آرناس خطاب به کارملو آنتونی: به لس آنجلس لیکرز برو

گیلبرت آرناس بر این باور است که کارملو آنتونی باید به عنوان پانزدهمین بازیکن به لیکرز بپیوندد.

آرناس معتقد است که کارملو آنتونی می تواند راهی لیکرز شود

لس آنجلس لیکرز ۱۴ بازیکن با قرارداد تضمین شده در ترکیب خود دارد و حالا که با پارگی رباط صلیبی دی مارکوس کازینز مواجه شده، آن‌ها باید یک بازیکن را از ترکیب خارج کنند و یک سنتر کلاسیک دیگر را به خدمت بگیرند (دوایت هاوارد زیر ذره‌بین لیکرز است). لس آنجلس لیکرز می‌تواند از قانون استثنا جهت بازیکنان با مدت مصدومیت طولانی برای آنتونی استفاده کند.

آرناس در مصحبه‌ای تلفنی در این خصوص به لاندن بیوفورد گفت:

خاطرم هست که طی گزارشی هیوستون راکتس را بهترین مقصد برای کارملو آنتونی معرفی کرده بودند. من گفتم «وای نه»، به آنجا نرو. این کار یک فاجعه برای او خواهد بود و در آنجا کاری از پیش نمی‌برد. برای اولین بار در دوران حرفه‌ای باید در کنار دو بازیکن مسلط به توپ بازی کنی و تبدیل به گزینه سوم تیم خواهی شد. بنابراین به تیمی می‌روی که قصد دارد از تو به عنوان گزینه سوم استفاده کند. برو به لیکرز، شاید در آنجا نیمکت نشین شوی اما اولین گزینه برای کوارتر چهارم خواهی بود زیرا این چیزی است که آن‌ها از ملو تقاضا می‌کنند. آن‌ها به بازیکنی نیاز دارند که بازی را برای‌شان باز کند و این مسئله به بقیه بازیکنان لیکرز کمک خواهد کرد. لبران به بقیه بازیکنان پاس می‌دهد و تو سبک بسکتبال خود را ارائه خواهی داد. او به هیوستون می‌رود و بعد از ۱۰ بازی محو می‌شود. ملو در ۵ دقیقه آخر باید گره‌گشای کار باشد. اگر شما در بازی گره‌گشا نباشید پس چرا وقتی مهارت یکسانی با دیگران داری باید در درون زمین باشی؟ تو بازیکن کوارتر چهارم و پنج دقیقه آخر هستی و این مهارت توست.

کارملو آنتونی

در تیمی با حضور لبران جیمز و آنتونی دیویس، آرناس فکر می‌کند که کارملو آنتونی در پنج دقیقه آخر بای تعیین کننده خواهد بود؟ نه، در حقیقت اینگونه نیست. دلیل اینکه کارملو آنتونی در ترکیب نیست، مهارت‌های او نمی‌باشد یا اگر او هنوز هم می‌تواند سبد را بشناسد و می‌تواند نقشی را در بازی بپذیرد چه دلیلی دارد که روی نیمکت بنشیند و در ۱۵ دقیقه پایانی به زمین بیاید؟ در تفکرات آنتونی چه می‌گذرد؟ آیا آنتونی با حضور در جمع شش نفر خوشحال خواهد شد یا می‌خواهد مرد هفتم یا هشتم باشد؟ کارملو آنتونی گفته است که وی هر کمکی به تیم نیاز باشد انجام می‌دهد اما فصل قبل در هیوستون راکتس چنین کاری انجام نداد. اگر تیمی باور داشت که آنتونی می‌تواند روی نیمکت بنشیند و آن وقت اینقدر مبهم در قراردادهای لیگ خود عمل نمی‌کرد.

آنتونی در نهایت به یک تیم منتقل خواهد شد. و اگر لبران جیمز پا پیش بگذارد این اتفاق در لس آنجلس خواهد افتاد. تیم‌ها به این دلیل روی جذب او ریسک می‌کنند که وی هنوز سبدشناس است و می‌داند چگونه توپ را با تور بسکتبال آشنا سازد. اما سخت است حدس بزنیم که کدام تیم از لیگ این شرط‌بندی را انجام خواهد داد. اوضاع تغییر خواهد کرد و تیم‌هایی خواهان وی می‌شوند اما اکنون آنتونی باید صبر کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *