شروع مقدرانه یاران نفت آبادان در جام باشگاه های آسیا

بعد از جام جهانی معمولا اکثر تیم ها و لیگ ها شروع به استراحت کردند ولی جام بسکتبال باشگاه های آسیا تازه شرع شد، تیم پالایش نفت آبادان توانست با اقدار، مسابقات را با دو برد شروع کند.

جام باشگاه های آسیا و نفت آبادان

تیم بسکتبال نفت آبادان که امسال امید های زیادی را برای خود مهیا کرده و نظر های زیادی را به خود جلب کرده است توانسته است یه شروع فوق العاده به سمت جام قهرمانی داشته باشد و انتظارات را از خود بالا ببرد.در دیدار اول پالایش نفت آبادان با تیم المحرق بحرین بازی داشت که توانست به راحتی از سد تیم بحرینی بگذرد. نماینده ی ایرانی توانسته است با نتیجه ۸۵ بر ۶۴ از سد حریف خود بگذرد و نام خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در ابتدای مسابقات ثبت کند. موثر ترین بازیکن تیم پالایش نفت آبادان در این مسابقه سعید داور پناه بوده است که توانسته بیشترین امتیاز را در این مسابقه نیز به دست آورد. بعد از این مسابقه تیم پالایش نفت آبادان باید در روز چهارشنبه سه مهر ساعت ۹:۳۰ به مصاف حریف چین تایپه ای خود یعنی تیم فوبون می رفت. تیم پالایش نفت آبادان در دومین دیدار خود از سری دیدار های جام باشگاه های آسیا نیز توانست بر حریف چین تایپه ای خود غلبه کند و به راه خود ادامه دهد.

نفت آبادان

شاگردان سامری توانستند در چارچوب مسابقات بسکتبال جام باشگاه های آسیا با نتیجه ی ۶۸ بر ۶۶ حریف خود را مغلوب خود کنند و دومین پیروزی خود را در این سری مسابقات دشت کنند.حامد حدادی که بعد از بازی های تیم ملی استراحت چندانی نداشت موثر ترین بازیکن زمین شد، او با کسب هجده امتیاز توانست امتیاز آورترین بازیکن پالایش نفت نیز شود. پالایش آبادان در سومین دیدار خود از این سری مسابقات روز پنجشنبه ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف های تک تایلند می روند. انتظار از این تیم و بازیکنان بسیار بالاست و آن ها می توانند این جام را به راحتی فتح کنند نظر بر اینکه بازیکنان بسیار قوی و چابکی دارند و فردی به نام حامد حدادی در زیر سبد برای آن ها بازی می کند. بعد از جام جهانی بسکتبال در پکن که بسیار از بازیکنان نفت همراه تیم سفر کردند، از تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان انتظار می رفت که یک مقدار خسته نشان دهد ولی در این دو بازی توانست نتیجه ی قابل قبولی را به ثبت برساند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *