یانیس آنتتوکومپو به گلدن استیت واریرز خواهد پیوست؟

شان لیوینگستون آخرین بازیکن در گلدن استیت واریرز بود که پیراهن شماره ۳۴ را می‌پوشید. آیا نفر بعدی یانیس آنتتوکومپو ، MVP لیگ NBA خواهد بود؟

گلدن استیت خواهان یانیس آنتتوکومپو

اگرچه این خبر جنجالی به نظر می‌رسد اما مسائل جذابی در حال رخ دادن است. واریرز همیشه در نقل و انتقالات پر سر و صدا بوده و جذب یانیس آنتتوکومپو نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. رامونا شلبورنه، خبرنگار ESPN روز دوشنبه گفت:

یک تیم برای یانیس آنتتوکومپو کمین کرده است و نمی‌دانم چطور این علاقه ایجاد شد اما واریرز همیشه پیگیر وضعیت یانیس در نقل و انتقالات بوده است. مهیا کردن شرایط این انتقال سخت است اما همه‌چیز به یانیس آنتتوکومپو بستگی دارد.

مدیربرنامه ستاره میلواکی باکس، مدیربرنامه استفن کری، ستاره واریرز نیز است. او دوست خانوادگی کری محسوب می‌شود و مارک اشتین، خبرنگار نیویورک تایمز در ماه فوریه نوشت که واریرز به جذب آنتتوکومپو علاقه‌مند است. آیا او بازیکنی است که کل دوران حرفه‌ای خود را با یک تیم می‌گذراند و تلاش می‌کند با میلواکی باکس عنوان قهرمانی را کسب کند یا به تعدادی از دوستان بسیار نزدیکش خواهد پیوست؟

یانیس آنتتوکومپو

آنتتوکونمپو بعد از پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ وارد بازار نقل و انتقالات آزاد خواهد شد. استفن کری، کلی تامپسون و دریموند گرین در آن زمان هنوز با واریرز قرارداد خواهند داشت. یانیس آنتتوکونمپو ۲۴ ساله با میانگین ۲۷.۷ امتیاز، ۱۲.۵ ریباند و ۵.۹ اسیست در هر بازی، فصل قبل بالاترین عنوان لیگ NBA را کسب کرد.

او اخیراً به جرگه بازیکنانی پیوسته که برای سه بار در تیم آل استار NBA قرار می‌گیرند و سه بار نیز آل استار شده و دو بار در تیم منتخب دفاعی لیگ NBA کاندید شد. مدیران گلدن استیت واریرز با احداث سالن جدید خودشان و میل به قهرمانی هر کاری را که از دست آن‌ها برای کشاندن یانیس به Bay Area لازم است انجام خواهند داد. تابستان سال ۲۰۲۰ در سان فرانسیسکو خبرهای بزرگی در خود خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *