یواکیم نواه در تمرینات لس آنجلس کلیپرز مشاهده شده است

براساس گزارش شمس کارانیا، خبرنگار The Athletic یواکیم نواه قصد دارد تا به تمرینات این هفته لس آنجلس کلیپرز ملحق شود. نواه بعد از اتمام قرارداد ۴ ساله ۷۲ میلیون دلاری‌اش با نیویورک نیکس در ماه اکتبر به ممفیس گریزلیز پیوست و به همراه این تیم  در ۴۲ بازی فصل گذشته حضور داشته است.

حضور یواکیم نواه در تمرینات کلیپرز

لس آنجلس کلیپرز در حال حاضر ۱۴ بازیکن تحت قرارداد تضمین‌شده در ترکیب خود دارد و دو سنتر اصلی این تیم مونترزل هارل و ایویکا زوباک هستند، بنابراین یواکیم نواه نیز این شانس را دارد که در بازی‌های این تیم به میدان برود. او که در فصل قبل گمان می‌رفت یک بازیکن رو به بازنشستگی برای لیگ NBA است با گریزلیز قرارداد بست و مطمئناً پول قرارداد را به ممفیس بازخواهد گرداند. یواکیم نواه در ۴۲ بازی خود، میانگین ۷.۱ امتیاز، ۵.۷ ریباند و ۲.۱ اسیست در ۱۶.۵ دقیقه حضور در هر بازی به دست آورد. در تیمی مثل لس آنجلس کلیپرز، که در ترکیب آن مدافعان تنومند و پرتاب‌کننده و وینگرهای کارکشته‌ای حضور دارند، یواکیم نواه می‌تواند نیمکت‌نشین خوبی باشد و برای حضور در دقایقی محدود و دادن انرژی و بازی‌سازی به میدان بیاید.

یواکیم نواه

او از زمان حضور در تیم شیکاگو بولز تجربه بسیار بالایی در لحظات حساس و مراحل پلی آف نیز دارا است. اصلا کاری به این مسائل نداریم، حضور همزمان یواکیم نواه و لبران جیمز در یک شهر می‌تواند خاطرات اوایل دهه ۲۰۱۰ را برای مردم این شهر زنده کند. شمس کارانیا همچنین گفته است که قبل از این‌که لس آنجلس لیکرز با وایت هاوارد قرارداد امضا کند، قصد داشت با نواه قرارداد ببندد. به طور کلی، جای خوشحالی دارد که یواکیم را به عنوان یک بازیکن زرنگ و کهنه‌کار در لیگ NBA ببینیم. اگر او به لس آنجلس کلیپرز بپیوندد، حضور وی در یک تیم رقابت‌پذیر جذابیت‌های خاص خود را خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *