بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | از سرگیری مجدد مسابقات پس از لغو دو روزه

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

پس از تعطیلی دو روزه بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که به دلیل اعتراض شدید بازیکنان و تیم‌ها به خاطر شلیک پلیس آمریکا به یک سیاه‌پوست که منجر به فلج شدن او شد، این مسابقات از سر گرفته شد. در دیدارهای شب گذشته این رقابت‌ها میلواکی باکس، دنور ناگتس، لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز موفق شدند در بازی‌های خود به برتری دست پیدا کنند.

ورود به سایت بتکارت

ماجرا از این قرار بود که صبح روز پنجشنبه بود که سه مسابقه میلواکی باکس – اورلاندو مجیک، هیوستون راکتس – اوکلاهاما سیتی تاندر و همچنین دیدار لس آنجلس لیکرز – پورتلند تریل بلیزرز از جانب NBA لغو شدند. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که بازیکنان میلواکی باکس به علت مجروح شدن جیکوب بلیک، یک شهروند سیاهپوست توسط پلیس آمریکا در ایالت ویسکانسین، بازی پنجم سری خود مقابل مجیک را بایکوت کردند و حاضر به شرکت در دیدارهای پیش رو نشدند تا در نهایت پس از جلسات متعدد در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه این مسابقات از سر گرفته شد تا تیم‌ها به رقابت خود ادامه دهند.

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

مجموع کلی دیدارهای برگزار شده بین دو تیم در مرحله اول پلی آف: میلواکی باکس ۴ – ۱ اورلاندو مجیک

در یک بازی میلواکی باکس و اورلاندو مجیک با یکدیگر به رقابت پرداختند که میلواکی موفق شد با نتیجه ۱۱۸ – ۱۰۴ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۲۶ – ۲۱ به نفع میلواکی به اتمام رسید. کوارتر دوم نیز این تیم بود که با نتیجه ۴۱ – ۲۹ پیروز شد و اختلاف امتیازی خوبی را ایجاد کرد. در کوارتر سوم مجیک که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق شد این ست را پیروز به رختکن رود و با نتیجه ۲۹ – ۲۳  ست را پیروز شد تا منتظر ست آخر بماند. در کوارتر چهارم مجددا میلواکی توانست ست را با نتیجه ۲۸ بر ۲۵ پیروز شود و در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۸ – ۱۰۴ برنده میدان لقب بگیرد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن میلواکی باکس جیانی آنتتوکونتمپو بود که در مدت زمان ۲۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۸ امتیاز، ۱۷ ریباند و ۳ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن اورلاندو نیکولا وکوویچ بود که در مدت زمان ۴۰ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۲ امتیاز، ۱۵ ریباند و ۵ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مجموع کلی دیدارهای برگزار شده بین دو تیم در مرحله اول پلی آف : دنور ناگتس ۳ – ۳ یوتا جاز

در دیگر بازی دنور ناگتس و یوتا جاز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۱۹ بر ۱۰۷ به نفع دنور به پایان رسید. در ست اول نتیجه ۳۶ – ۳۰ به نفع یوتا رقم خورد. کوارتر دوم نتیجه ۳۱ بر ۲۰ به نفع دنور به پایان رسید. در کوارتر سوم دنور که تلاش خود را دو چندان کرده و عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود پیروز به رختکن رفت و با نتیجه ۲۷ – ۲۳ به پیروزی رسید.  در کوارتر چهارم مجددا دنور توانست با نتیجه ۳۱ بر ۲۸ بر یوتا پیروز شود و در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۹ – ۱۰۷ پیروز اعلام شود. در این بازی امتیازآورترین بازیکن دنور ناگتس جمال مورای بود که در مدت زمان ۴۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۵۰ امتیاز، ۵ ریباند و ۶ اسیست بدست آورد تا نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن یوتا جاز داناوان میچل بود که در مدت زمان ۴۰ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۴۴ امتیاز، ۶ ریباند و ۵ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مجموع کلی دیدارهای برگزار شده بین دو تیم در مرحله اول پلی آف : لس آنجلس لیکرز ۴ – ۱ پورتلند تریل بلیزرز

لس آنجلس لیکرز و پورتلند تریل بلیزرز با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم لس آنجلسی موفق شد با نتیجه ۱۳۱ – ۱۲۲ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۳۵ – ۳۱ به نفع تیم برنده به اتمام رسید. کوارتر دوم نتیجه ۳۳ – ۳۷ به نفع پورتلند رقم خورد و کار به تساوی کشیده شد. در کوارتر سوم لیکرز تلاش خود را دو چندان کرد و توانست با نتیجه ۳۲ – ۲۴ پیروز شود و در کوارتر چهارم نیز تیم برنده موفق شد با نتیجه ۳۱ بر ۳۰ ست را به پایان برساند و در مجموع کلی ۱۳۱ – ۱۲۲ برنده اعلام شود. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس لیکرز آنتونی دیویس بود که در مدت زمان ۳۶ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۴۳ امتیاز، ۹ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن پورتلند تریل بلیزرز سی جی مک کالم بود که در مدت زمان ۴۶ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۶ امتیاز، ۶ ریباند و ۷ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مجموع کلی دیدارهای برگزار شده بین دو تیم در مرحله اول پلی آف : لس آنجلس کلیپرز ۴ – ۲ دالاس ماوریکس

بازی میان لس آنجلس کلیپرز و دالاس ماریکس با نتیجه ۱۱۱ بر ۹۷ به نفع کلیپرز به اتمام رسید؛ در کوارتر اول نتیجه ۳۴ بر ۲۹ به نفع دالاس رقم خورد. کوارتر دوم اما کلیپرز با نتیجه ۲۸ بر ۱۷ پیروز به رختکن رفت. در کوارتر سوم کلیپرز مجددا موفق شد با نتیجه ۲۸ – ۲۳ حریف خود را از پیش رو بردارد و  در کوارتر چهارم نیز با نتیجه ۲۶ – ۲۳ پیروز شد تا در مجموع کلی نتیجه ۱۱۱ – ۹۷ به نفع تیم لس آنجلسی رقم بخورد و این تیم در شش دیدار برگزار شده موفق شود نتیجه کلی ۴ بر ۲ را به نفع خود رقم بزند. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس کلیپرز کوای لنارد بود که در مدت زمان ۴۰ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۳ امتیاز و ۱۴ ریباند و ۷ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن دالاس ماوریکس لوکا دانچیچ بود که در مدت زمان ۴۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۸ امتیاز، ۹ ریباند و ۹ اسیست را به نام خود ثبت کند.

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *