پائو گسول تقریباً از بند مصدومیت رها شده و آماده حضور در ترکیب بلیزرز است

پائو گسول در شرایطی این هفته نوزدهمین اردوی تمرینی خود پای می‌گذارد که روند بهبودی را آهسته آهسته طی می‌کند.

پایان مصدومیت پائو گسول

پائو گسول تنها توانست در ۳۰ بازی فصل گذشته حاضر شود و برای ترمیم شکستگی پای چپش در ماه مارس تحت عمل جراحی پایان فصل قرار گرفت. در حالی که او تقریباً به قدرت کامل خود برگشته است، در سه تمرین اول خود با پورتلند بلیزرز که در تابستان با قراردادی یک ساله به ارزش ۲.۵۶ میلیون دلار به این تیم پیوست، موارد محدودی را انجام می‌دهد. پائو گسول گفت که از پیشرفت در روند ریکاوری خود خوشحال است. پائو گسول در گفتگو با Oregonian در این باره گفت:

خیلی وقت است که احساس بسیار خوبی دارم. شرایط بدنی‌ام عالی است و فقط باید مراقب مچ پای خود باشم.

پائو گسول در طول دوران ۱۸ سال حضورش در لیگ NBA در ششمین تیم خود بازی خواهد کرد و سومین تیم در همین یک سال! او در آخرین فصل کامل خود، در تیم سن آنتونیو اسپرز میانگین ۱۰.۱ امتیاز و ۸ ریباند را از خود به جای گذاشته بود. در حالی که این بازیکن ۳۹ ساله نزدیک به آخر طول دوران بازیگری‌اش قرار دارد و بدون شک به تالار مشاهیر بسکتبال راه خواهد یافت، گسول بر این باور است که آماده بازگشت به میادین بسکتبال است، مخصوصاً بعد از دوران مصدومیتی که فصل قبل بدان دچار شد.

پائو گسول

پائو گسول در گفتگو با the Associated Press در این باره گفته بود:

من بعد از یک سال سخت و ناامیدکننده که همراه با مصدومیت بوده است حالا هیجان‌زده هستم. فقط هیجان این را دارم که با بدنم کار می‌کنم و سالم هستم، بنابراین می‌توانم هر کاری را که می‌خواهم درون زمین انجام دهم، با بازیکنان رقابت داشته باشم و لحظات سرگرم‌کننده‌ای کنار هم داشته باشیم و به سختی در بازی‌ها تلاش کنم.

پائو گسول در کنار زاچ کولینز و حسن وایتساید در ترکیب این فصل پورتلند بلیزرز نقشی محوری را ایفا خواهند کرد. پورتلند انس کانتر به بوستون سلتیکس ترید شد و از یوسوف نوکیچ که در ماه مارس با مصدومیت وحشتناکی از ناحیه پای خود روبرو شد و میله فولادی در آن گذاشت انتظار نمی‌رود که تا سال آینده به میادین برگردد. هنوز زمان لازم است تا پائو گسول که شش بار توانسته در لیگ NBA آل استار شود به آمادگی ۱۰۰ درصدی برسد و خودش هم از این مسئله آگاه است. گسول به هیچ عنوان نمی‌خواهد مصدومیت خود را تشدید کند و حتی در تنها بازی تدارکاتی پیش‌فصل خود بازی نخواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که کاملاً از دوران مصدومیت خود رهایی یافته است. بیشترین تمرکز او، آن‌طور که خودش می‌گوید بر روی کمک به تیم است.

پائو گسول در مصاحبه با the Associated Press در این باره گفت:

تمام فکر و ذکر و انگیزه من این است که کاملاً برای بازگشت به میادین آماده باشم و احساس خوبی داشته باشم و خوب بازی کنم و در دیداری حاضر باشم که عاشق بازی کردن در آن باشم. اما هدف اصلی در ذهن من این است که به تیم کمک کنم تا در این فصل بهترین فرصت را پیش‌روی خود ببیند و لازمه این امر این است که از همین امروز آماده باشیم. هر کاری که از دستم در این زمینه بربیاید انجام می‌دهم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *