هریسون بیرنس دستاوردهای احتمالی سفر ساکرامنتو کینگز به هند را تشریح کرد

هریسون بیرنس ، بازیکن ساکرامنتو کینگز در خصوص سفر اردوی این تیم صحبت هایی را تشریح کرد.

مصاحبه هریسون بیرنس

ساکرامنتو کینگز در سال ۲۰۱۹ ماه اکتبرعادی را سپری نخواهد کرد. ساکرامنتو کینگز به جای آن‌که جمعه در روز رسانه‌ای حاضر باشد و سپس در ساکرامنتو اردوی تمرینی خود را آغاز کند روز دوشنبه برای سفری شش روزه به هند سفر خواهد کرد و دو دیدار تدارکاتی پیش‌فصل خود را با ایندیانا پیسرز انجام خواهد داد. هریسون بیرنس و جوانان ساکرامنتو کینگز در این سفر همدیگر را بیشتر خواهند شناخت. برای بیرنس، این فرصت پیش آمده است که در محیطی ناآشنا با بازیکنان دیگر هماهنگ شود و این مسئله بسیار مهمی است. هریستون بیرنس روز پنجشنبه در جریان مصاحبه با رسانه‌های هندی گفت:

فرقی ندارد که تا چه اندازه بازیکنان یک تیم در کنار هم باشند، وقتی به فصل جدید وارد می‌شوید تغییرات زیادی خواهید داشت. اما فکر می‌کنم مهم‌ترین مسئله برای ما این است که برای بازی در کنار هم وقت بگذاریم. این مهم‌ترین مسئله‌ای است که در سفر به هند و این اردوی تمرینی به دنبال آن هستیم. فقط می‌خواهیم بازیکنان در کنار هم بازی کنند. ما در طول دو هفته گذشته این زمان را داشتیم که کنار هم باشیم و با هم وقت بگذرانیم اما شبیه‌سازی یک دیدار واقعی در زمین چیزی است که می‌تواند کمک‌حال ما در فصل پیش رو باشد.

ساکرامنتو کینگز در این تابستان نقل و انتقالات آزاد زیادی را انجام داده است، آن‌ها دوین ددموند کهنه‌کار، ترور آریزا، کوری جوزف و ریچان هولمز را به ترکیب خود اضافه کرده‌اند. در مراسم درفت سال ۲۰۱۹، ساکرامنتو کینگز جاستین جیمز و کایل گای را در راند دوم انتخاب کرد. نکته مهم دیگر این است که سبک بسکتبال لیگ NBA در کشور هند به نمایش درخواهد آمد. وقتی ساکرامنتو کینگز و ایندیانا پیسرز هفته آینده جمعه شب در مومبای به مصاف هم بروند، آن‌ها پیش‌روی ۳۰۰۰ جوان عضو برنامه هندی NBA قرار خواهند گرفت.

هریسون بیرنس

هریسون بیرنس در این باره می‌گوید:

اینکه دو تیم بزرگ به کشور هند بیایند، که بخواهند مقابل هم بازی کنند و امیدوار باشند که می‌توانند بر روی هواداران حاضر در سالن و خیابان‌ها و به طور کلی یک شهر تأثیر بگذارند یک خاطره بزرگ را رقم خواهد زد. فکر می‌کنم شما مجبورید یک گام عقب بروید و تمجیدها از بازی بسکتبالی که ما ارائه می‌دهیم، دستاوردی که بازی بسکتبال برای بسیاری از مردم دارد و تلاش ما برای ثبت این خاطرات را تماشا کنید.

هریسون بیرنس در میان صدها بسکتبالیست لیگ NBA قرار دارد که در چند سال اخیر به کشور هند سفر کرده‌اند و اگرچه این سفرها به ارتقای این ورزش کمک کرده‌است، هیچ چیز مانند یک دیدار واقعی نمی‌تواند برای این کشور جذاب باشد. این نکته از دید هریسون بیرنس پنهان نمانده است. بیرنس در این باره می‌گوید:

یک چیز بازی را ارتقا می‌دهد، این که افرادی آن بازی را از تلیوزیون ببینند و در رسانه‌های اجتماعی بازدید داشته باشد اما این‌که بتوانید تجربه حضور در جمع هواداران یک بازی واقعی تدارکاتی پیش‌فصل را در سالن داشته باشید به هواداران هندی این امکان را می‌دهد که همه چیز را در مورد این بازی به طور کامل تماشا کنند و رقابت را ببینند و هیجان داشته باشند. فکر می‌کنم این رویدادی است که هر سکی می‌خواهد آن را تماشا کند و به عنوان یک کاتالیزور برای بازی‌های داخلی هند عمل خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *