بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | پیروزی لیکرز مقابل دنور ناگتس در اولین بازی فینال

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA به اوج حساسیت خود رسیده است و تیم‌ها در مرحله نیمه نهایی و فینال با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. این بازی‌ها روزانه در قالب چند بازی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با دنبال کردن اخبار روزانه سایت بسکتفا، از نتایج و اتفاقات مسابقات به صورت کامل باخبر شوید.

ورود به سایت بتکارت

در حال حاضر یکی از مهیج ترین بازی‌های روز دنیای ورزش، بازی‌های بسکتبال حرفه ای آمریکا موسوم به NBA است که به روزهای اوج خود نزدیک شده است و بازار داغی را در سایت‌های شرط بندی بوجود آورده است چرا که با دور ماندن تماشاگران از استادیوم‌های ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا، هواداران به صورت آنلاین و از راه دور تفریح و سرگرمی مهیجی را برای خود تدارک دیده‌اند.

بیشتر بخوانید:

بد نیست بدانید که دلیل پراکندگی و نامرتب بودن برنامه مسابقات، تعویق سه روزه‌ بازی‌ها بود که برنامه مرتب و ترتیب بازی‌ها را به هم ریخت که در ادامه شما می‌توانید شرح ماجرا را از لینک رو به رو و خبرهای قبلی سایت بسکتفا مشاهده فرمایید.

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

بازی سوم فینال و مجموع نتیجه کلی بازی‌های فینال پلی آف این دو تیم : میامی هیت ۲ – ۱ بوستون سلتیکس

در بازی سوم فینال پلی آف میامی هیت و بوستون سلتیکس با یکدیگر به رقابت پرداختند که بوستون بالاخره پس از دو بازی موفق شد با نتیجه ۱۱۷ – ۱۰۶ حریف خود را شکست دهد و در کورس رقابت باقی بماند. این پیروزی ارزشمند نیز در حالی برای این تیم رقم خورد که در صورت شکست در بازی‌های بعدی، کار سختی در انتظار آنها بود.

کوارتر اول با برتری ۳۱ – ۲۲ به نفع بوستون به اتمام رسید. کوارتر دوم نیز به همین ترتیب و با اختلافی مناسب به نفع بوستون با نتیجه ۳۲ بر ۲۸ رقم خورد. در کوارتر سوم نیز این تیم موفق شد پیروز میدان باشد و نتیجه ۲۶ بر ۲۴ در سن سوم به نفع این تیم ثبت شد.
در کوارتر چهارم میامی توانست این ست با نتیجه ۳۲ بر ۲۸ پیروز شود ولی به خاطر اختلاف امتیازی که در ست‌های قبل رقم خورده بود، این تیم در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۷ – ۱۰۶ مغلوب بوستون شد.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

در این بازی امتیاز آورترین بازیکن بوستون سلتیکس جایلون براون بود که در مدت زمان ۴۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۶ امتیاز، ۷ ریباند و ۵ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن میامی هیت بام آدبایو بود که در مدت زمان ۳۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۷ امتیاز، ۱۶ ریباند و ۱ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بازی اول فینال و مجموع نتیجه کلی بازی‌های فینال پلی آف این دو تیم : لس آنجلس لیکرز ۱ – ۰ دنور ناگتس

بازی‌های دو تیم لس آنجلس لیکرز و دنور ناگتس در مرحله فینال در حالی در بازی اول شروع شد که لیکرز موفق به کسب یک پیروزی ارزشمند در بازی اول شد و گام اول را محکم برداشت. این پیروزی با نتیجه ۱۲۶ – ۱۱۴ به نفع لیکرز رقم خورد.

در کوارتر اول نتیجه ۳۸-۳۶ به نفع دنور رقم خورد. کوارتر دوم لیکرز موفق شد با نتیجه ۳۴ بر ۲۱ پیروز شود. در کوارتر سوم دنور که تلاش خود را دو چندان کرده بود، موفق ظاهر نشد و با نتیجه ۳۳ – ۲۰ مغلوب شد. در کوارتر چهارم باز هم دنور مجددا موفق شد با نتیجه ۳۵ بر ۲۳ پیروز شود ولی در مجموع کلی لیکرز با نتیجه ۱۲۶ – ۱۱۴ پیروز میدان لقب گرفت.
در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس لیکرز آنتونی دیویس بود که در مدت زمان ۳۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۷ امتیاز و ۱۰ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن دنور ناگتس نیکولا یوویچ بود که در مدت زمان ۲۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۱ امتیاز و ۶ اسیست و ۲ ریباند را به نام خود ثبت کند.

مطالب آموزشی سایت بسکتفا را دنبال کنید:

برای پیش بینی مسابقات بسکتبال همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *