اد دیویس ، سنتر یوتا جاز به دلیل مصدومیت یک ماه از میادین دور خواهد بود

اد دیویس ، سنتر یوتا جاز دچار شکستگی استخوان فیبولای پای چپ شد و حداقل یک ماه از میادین بسکتبال دور خواهد بود. یوتا جاز بعدازظهر روز شنبه این خبر را به طور رسمی اعلام کرد.

مصدومیت اد دیویس

شنبه شب و در سالن گلدن وان سنتر، اد دیویس در کوارتر سوم دیدار یوتا جاز با ساکرامنتو کینگز که به شکست ۱۰۲ بر ۱۰۱ این تیم انجامید مصدوم شد. روز جمعه اد دیویس تحت MRI و عکس‌برداری با اشعه ایکس کادر پزشکی قرار گرفت که شکستگی پای او را تأیید کرد. چهار هفته دیگر شرایط او برای بار دوم بررسی خواهد شد. او فقط ۷ دقیقه در بازی تیمش حاضر بود و توانست یک ریباند کسب کند. اد دیویس در این تابستان قرارداد یک ساله‌ای به ارزش ۴.۵ میلیون دلار با یوتا جاز به امضا رساند تا در کنار رودی گوبرت قرار گیرد و مکمل این بازیکن باشد. یوتا جاز ششمین تیمی است که با این بازیکن ۳۴ ساله که سابقه یک دهه فعالیت در لیگ NBA را دارد قرارداد بست و سومین تیم او در سه سال گذشته است. او میانگین ۱.۷ امتیاز و ۵.۲ ریباند در فقط دوازده دقیقه حضور در هر بازی را در شش بازی ابتدایی تیمش در این فصل به ثبت رسانده است.

اد دیویس

ساکرامنتو کینگز در اکثر اوقات بازی با یوتا جاز تیم برتر میدان بود و در نیمه اول با اختلاف ۱۲ امتیاز از جاز پیش افتاد. این در حالی است که جاز در نیمه دوم به خود آمد، هریسون بیرنس یک ریباند هجومی به دست آورد و در ۲.۹ ثانیه مانده به پایان بازی آن را تبدیل به امتیاز کرد تا اولین پیروزی تیمش در این فصل لیگ NBA را رقم بزند. لازم به ذکر است از کالج نورث کارولینا به مراسم درفت سال ۲۰۱۰ دعوت شد و در پیک سیزدهم راند اول درفت توسط تورنتو رپترز انتخاب شد. وی در تابستان ۲۰۱۹ به یوتا جاز پیوست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *