بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | رقابت نزدیک مدعیان

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

رقابت در بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA به اوج خود رسیده و مدعیان تلاش خود را برای کسب امتیاز بیشتر دوچندان کردند. در دیدارهای شب گذشته یوتا جاز، دالاس ماوریکس، تورنتو رپترز و بوستون سلتیکس توانستند در بازی‌های خود پیروز شوند.

ورود به سایت بتکارت

همان طور که در خبرهای روزهای گذشته سایت بسکتفا خواندید پیش از آغاز رسمی رقابت‌ها، تیم‌های حاضر در لیگ NBA به مدت یک هفته در قالب بازی‌های دوستانه با یکدیگر به رقابت پرداختند تا تیم‌ها یک دیگر را محک بزنند و همچنین آمادگی بازیکنان خود را بررسی کنند چرا که به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان این مسابقات به مدت پنج ماه به حالت تعلیق درآمد. در این بازی‌های دوستانه هرکدام از تیم‌ها در سه بازی با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم‌های مدعی برای سایر تیم‌ها خط و نشان کشیدند. در حال حاضر که رقابت‌ها به صورت فشرده برگزار می‌شود و خبری از تعطیلی بازی‌ها وجود ندارد. با این حال سایر بازیکنان به صورت مرتب تست‌های کرونا را انجام می‌دهند تا صورت ابتلا به این بیماری، دوران قرنطینه خود را بگذرانند و مجددا به ترکیب تیم خود بازگردند.

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

بوستون سلتیکس و فیلادلفیا با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم بوستون موفق شد با نتیجه ۱۲۸ – ۱۰۱  حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۲۷ – ۳۳ به نفع تیم بازنده به اتمام رسید. کوارتر دوم اما بوستون توانست با نتیجه ۳۸ بر ۲۴ پیروز به رختکن برود. در کوارتر سوم اما فیلادلفیا نتوانست اختلاف امتیاز بوجود آمده را جبران کند و ست را با نتیجه ۳۳ – ۱۸ به حریف خود واگذار کرد. در کوارتر چهارم باز بوستون که عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود، این ست را نیز با نتیجه ۳۰ بر ۲۶ پیروز شد که در مجموع کلی ۱۲۸ – ۱۰۱ پیروز اعلام شود. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن بوستون سلتیکس جیسون تاتوم بود که در مدت زمان ۳۱ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۳ امتیاز، ۵ ریباند و ۵ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن فیلادلفیا جوئل امبید بود که در مدت زمان ۳۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۴ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۳ اسیست را به نام خود ثبت کند.

در بازی بعدی تورنتو رپترز و بروکلین نتس با یکدیگر به رقابت پرداختند که رپترز موفق شد با نتیجه ۱۰۴ – ۹۹ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۲۹ – ۳۳  به نفع بروکلین به اتمام رسید. کوارتر دوم تیم کانادایی با نتیجه ۲۱ – ۲۰ پیروز شد. در کوارتر سوم بروکلین که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق شد این ست را نیز پیروز به رختکن رود و با نتیجه۲۷ – ۲۴ ست را پیروز شد. اما در کوارتر چهارم مجددا تورنتو توانست با یک کامبک و جبران اختلاف امتیازی ست را با نتیجه ۳۰ بر ۱۹ پیروز شود و در مجموع کلی ۱۰۴ – ۹۹ برنده میدان باشد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن تورنتو رپترز فرد وانولت بود که در مدت زمان ۴۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۴ امتیاز، ۵ ریباند و ۱۰ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن بروکلین گرت تمپل بود که در مدت زمان ۳۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۱ امتیاز، ۳ ریباند و ۳ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

در دیگر بازی دنور ناگتس و یوتا جاز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۲۴ بر ۱۰۵ به نفع یوتا به پایان رسید. در ست اول نتیجه ۲۷ – ۲۵ به نفع یوتا رقم خورد. کوارتر دوم مجددا با نتیجه ۳۴ بر ۲۳ به نفع این تیم به پایان رسید. در کوارتر سوم یوتا که تلاش خود را دو چندان کرده و عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود پیروز به رختکن رفت و با نتیجه ۴۳ – ۲۹ به پیروزی رسید.  در کوارتر چهارم پس از سه ست، بالاخره دنور توانست بانتیجه ۲۸ بر ۲۰ بر یوتا پیروز شود که فایده چندانی نداشت و یوتا مجموع کلی با نتیجه ۱۲۴ – ۱۰۵ پیروز اعلام شد. در این بازی امتیازآورترین بازیکن یوتا جاز داناوان میچل بود که در مدت زمان ۳۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز، ۱ ریباند و ۸ اسیست بدست آورد تا نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن دنور ناگتس نیوکلا یوویچ بود که در مدت زمان ۳۲ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۸ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۶ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بازی میان لس آنجلس کلیپرز و دالاس ماوریکس با نتیجه ۱۲۷ بر ۱۱۴ به نفع تیم دالاس به اتمام رسید؛ در کوارتر اول دالاس موفق شد با نتیجه ۲۹ بر ۲۵ به پیروزی برسد. کوارتر دوم نیز مجددا با نتیجه ۳۲ بر ۳۱ پیروز به رختکن رفت. در کوارتر سوم دالاس مجددا موفق شد با نتیجه ۳۷  – ۲۹ حریف خود را از پیش رو بردارد و کوارتر چهارم نیز نتیجه تساوی ۲۹ – ۲۹ رقم خورد تا در مجموع کلی دالاس با نتیجه ۱۲۷ – ۱۱۴ پیروز اعلام شود. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن دالاس ماوریکس لوکا دانویچ بود که در مدت زمان ۲۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۸ امتیاز و ۸ ریباند و ۷ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن لس آنجلس کلیپرز کوای لنارد بود که در مدت زمان ۴۱ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۵ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۲ اسیست را به نام خود ثبت کند.

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *