پیش بازی هیوستون راکتس و دنور ناگتس در بسکتبال NBA

بسکتبال NBA

از سری رقابت‌های بسکتبال NBA، دو تیم هیوستون راکتس و دنور ناگتس در برابر هم قرار خواهند گرفت. تیم‌های قدرتمند کنفرانس غرب که دو سبک بازی کاملا متفاوت نسبت به یکدیگر را به نمایش می‌گذارند. از طرفی دنور ناگتس انگیزه بسیاری برای صدرنشینی دارد و هیوستون راکتس نیز برای جایگاه بهتر می‌جنگد. جدال جیمز هاردن و نیکولا یوکیچ، دو بازیکن آل استاری امسال این دو تیم بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود.

هیوستون راکتس: موشک با سوختی به نام هاردن

هیوستون راکتس فصل پر فراز و نشیبی را نسبت به سال گذشته تجربه کرد. آن‌ها فصل را بسیار بد آغاز کردند و قعر جدول کنفرانس غرب را نیز با پوست و گوشت خود حس کردند. با این حال مایک دی آنتونی آرام ننشست و با چاره‌ای که اندیشید موفق به بازیابی عطش پیروزی در تیم خود شد. جیمز هاردن قبل از روند خوب هیوستون راکتس نیز بازی‌های خوبی را به نمایش می‌گذاشت، اما پس از درخشش قرمزهای تگزاس، او روی دیگری از درخشش را به نمایش گذاشت و چند رکورد نیز به نام خود ثبت کرد. حالا دیگر تمام بار اهالی تویوتا سنتر نیز بر روی دوش جیمز هاردن نیست و کریس پال در مقاطع حساس بازی به خوبی تاثیر خود را نشان می‌دهد. همه علاقه‌مندان به بسکتبال NBA منتظر هستند تا عملکرد هیوستون راکتس را در پلی‌آف ببینند. یکی از تیم‌هایی که شانس توقف گلدن استیت وریرز را دارد، همین تیم هیوستون راکتس است. آن‌ها پارسال نیز شانس این را داشتند که مصدومیت کریس پال و بازی هفتم، کار دستشان داد. اضافه شدن دمارکوس کازینس به جمع جنگجویان، می‌تواند تمام معادلات را تغییر دهد.

بسکتبال NBA

دنور ناگتس: منسجم و یکدست

امسال میلواکی باکس و دنور ناگتس بودند که با عملکرد فوق العاده خود، همه را در بسکتبال NBA غافلگیر کردند. کار دنور ناگتس از جهاتی با ارزش‌تر بوده چون آن‌ها در فصل گذشته حتی نتوانستند به پلی‌آف صعود کنند و در کارزار تیم‌های قدرتمند کنفرانس غرب، جایگاه دوم جدول را تصاحب کرده‌اند و تنها یک پیروزی با گلدن استیت وریرز فاصله دارند. محور اکثر حملات دنور ناگتس بر روی محوریت جمال ماری و نیکولا یوکیچ است. جمال ماری یکی از کاندیداهای جایزه بیش‌ترین پیشرفت سال است و نیکولا یوکیچ نیز در آل استار امسال حاضر بود. بسیاری از کارشناسان بسکتبال NBA معتقدند که این تیم در پلی‌‌آف نمی‌تواند به این خوبی عمل کند و باید منتظر شروع این برگه‌ای نو باشیم.

بسکتبال NBA

بسکتبال NBA ؛ آمار و ارقامی درباره این بازی

در ۶ بازی اخیر رودررو میان این دو تیم، ۵ پیروزی سهم هیوستون راکتس و ۱ پیروزی نیز برای دنور ناگتس بوده است. ۵ بازی اخیر برای هیوستون راکتس با ۳ پیروزی و ۲ شکست همراه بوده و این آمار برای دنور ناگتس، ۴ پیروزی و تنها ۱ ناکامی است.

مشخصات بازی

  • تاریخ: جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸- ۲۹ مارس ۲۰۱۹
  • ساعت: ۴:۳۰ بامداد
  • ورزشگاه: تویوتا سنتر ( استادیوم اختصاصی هیوستون راکتس)
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *