• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • مارکوس اسمارت: کایری اروینگ برادر من است؛ از صحبت دربارۀ او خسته شده‌ام

مارکوس اسمارت: کایری اروینگ برادر من است؛ از صحبت دربارۀ او خسته شده‌ام

بازیکنان بوستون سلتیکس در مصاف چهارشنبه شب خود با بروکلین نتس هر چند نتوانستند کایری اروینگ را در تی دی گاردن ببینند، اما مصاف مجدد در روز جمعه مقابل نتس در استادیوم Barclays center فرصت مجددی را به بازیکنان هر دو تیم برای ملاقاتی دوباره داد. حالا مارکوس اسمارت در خصوص اروینگ سخن گفته است.

مصاحبه مارکوس اسمارت در خصوص کایری اروینگ

بروکلین نتس در بازی روز گذشتۀ خود برابر بوستون سلتیکس توانست با حساب ۱۱۲ به ۱۰۷ از سد این تیم بگذرد تا به نوعی با این نتیجه، انتقام بازی دو روز گذشته نیز گرفته شود. بوستون در مصاف چهارشنبه شب خود موفق به پیروزی ۱۲۱-۱۱۰ برابر نتس شده بود. در بازی روز جمعه دو تیم، اسپنسر دین‌وید از بروکلین نتس با ۳۲ امتیاز و جیسون تاتوم از سلتیکس با کسب ۲۶ امتیاز، ستاره‌های این مسابقۀ جذاب به حساب می‌آمدند. کایری اروینگ ستارۀ این فصل نتس برای هشتمین بازی متوالی، دیدارهای تیمش را به علت مصدومیتی که از ناحیۀ شانه به آن دچار شده است از دست داده بود. پس از پایان این مسابقه، مارکوس اسمارت به سمت هم‌تیمی سابقش در سلتیکس یعنی کایری اروینگ رفت و دقایقی به خوش‌وبش با او پرداخت. مارکوس اسمارت، شوتینگ گارد ۲۵ سالۀ بوستون سلتیکس در مصاحبه‌ای خاطرنشان کرد:

ببینید هیچ احساس بدی در مورد جدا شدن کایری از بوستون وجود ندارد. من او را جلوی دوربین‌های تلویزیونی در آغوش گرفتم تا نشان دهم که من و هم‌تیمی‌های سابقش هیچ کدورتی نسبت به کایری نداریم. او صرفنظر از هر کار و تصمیمی که گرفته، همچنان برادر من است. هر دوی ما سعی می‌کنیم رفتاری حرفه‌ای داشته باشیم و برای موفقیت تیم‌های خود نهایت تلاشمان را به کار بندیم. کاملاً صادقانه یک چیز را به شما بگویم و آن اینکه از این همه صحبت دربارۀ کایری اروینگ خسته شده‌ام.

مارکوس اسمارت

مارکوس اسمارت در ادامه می‌افزاید:

کایری بازیکن سخت‌کوشی است که همۀ توان خود را برای موفقیت تیمش می‌گذارد. او دیگر در بوستون نیس و در تیم جدیدش حضور دارد. اما در غیاب او بازیکنان دیگر نهایت تلاش خود را به کار بسته‌اند، اما باز هم در میان هواداران صحبت از اوست! ما همه اینجا جمع شده‌ایم تا بوستون به موفقیت برسد. روی صحبتم با هواداران خودمان است. بیایید به جای حرف زدن دربارۀ کایری اروینگ، از موفقیت‌های بوستون صحبت کنیم.

مارکوس اسمارت علیرغم باخت سلتیک در این دیدار باز هم بازی درخشانی را از خود به معرض نمایش گذاشت. ماحصل او در ۳۳ دقیقه‌ای که در این مسابقه بازی کرد، ۱۵ امتیاز، ۲ پاس گل و ۲ ریباند بود. مارکوس سومین بازیکن امتیازآور تیمش پس از جیسون تاتوم و کمبا واکر بود. گفته‌های مارکوس اسمارت، اشاره‌ای مستقیم به اتفاقات چهارشنبه شب بازی میان دو تیم بوستون سلتیکس و بروکلین نتس در تی دی گاردن بود. جایی که هواداران بوستون با وجود آن‌که کایری اروینگ به علت مصدومیت شانه‌اش، غایب این مسابقه بود ولی مرتباً او را مورد هجمه‌های خود قرار داده بودند و هو می‌کردند. آن‌ها شعار می‌دادند «کایری کجاست؟» آنها هر زمان که جرت آلن پشت خط پرتاب آزاد قرار می‌گرفت، با فریاد می‌گفتند «کایری مزخرف است!» اما برخلاف هواداران، رابطۀ ستارگان سلتیکس همچون جیسون تاتوم، کمبا واکر و مارکوس اسمارت همچنان با اروینگ خوب بوده و به نظر می‌رسد آن‌ها درک کرده‌اند که چرا اروینگ در فصل جدید از جمع سبزپوشان جدا شده است. کمبا واکر دراین‌باره می‌گوید:

دیدن مجدد کایری خوب بود. مدتی می‌شدکه او را ندیده بودم و هنگامی که به او رسیدم راجع به سلامتی‌اش پرسیدم و آرزوی تندرستی برای او کردم. کایری هم از بازگشت من به خانه و خانواده‌ام سوالاتی پرسید و واقعاً فقط همین بود. کایری خانوادۀ من را به خوبی می‌شناسد و من و او دوستان خوب و قدیمی هستیم. منظورم این است که بین من و او تنها حرف‌های معمول دوستانه رد‌وبدل شد. من می‌دانم که بین او و هواداران سلتیکس چه گذشته است، ولی او اکنون در تیم جدیدی است و کار خود را انجام می‌دهد. ما باید به تصمیم کایری احترام بگذاریم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *