بسکتبال NBA | در بازار نقل و انتقالات این فصل چه می گذرد؟

بسکتبال NBA |

این روزها در ورزش بسکتبال و رقابت های nba صحبت و شنیده های زیادی در مورد بازار نقل و انتقالات وجود دارد و بازیکنان و ستاره های زیادی در این بازار وجود دارد.

ورود به سایت بتکارت

بسکتبال NBA |

همانطور که چند روز پیش گفته شد یکی از این اتفاقات به تیم کلیپرز برمی گشت که تایرن لو هدایت لس آنجلس کلیپرز را برعهده گرفت. به گزارش ESPN تایرن لو، سرمربی سابق کلیولند کولیرز که به همراه این تیم به ۳ فینال NBA رفت و قهرمان فصل ۲۰۱۵/۱۶ شد، به مدت ۵ سال هدایت لس آنجلس کلیپرز را برعهده گرفت. در همین راستا در تیم های مختلف نیز صحبت ها زیاد است. لس آنجلس لیکرز احتمال دارد که برای جذب دریک رز ، گارد فعلی دیترویت پیستونز اقدام کند. پست گارد یکی از نقاط ضعف قهرمان این فصل بوده و بارها مشاهده شد که لبران جیمز در این پست قرار می گیرد. در پلی آف با بازگشت راجان راندو ، او در پست تخصصی خود بازی کرد و عملکرد خوبی نیز از خود به جا گذاشت اما با توجه به اینکه شنیده می شود راندو دیگر در لیکرز نمی ماند و حتی صحبت هایی مبنی بر پیوستن او به لس آنجلس کلیپرز به گوش می رسد، لیکرز تصمیم گرفته تا برای درک رز، گارد ۳۲ ساله پیستونز اقدام کند و او را جذب کند. لیکرز در میانه فصل گذشته خواهان رز بود اما نمی خواست از طریق ترید او را جذب کند (ترید همان جابه جایی و معاوضه است. تیم ها بازیکنان خود را با بازیکنان دیگر تیم ها معاوضه می کنند. البته در ترید، فقط بازیکن جابه جا نمی شود و یک تیم می تواند بازیکن خود را در ازای چند پیک درفت معاوضه کند. برخی مواقع نیز یک تیم در ازای مبلغی ترید انجام می دهد که معمولا چندان رایج نیست) و منتظر بود تا دیترویت او را آزاد کند که این اتفاق رخ نداد. شنیده هایی مبنی بر علاقه کلیپرز به رز نیز به گوش می رسد اما به نظر می رسد که لیکرز برای جذب MVP سابق لیگ مصمم تر است.

بسکتبال NBA |

در سایت بسکتفا بخوانید: یادگیری ورزش بسکتبال برای مبتدیان به زبان ساده

از طرفی دیگر نیویورک نیکس که در سال های اخیر شرایط خوبی نداشته و نتوانسته ستاره ای را هم ترغیب کند، می خواهد تا کریس پال را از اوکلاهاما سیتی تاندر به خدمت بگیرد. با اینکه هنوز خبر موثقی از این شایعه پخش نشده، اما گفته می شود که برنامه نیکس برای جذب پال، هم تیمی کردن او با دوست صمیمی اش، کارملو انتونی است و احتمال دارد تا با جذب پال، انتونی بار دیگر به زادگاهش برگردد و برای نیکس بازی کند. اخباری مبنی بر علاقه ی لیکرز به کریس پال نیز به گوش می رسد که با توجه به تمدید قرارداد احتمالی انتونی دیویس و کنتویس کلدول پپ و از طرفی قرارداد سنگین پال و نداشتن مهره های مناسب برای ترید، این شایعه چندان محتمل به نظر نمی رسد و کار لیکرز برای عملی کردن این کار سخت خواهد بود.

بیشتر بخوانید: نگاهی اجمالی به قوانین ورزش بسکتبال

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *