در روز ششم مسابقات دوستانه بسکتبال NBA چه نتایجی رقم خورد؟

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به بسکتبال NBA در روز ششم خود در قالب بازی‌های دوستانه و جهت آمادگی تیم‌ها برای شروع مجدد لیگ که قرار است از امروز آغاز شود، به کار خود ادامه داد تا تیم‌های حاضر آمادگی خود و بازیکنان را ارزیابی کنند.

مدعیانی که در بازی‌های دوستانه قدرت خود را به رخ کشیدند

در روز گذشته پنج بازی به ترتیب زیر برگزار شد که در این بازی‌ها مدعیان با غلبه بر حریفان بار دیگر قدرت خود را به رخ کشیدند.

در بازی مهم روز گذشته لس آنجلس کلیپرز و ساکرامنتو کینگز به مصاف هم رفتند که کلیپرز با نتیجه ۱۰۶ بر ۱۰۲ بازی را به حریف خود واگذار کرد. برای تیم برنده بوگدان بوگدانوویچ با ۲۱ امتیاز، ۴ ریباند و ۳ اسیست بهترین بازیکن بود و بعد از او بادی هیلد هم ۱۷ امتیاز، ۸ ریباند و ۴ اسیست به دست آورد. از سوی دیگر برترین بازیکنان این دیدار برای تیم لس آنجلسی پال جرج با کسب ۱۹ امتیاز و ۴ ریباند در ۲۸ دقیقه، کوای لنارد با کسب ۱۷ امتیاز و ۳ ریباند در سی دقیقه و مارکوس موریس با کسب ۱۸ امتیاز بودند. جالب است بدانید که تیم پیروز در بیشتر دقایق مسابقه کلیپرز بود اما در نهایت با تیزهوشی بازیکنان کینگز ورق برگشت و نتیجه را واگذار کردند.

در دیگر بازی لس آنجلس لیکرز توانست واشنگتن ویزاردز را با نتیجه ۱۲۳ بر ۱۱۶ مغلوب کند. برای لیکرز جی آر اسمیت با ثبت ۲۰ امتیاز و ۵ ریباند، بیشترین امتیاز را برای این تیم به دست آورد. بعد از او کروسو نیز ۱۷ امتیاز، ۵ ریباند و ۶ اسیست داشت و دیان ویترز هم با ثبت ۱۸ امتیاز، ۳ ریباند و ۶ اسیست یکی از بازیکنان این تیم بود. از سوی دیگر برای ویزاردز نیز روی هاچیمورا و جروم رابینسون به ترتیب با ۱۹ و ۱۸ امتیاز بهترین آمار را ثبت کردند. بد نیست بدانید لبران جیمز، آنتونی دیویس، دوایت هاوارد، کایل کوزما و راجن راندو در این مسابقه به استراحت پرداختند تا برای بازی‌های بعد آماده باشند.

بسکتبال NBA
بازی میان نیواورلینز پلیکانز و میلواکی باکس با نتیجه ۱۲۴- ۱۰۳ به نفع پلیکانز به پایان رسید. برترین بازیکن تیم پیروز ردیک بود که با کسب ۲۰ امتیاز نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشت. بعد از او جکسون هیز و فرنک جکسون هم به ترتیب با ۱۷ و ۱۶ امتیاز برترین بازیکنان بودند. از سوی دیگر برای میلواکی باکس یانیس آنتتوکومپو در ۲۳ دقیقه، ۳۰ امتیاز، ۸ ریباند و ۳ اسیست به نام خود ثبت کرد و بعد از او کریس میدلتون هم ۱۶ امتیاز، ۸ ریباند و ۴ اسیست به دست آورد ولی نتوانستند با این امتیازات نیز از شکست رهایی پیدا کنند.

اورلاندو مجیک میز موفق باشد با نتیجه ۱۱۴ بر ۱۱۰ دنور ناگتس را مغلوب کند. برای تیم پیروز بیشترین امتیاز را گری کلارک با ۱۷ بدست آورد. برای دنور ناگتس نیز جمال ماری ۲۳ امتیاز، ۴ زیباند و ۴ اسیست به نام خود ثبت کرد.

یوتا و بروکلین تنیس در بازی دیگر این روز به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری ۱۱۲- ۱۰۷ یوتا پایان یافت. برترین بازیکن یوتا رودی گوبر بود که با کسب ۲۰ امتیاز و ۷ ریباند بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت. بعد از گوبر نیز مایک کانلی ۱۸ امتیاز و داناوان میچل نیز ۱۴ امتیاز، ۴ ریباند و ۴ اسیست را به نام خود ثبت کردند. برترین بازیکن بروکلین نیز کریس لورت بود که ۲۳ امتیاز کسب کرد. ضمن اینکه در این بازی ستارگان اصلی این تیم غایب بودند.

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *