بسکتبال جهان | برترین‌های احتمالی مراسم درفت ۲۰۲۰

مراسم درفت ۲۰۲۰

به گزارش سایت بسکتفا تا چند روز دیگر مراسم درفت NBA برگزار خواهد شد و تمامی نگاه ها به برترین‌های احتمالی مراسم درفت ۲۰۲۰ خواهد بود.

ورود به سایت بتکارت

بیشتر بخوانید: آشنایی با خطاهای ویژه در بسکتبال و جریمه‌های آن

اسامی لاملو بال، انتونی ادواردز و جیمز وایزمن بیشتر از بقیه به گوش می رسد و به نظر می رسد که این ۳ برترین بازیکنان این درفت باشند. با این حال اما گفته می شود که انتونی ادواردز نتوانسته در تمرین های تیم ها خودش را به خوبی نشان دهد و به همین دلیل نیز وب سایت ESPN او را در رده بندی جدید خود در پیک ۴ قرار داده است اما اگر او در ۳ انتخاب اول درفت شود، نباید تعجب کنیم. اکثر پیشبینی ها مبنی بر انتخاب لاملو بال به عنوان پیک ۱ توسط مینسوتا تیمبرولز است. لاملو بال، برادر لانزو بال، گارد فعلی نیواورلینز پلیکانز است و بسیار از او تعریف می شود. لاملو با قامتی ۲۰۱ سانتی متری مانند برادرش در پست پوینت گارد بازی می کند و با اینکه تنها ۱۹ سال دارد، اما سابقه بازی در لیگ های لیتوانی و استرالیا را نیز در کارنامه دارد و به عنوان برترین روکی لیگ NBL استرالیا نیز شناخته شده است. جیمز وایزمن دیگر بازیکن برتر این کلاس است و اکثر کارشناسان او را بهترین سنتر امسال می دانند. شنیده ها حاکی از این است که گلدن استیت واریرز علاقه به درفت او در پیک ۲ دارد و در صورت عدم ترید این پیک و با توجه به اینکه واریرز نیاز به سنتر دارد، انتخاب او محتمل است.

در انتخاب یک پست بسکتبال چه نکاتی را باید مدنظر قرار داد؟

draft nbA

وظیفه یک مربی برای آموزش ذهنی کودکان چیست؟ برای خواندن این مطلب کلیک کنید

با این حال در چند هفته گذشته نام اونیکا اوکانگوو، پاورفوروارد دانشگاه USC نیز مطرح شده و برخی از لیست ها مانند لیست ESPN، او را میان ۳ پیک برتر درفت ۲۰۲۰ قرار داده اند. به نظر می رسد که آتلانتا هاوکس پیک ۶ خود را برای ترید در دسترس قرار داده و تیم هایی نظیر مینسوتا تیمبرولوز، نیواورلینز پلیکانز و بوستون سلتیکس نیز خواهان این پیک هستند. با این حال احتمال ترید این پیک به نیواوریلنز پلیکانز و جذب جرو هالیدی از این تیم نیز محتمل به نظر می رسد. از زمانی که گلدن استیت واریرز به پیک ۲ رسید نیز همواره شایعه ترید کردن این پیک نیز به گوش رسیده و باید منتظر باشیم و ببینیم که واریرز این پیک را حفظ می کند یا برنامه دیگری برای آن دارد.

نگاهی اجمالی به قوانین ورزش بسکتبال

draft nbA

250 اصطلاحات بسکتبال برای هر مربی و بازیکن؛
برای خواندن این مطلب کلیک کنید

معرفی مراسم درفت

درفت نام مراسمی است که در آن تیم‌‌های لیگ NBA در دو دور (راند) شروع به انتخاب بازیکنان خوب و آینده‌دار لیگ دانشگاهی آمریکا یا سایر لیگ‌های معتبر دنیا می‌کنند. بدین ترتیب هر سال ۶۰ بازیکن به وسیله‌ی درفت به لیگ حرفه‌ای آمریکا راه پیدا ‌می‌کنند که البته بسیاری از  آن‌ها نیز ممکن است فرصت بازی پیدا نکنند. توجه به این نکته مهمه است که انتخاب شدن در درفت پایان کار نیست و بازیکنانی که در درفت انتخاب می‌شوند باید در تمرینات خوب ظاهر شده و علی‌الخصوص در لیگ تابستانی نمایش قابل قبولی را از خود به جا بگذارند. البته این موضوع می‌تواند برای بازیکنانی که در پیک‌های بالاتری انتخاب می‌شوند، متفاوت باشد و این دسته از بازیکنان فرصت آن را داشته باشند تا به صورت مستقیم با باشگاه مورد نظر خود قرارداد ببندند.

بیشتر بخوانید: ۹ اصل تبدیل شدن به یک بازیکن همه کاره در بسکتبال

draft nbA

نکاتی مهم برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای در بسکتبال؛
برای خواندن این مطلب کلیک کنید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *