کلی تامپسون برای امضای قراردادی پنج ساله با گلدن استیت آماده می‌شود

کلی تامپسون فوق ستاره ای است که از سال ۲۰۱۵ تاکنون یک پای ثابت تیم منتخب (آل استار) بسکتبال NBA بوده و مشتریان دست به نقد بسیاری نیز خواهان به خدمت گرفتن او هستند. به همین دلیل نیز مدیران تیم نایب قهرمان فصل گذشته رقابت های بسکتبال آمریکا به فکر یک قرارداد سوپرمکس با او هستند تا این گارد شوت زن را بتوانند در فصل آینده نیز در ترکیب خود داشته باشند.

کلی تامپسون در آستانه امضای قراردادی سنگین با گلدن استیت قرار دارد

به گفته شمس کارانیا از خبرگزاری اتلتیک، انتظار می رود که دو طرف برسر امضای قراردادی پنج ساله و به ارزش ۱۹۰ میلیون دلار به توافق برسند. آن ها روز یکشنبه (۳۰ ژوئن) که آغاز نقل و انتقالات بازیکنان آزاد در لیگ NBA است، یکدیگر را در شهر لس آنجلس ملاقات می کنند و اگر مدیران گلدن به تامپسون قرارداد سوپرمکس ۱۹۰ میلیون دلاری ارائه دهند، آن وقت است که یک توافق فوری میان این دو شکل خواهد گرفت. به گزارش شمس کارانیا، اگر این توافق به هر شکلی در روز یکشنبه حاصل نشود، آن گاه تامپسون به مذاکره با تیم لس آنجلس کلیپرز علاقه نشان خواهد داد. این خبرنگار حوزه بسکتبال آمریکا اظهار می‌دارد که هیچ تردیدی وجود ندارد که این توافق بین کلی تامپسون و تیم گلدن استیت شکل خواهد گرفت و ستاره مصدوم طلایی پوشان در این تیم باقی خواهد ماند.

کلی تامپسون

پدر کلی تامپسون هم در مصاحبه ای خاطرنشان کرده که «کلی» بدون شک در گلدن استیت باقی خواهد ماند و حال تنها یک امضای قرارداد میان پسر او و مدیران تیم باقی مانده است. این ستاره ۲۹ ساله، در سال ۲۰۱۱ و در پیک انتخابی شماره ۱۱ به گلدن استیت وریرز درفت شد و تاکنون چندین و چند قهرمانی با طلایی پوشان را تجربه نموده است. کلی تامپسون در بازی ششم خود در فینال بسکتبال NBA مقابل تورنتو رپترز از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید. انتظار می رود بهبود تامپسون بین ۹ تا ۱۰ ماه به درازا بکشد و این به معنی از دست دادن بخش زیادی از بازی های فصل ۲۰-۲۰۱۹ خواهد بود. «نیک فریدل» از ESPN می‌گوید که انتظار می رود کلی تامپسون در هفته بعد عمل جراحی زانوی خود را انجام دهد و پس از آن دوران نقاهت او نیز آغاز خواهد شد. باب مایرز، مدیرکل گلدن استیت وریرز تلاش زیادی را به کار بسته تا کلی تامپسون را به هر شکل ممکن در تیمش نگه دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *