بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | بوستون – رپترز ؛ هیچکدام قصد تسلیم شدن ندارد!

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

رقابت‌های بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که هر روز در چند بازی برگزار شد، شب گذشته رقابت حساس و پایاپای را شاهد بود. بوستون سلتیکس و تورنتو رپترز بازی ششم و تعیین کننده مرحله نیمه نهایی پلی آف را برگزار کردند و این دیدار با پیروزی تورنتو و مجموع کلی ۳ – ۳ مساوی رقم خورد تا کار به دیدار هفتم کشانده شود.

ورود به سایت بتکارت

بیشتر بخوانید:

 

در مورد قوانین زمانی در بازی بسکتبال چه می‌دانید؟ برای خواندن این مطلب کلیک کنید

بازی ششم مرحله نیمه نهایی و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : بوستون سلتیکس ۳ – ۳ تورنتو رپترز

به نظر می‌رسد که رقابت پایاپای بوستون و تورنتو همچنان ادامه دارد و با پیروزی شب گذشته تیم کانادایی نتیجه ۳ – ۳ در مجموع کلی بازی‌ها در این مرحله رقم خورده است که با این نتیجه باید نگاهی به بازی هفتم و تعیین کننده این دو تیم داشت. این پیروزی برای کانادایی‌ها در حالی رقم خورد که در صورتی که بوستون برنده بازی می‌شد بازی این دو تیم به پایان می‌رسید و بوستون با نتیجه ۴ – ۲ در مجموع کلی به دور بعد صعود می‌کرد که پیروزی رپترز در نهایت کار را به بازی هفتم کشاند که هر کدام از این دو تیم در صورت پیروزی به دور بعد صعود خواهند کرد.
جالب است بدانید که این بازی پس از تساوی در ست چهارم به ست پنجم نیز کشیده شد و بعد از تساوی در این ست نیز، ست ششم برگزار شد که در ادامه به نتایج آن نگاه خواهیم داشت.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

بازی ششم میان بوستون سلتیکس و تورنتو رپترز به نفع تورنتو رقم خورد و این دیدار با نتیجه ۱۲۵ بر ۱۲۲ به اتمام رسید. در کوارتر اول نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به نفع تیم بازنده رقم خورد. کوارتر دوم نتیجه تساوی ۲۷ – ۲۷ رقم خورد. در کوارتر سوم تورنتو رپترز که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق شد با نتیجه ۳۳ – ۲۵ حریف خود را از پیش رو بردارد و در کوارتر چهارم نیز بوستون توانست با نتیجه ۲۱ بر ۱۷ پیروز شود و کار چهار ست به تساوی کشیده شد.

در ست پنجم نیز دو تیم در پایان وقت به تساوی ۸ – ۸ دست پیدا کردند که کار به ست ششم کشیده شد! ست ششم نیز با تلاش فراوان تورنتو ۱۹ بر ۱۶ به نفع این تیم رقم خورد که در مجموع کلی ۱۲۵ بر ۱۲۲ تورنتو پیروز میدان اعلام شد.

در این بازی امتیاز آورترین بازیکن تورنتو رپترز کایل لاوری بود که در مدت زمان ۵۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۳ امتیاز و ۷ ریباند و ۶ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد.
از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن بوستون سلتیکس جایلن براون بود که در مدت زمان ۵۱ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۱ امتیاز، ۱۶ اسیست و ۲ ریباند را به نام خود ثبت کند.

 مطالب آموزشی سایت بسکتفا را دنبال کنید:

برای پیش بینی مسابقات بسکتبال همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *