گوردن هیوارد: از وضعیت سلامت خود در فصل جدید کاملاً اطمینان دارم

گوردن هیوارد فصل قبل نتوانست عملکرد خوبی از خود ارائه دهد. او هرگز در بوستون سلتیکس با آرامش بازی نکرده و اصرار برد استیونس به بازی دادن به وی موجب ایجاد تنش‌هایی در رختکن این تیم شده بود.

گوردن هیوارد از آمادگی اش برای فصل آینده گفت

انتظار می‌رود گوردن هیوارد در این قصل با حداکثر توان خود پای به مسابقات بگذارد و از آنجایی که کایری اروینگ با ترک بوستون سلتیکس به بروکلین نتس پیوسته، زمان خوبی نیز برای درخشش اوست. وی مدت‌هاست که با عوارض جایجایی شدید قوزک پای خود دست و پنجه نرم می‌کند و به نظر می‌رسد هیوارد در تابستان جاری کاملاً آماده حضور در مسابقات باشد. وی در گفتگو با Mass Live گفت که با اطمینان بیشتری مسابقات خود را آغاز خواهد کرد و در ادامه افزود:

برنامه‌های پیش‌فصل به من اعتماد به نفس می‌دهد، بنابراین قادر خواهم بود تا به مسائل غلبه کنم و نگران وضعیت قوزک پای خود نباشم و اینکه مجبورم راجع به آن محتاط باشم حس خوبی برای من دارد. فکر می‌کنم سال قبل امیدهای زیادی داشتم و واقعاً نمی‌دانستم که چه پیش خواهد آمد چون برنامه‌ای برای پیش‌فصل خود نداشتم و اینکه در تمرینات تابستانی تاحد ممکن سخت‌کوشی کردم امسال اعتماد به نفس بسیار بیشتری به من داد و انتظاراتم نیز منطقی‌تر شد.

گوردن هیوارد

گوردن هیوارد سالم می‌تواند کاملاً پویایی بوستون سلتیکس را در مسابقات کنفرانس غرب تضمین کند. از دست دادن اروینگ، کمبود بزرگی محسوب می‌شود اما اگر بوستون بتواند گوردن را در کنار جیلن براون، جیسون تاتوم و مارکوس اسمارت قرار دهد، واقعاً استعدادهای بالقوه‌ای در تیم خود دارد. شاید کلیشه‌ای به نظر برسد اما مردم هنوز به مهارت کار با توپ گوردن هیوارد هنگامی که در یوتا جاز بازی می‌کرد می‌اندیشند.

او وقتی سالم باشد در پست فوروارد بازیکن کاملی است و بازگشت این بازیکن به دورانی که یک فوق ستاره بود می‌تواند درد ناشی از خروج کایری اروینگ را به دست فراموشی بسپارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *