه شماره‌هایی امروز در زمین بازی کردند اما تلاش خودمان را انجام دادیم. می‌خواستم بن سیمونز را در منطقه پنج امتحان کنم و این کار را انجام دادیم و شک دارم دوباره چنین چیزی را ببینیم.

با توجه به اینکه جوئل امبید تا مدت نامحدودی از میادین دور است، آن‌ها تا زمان بازگشت او به یک نیمکت‌نشین مطمئن نیاز دارند. این بازیکن نیمکت‌نشین می‌تواند فورکان کورکماز باشد که در اواخر کوارتر چهارم یک پرتاب سه امتیازی موفق داشت تا سیکسرز را ۹۱ بر ۸۷ پیش بیاندازد. آل هورفورد که بوستون را در تعطیلات پیش‌فصل ترک و قرارداد چهار ساله‌ای با فیلادلفیا سونی سیکسرز منعقد کرد یک پرتاب سه امتیازی انجام داد تا برتری را به عدد ۷ برساند. سلتیکس ۲ امتیاز دیگر کسب کرد اما سیکسرز ۹ امتیاز متوالی بدست آورد تا اختلاف امتیازاتش را دست‌نیافتنی کند. جوش ریچادرسون در پایان بازی اظهار داشت:

این دو شهر بزرگ ورزشی واقعاً پشتیبان تیم خود هستند که باید قدردان این حمایت بود.

فیلادلفیا

هنگامیکه کمبا واکر یک شب قبل برای اولین بار در ۹ سال فعالیت خود در بسکتبال NBA با مصدومیت از زمین مسابقه بیرون رفت، بوستون سلتیکس نگرانی‌های خاص خود را داشت. کمبا واکر ۲۶ امتیاز کسب کرد و ۱۰ پرتاب موفق از ۲۰ پرتاب خود داشت. برد استیونس، سرمربی بوستون سلتیکس در پایان بازی اظهار داشت:

وقتی او برای اولین بار به زمین افتاد نگرانی ما درباره لیگامنت او بود.

وقتی کمبا واکر در ترکیب اصلی حاضر شد خوب به نظر می‌رسید. او و جیسون تاتوم دو پرتاب سه امتیازی متوالی را به نمایش گذاشتند تا دو تیم در کوارتر سوم در امتیاز ۶۹ مساوی شوند و ۱۱ امتیاز متوالی که سیکسرز در ابتدای نیمه کسب کرده بود را به دست فراموشی بسپارند. واکر در پایان بازی اظهار داشت:

مجبور بودیم تا فقط نتیجه را به هم نزدیک کنیم. باید بهتر شویم.

نکات بازی:

بوستون سلتیکس: مارکوس اسمارت پانصدمین پرتاب سه امتیازی دوران حرفه‌ای‌اش را انجام داد. وی همچنین یک پرتاب سه امتیازی را به درون سبد فرستاد تا بوستون سلتیکس را در کوارتر سوم ۸۰ بر ۷۷ پیش بیاندازد.

فیلادلفیا سونی سیکسرز: ماتیس سایبول بعد از ۹ بازی غیبت به دلیل مصدومیت در این بازی حاضر شد. این بازیکن فصل اولی قبل از مصدومیت خود میانگین ۴.۸ امتیاز در هر بازی را به جای گذاشته بود. جوئل امبید ۲۵ ساله از زمانیکه به عنوان پیک شماره ۳ در مراسم درفت سال ۲۰۱۴ انتخاب شد با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده است. او ۲ فصل اول خود را به دلیل مصدومیت پا از دست داد و در ۳ فصل اخیر بیشتر از ۶۴ بازی انجام نداده است. فیلادلفیا سونی سیکسرز در این فصل در باز‌ی‌هایی که جوئل امبید در آن حاضر نبوده آمار ۴ پیروزی و ۴ شکست را به خود اختصاص داده است.

بازی بعدی:

بوستون سلتیکس: شنبه شب میزبان نیو اورلینز پلیکانز خواهد بود.

فیلادلفیا سونی سیکسرز: شنبه شب مهمان دالاس ماوریکس خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *