مارکز کریس با عقد قراردادی یک ساله به گلدن استیت واریرز پیوست

براساس گزارش کریس هینز روز سه شنبه گلدن استیت واریز، مارکز کریس ، مهاجم حاضر در نقل و انتقالات آزاد را با قراردادی یک ساله به خدمت گرفت.

پیوستن مارکز کریس به گلدن استیت

آنتونی اسلتر، خبرنگار The Athletic نیز متعاقباً این خبر را اعلام کرد که این قرارداد با دعوت به اردوی تمرینی صورت گرفته و تضمین‌شده نیست. آنتونی اسلاتر در توئیتی نوشت:

شنیدم که این قرارداد با دعوت مارکز کریس به کمپ تمرینی صورت گرفته و تضمین‌شده نیست. گلدن استیت واریرز دیگر برای ۱۵ بازیکن خود جایی ندارد اما مک کین (که باقی ماندنش در ترکیب محتمل به نظر می‌رسد) قراردادی تضمین‌نشده دارد و اگر کریس قراردادش قطعی شود گلدن استیت واریرز برای حل این مشکل چاره‌ای دیگر خواهد اندیشید.

کریس هینز، خبرنگار Yahoo Sports در توئیتی نوشت:

مارکز کریس ، مهاجم حاضر در نقل و انتقالات آزاد- انتخاب شده در هشتمین پیک مراسم درفت سال ۲۰۱۶ NBA- به توافقی یک ساله با گلدن استیت واریرز دست یافته است.

مارکز کریس

مارکز کریس ۲ ساله در هشتمین پیک مراسم درفت سال ۲۰۱۶ NBA توسط تیم ساکرامنتو کینگز انتخاب شد اما به فونیکس سانز ترید شد و در اولین فصل حضورش با به جای گذاشتن آمار میانگین ۹.۲ امتیاز در هر بازی در تیم دوم منتخب جوانان لیگ NBA قرار گرفت. در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ آمار میانگین او به ۷.۷ امتیاز در هر بازی تقلیل یافت. فصل قبل، ماکز کریس در ۱۶ بازی برای هیوستون راکتس به میدان رفت و ۲۷ بازی نیز برای کلیولند کاوالیرز انجام داد. او فقط توانست میانگین ۴.۲ امتیاز را در این ۴۳ بازی و ۱۱.۶ دقیقه حضور خود به جای بگذارد.

این بازیکن راه صعب‌العبوری را برای ورود به ترکیب گلدن استیت واریرز در این فصل پیش رو دارد. لازم به ذکر است ماکز در پلیزنت گرو دوران دبیرستان خود را گذراند و با بازی در دانشگاه واشنگتن توانست جواز حضور در مراسم درفت سال ۲۰۱۶ را بدست آورد و در آنجا توسط ساکرامنتو کینگز انتخاب شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *