کوین لاو: همیشه خواسته‌ام این بوده که در کلیولند کاوالیرز بمانم

کوین لاو باید نزدیک به صدرنشینان فهرستی باشد که در نقل و انتقالات فصل پیش‌رو به تیم‌های دیگر منتقل شده‌اند.

مصاحبه کوین لاو

از آنجایی‌که ما به کریسمس و ایام پس از آن و ددلاین نقل و انتقالاتی این دوران نزدیک می‌شویم نام او روی زبان‌ها آمده و شایعه شده که وی به پورتلند بلیزرز یا میامی هیت منتقل خواهد شد. این شایعه به این خاطر به راه افتاده که وی در تیم کلیولند کاوالیرز حضور دارد که در حال بازسازی است، بنابراین اگر آن‌ها پیک خوبی بردارند یا بازیکن جوانی به جای کوین لاو جایگزین کنند در مورد ترید کوین لاو فکر خواهند کرد. همچنین هنوز بازیکن باکیفیتی در منطقه ۴ لیگ NBA محسوب می‌شود، منطقه‌ای که برخی تیم‌های مدعی لیگ NBA می‌خواهند کمبودهای خود در آن را با جذب یک بازیکن جبران کنند. یک تیم باید پا پیش بگذارد و به او پیشنهاد بدهد حتی پیشنهادی سه ساله به ارزش ۹۱.۵ میلیون دلار! اما خود کوین لاو نمی‌خواهد به تیم دیگری برود. به مصاحبه وی با کریس فدور، خبرنگار Cleveland Plain Dealer می‌نگریم. او در مصاحبه‌اش گفت:

من می‌خواهم در این تیم بمانم. همیشه این طور خواسته‌ام. می‌دانم که در لیگ NBA حضور داریم و NBA مکانی تجاری است. مخصوصاً بعد از سال قبل و در این نقل و انتقالات تابستانی همه تغییرات غیرقابل پیش‌بینی است و نمی‌دانید چه اتفاقی برای شما می‌افتد. اگر آن‌ها تصمیم بگیرند که کاملاً ترکیب جوانی داشته باشند و هدف آن‌ها هم می‌تواند همین باشد، مدیر برنامه‌های من در این تابستان با من تماس می‌گرفت و می‌گفت: «هی تو در حال ترید شدن هستیو در این مورد باید صحبت کنیم». البته، شایعه آن به راه افتاده و مردم در مورد آن صحبت می‌کنند و می‌گویند: «اوه، کوین در این تیم یا آن تیم فوق‌العاده ظاهر خواهد شد». به این شایعه‌ها توجهی ندارم و تلاش می‌کنم تا در تیم خود خوب ظاهر شوم چرا که گروه بازیکنان خوبی داریم.

کوین لاو

این‌ها صحبت‌هایی هستند که هر بازیکن که در معرض ترید شدن قرار دارد مطرح می‌کند اما صحبت‌های کوین لاو نمی‌تواند حقیقت نداشته باشد. او شاید می‌خواهد با بازیکنان کلیولند کاوالیرز و به عنوان یک رهبردر این تیم بماند. او همچنین یک بازیکن کهنه‌کار بسیار خوب است و این شایعه‌ها خللی در کار وی ایجاد نخواهد کرد. این شایعه‌ها متوقف نمی‌شوند. همینطور که زمان می‌گذرد و سال‌های بعد قرارداد وی را کوتاه‌تر خواهد کرد (این را هم اضافه کنیم که او قرارداد کوتاهی دارد)، علاقه دیگر تیم‌ها به کوین لاو بیشتر خواهد شد. به علاوه، حقیقت ساده‌ای وجود دارد که قبل از ایام کریسمس برخی تیم‌ها در کنفرانس غرب درمی‌یابند که در میانه جدول حضور خواهند داشت و به دنبال بازیکنانی هستند که آن‌ها را رو به جلو پیش ببرد و همینجاست که عاشق بازیکنی مانند کوین لاو خواهند شد.

اما موضوع اصلی سالم ماندن او است. لاو در فصل قبل به طور میانگین ۱۷ امتیاز کسب کرد و ۱۰.۹ ریباند در هر بازی بدست آورد و ۳۶ درصد پرتاب‌هایش تبدیل به امتیاز شد اما او به دلیل مصدومیت از ناحیه انگشت پا که نیاز به جراحی داشت تنها در ۲۲ بازی حاضر شد. لاو در سه فصل اخیر در هر فصل حداقل ۲۲ بازی در هر فصل را از دست داد. اگر لاو می‌خواهد رهبر بازیکنان جوان کلیولند کاوالیرز باشد نیاز به این دارد تا در درن زمین حاضر باشد. اما او اگر در زمین باشد، شایعات هر روز و هر روز بیشتر خواهند شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *