بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | کانادایی‌ها شکست خوردند؛ لس آنجلسی‌ها پیروز

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA به اوج حساسیت خود رسیده است و تیم‌ها در مرحله نیمه نهایی پلی آف با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. این بازی‌ها روزانه در قالب چند بازی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با دنبال کردن اخبار روزانه سایت بسکتفا، از نتایج و اتفاقات مسابقات به صورت کامل باخبر شوید.

ورود به سایت بتکارت

بد نیست بدانید که دلیل پراکندگی و نامرتب بودن برنامه مسابقات، تعویق سه روزه‌ بازی‌ها بود که برنامه مرتب و ترتیب بازی‌ها را به هم ریخت که در ادامه شما می‌توانید شرح ماجرا را از لینک رو به رو و خبرهای قبلی سایت بسکتفا مشاهده فرمایید.

بیشتر بخوانید:

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

بازی پنجم و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : لس آنجلس لیکرز ۴ – ۱ هیوستون راکتس

بازی‌های دو تیم لس آنجلس لیکرز و هیوستون راکتس در مرحله نیمه نهایی در حال برگزاری است و با پیروزی شب گذشته تیم لس آنجلسی نتیجه ۴ – ۱ در مجموع کلی بازی‌ها به نفع لیکرز رقم خورد که می‌توان این تیم را تیم صعود کننده به فینال دانست.
بازی بامداد امروز میان لس آنجلس لیکرز و هیوستون راکتس در حالی به نفع تیم لس آنجلسی رقم خورد که این دیدار با نتیجه ۱۱۹ بر ۹۶ به نفع این تیم به اتمام رسید.

در کوارتر اول نتیجه ۳۵ بر ۲۰ به نفع تیم برنده رقم خورد. کوارتر دوم نتیجه ۳۱ – ۲۷ به نفع هیوستون به اتمام رسید. در کوارتر سوم لیکرز که تلاش خود را دو چندان و عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود، موفق شد با نتیجه ۳۳ – ۱۸ حریف خود را از پیش رو بردارد و در کوارتر چهارم هم مجددا هیوستون موفق شد با نتیجه ۲۷ – ۲۴ پیروز شود ولی در مجموع کلی نتیجه ۱۱۹ – ۹۶ پیروز میدان لقب گیرد.
در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس لیکرز لبرون جیمز بود که در مدت زمان ۳۱ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹ امتیاز و ۱۱ ریباند و ۷ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن هیوستون راکتس جیمز هاردن بود که در مدت زمان ۴۲ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز، ۶ اسیست و ۵ ریباند را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

در مورد قوانین زمانی در بازی بسکتبال چه می‌دانید؟ برای خواندن این مطلب کلیک کنید

بازی هفتم و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : بوستون سلتیکس ۴ – ۳ تورنتو رپترز

بالاخره بازی میان این دو تیم به پله آخر رسید و در نهایت قهرمان فصل گذشته بسکتبال حرفه‌ای آمریکا با شکست در بازی هفتم مرحله نیمه نهایی پلی آف مقابل بوستون، از دور رقابت‌ها حذف شد و بوستون به عنوان تیم برتر به فینال راه پیدا کرد.

بازی هفتم میان بوستون سلتیکس و تورنتو رپترز به نفع بوستون رقم خورد و این دیدار با نتیجه ۹۲ بر ۸۷ به اتمام رسید. در کوارتر اول نتیجه ۲۷ بر ۲۶ به نفع تیم تورنتو رقم خورد. کوارتر دوم نتیجه ۲۴ بر ۱۹ به نفع تیم پیروز ثبت شد. در کوارتر سوم تورنتو رپترز که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق شد با نتیجه ۲۵ – ۲۲ حریف خود را از پیش رو بردارد و در کوارتر چهارم نیز بوستون توانست با نتیجه ۲۰ بر ۱۶ پیروز شود و در مجموع کلی نتایج ۹۲ بر ۸۷ پیروز شود.

در این بازی امتیاز آورترین بازیکن بوستون سلتیکس جیسون تاتوم بود که در مدت زمان ۴۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹ امتیاز و ۱۲ ریباند و ۷ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد.
از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن تورنتو رپترز فرد وانولت بود که در مدت زمان ۴۵ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۰ امتیاز، ۳ اسیست و ۶ ریباند را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

بازی پنجم و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : لس آنجلس کلیپرز ۳ – ۲ دنور ناگتس

بازی‌های دو تیم لس آنجلس کلیپرز و دنور ناگتس در مرحله نیمه نهایی در حالی به اتمام رسید که تیم دنور موفق به کسب یک پیروزی حساس در بازی پنجم شد و امیدهای خود برای صعود به دور بعدی را زنده نگاه داشت تا همه چیز به بازی ششم موکول شود.
بازی بامداد امروز میان لس آنجلس لیکرز و دنور ناگتس در حالی به نفع دنور رقم خورد که این دیدار با نتیجه ۱۱۱ بر ۱۰۵ به نفع این تیم به اتمام رسید.

در کوارتر اول نتیجه ۲۸ بر ۲۳ به نفع تیم بازنده رقم خورد. کوارتر دوم نیز مجددا نتیجه ۲۸ بر ۲۱ به نفع لس آنجلس کلیپرز به اتمام رسید. در کوارتر سوم دنور که تلاش خود را دو چندان و عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود، موفق شد با نتیجه ۲۹ – ۲۴ حریف خود را از پیش رو بردارد و در کوارتر چهارم هم مجددا موفق شد با نتیجه ۳۸ – ۲۵ پیروز شود و در مجموع کلی نتیجه ۱۱۱ – ۱۰۵ پیروز میدان لقب گیرد.
در این بازی امتیاز آورترین بازیکن دنور ناگتس جمال مورای بود که در مدت زمان ۴۰ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۶ امتیاز و ۸ ریباند و ۷ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن کلیپرز کوای لنارد بود که در مدت زمان ۳۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۶ امتیاز، ۹ اسیست و ۴ ریباند را به نام خود ثبت کند.

 مطالب آموزشی سایت بسکتفا را دنبال کنید:

برای پیش بینی مسابقات بسکتبال همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *